Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Braveheart22 napisał:

Coś tam jeszcze z energii i wyskoku jednak zostało u Blejka :)

 

8 minut temu, kcp78 napisał:

nie do wiary! 😄 ...

Info dnia: jest to pierwszy dunk Griffina od...464 dni...

Z innych wieści to na dziesięciodniówkę Nets podpisali Alize Johnsona. Człowieka który w NBA zagrał 182 minuty i zdobył 47 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Coś tam jeszcze z energii i wyskoku jednak zostało u Blejka :)

Ostatnio miał sporo przerwy więc kolana odpoczęły, zobaczymy na ile mu pary wystarczy. Teraz już nie musi udawać startera więc jest szansa, że wytrzyma i będzie sporym wzmocnieniem. Ja w każdym razie życzę mu zdrowia, bo o ile sportowo w tłokach był to słaby okres, jednak pokazał klasę jako człowiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden rozdający 17 asyst to jednak jest coś, czego mało kto się spodziewał. Widać po chłopie, jak bardzo męczył się w Houston. Co do Griffina to on ma być wzmocnieniem z ławki. Przykładowo, dzisiejsze 8 punktów i 5 zbiórek jest OK. Ten facet to żadne ryzyko za taki hajs.

Muszę przyznać, że naprawdę Nets wyglądają dobrze. Już w pierwszym poście napisałem, że w zdobyciu pierścienia może im przeszkodzić zdrowie, albo oni sami, jeżeli zrobią z siebie team-mem. Druga opcja chyba już wyblakła, zostaje zdrowie. Oni naprawdę dobrze wyglądają, współpraca Irvinga z Hardenem jest super, nie ma egoizmu, piłka pięknie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 07:50, ely3 napisał:

Brooklyn zrobił sobie kpinę. Miał być hit a Nets wyszli rezerwami. Najnudniejszy mecz w tym sezonie.szkoda

byli B2B po meczu z Portland, a już w nim Harden był questionable. Nie żebym znał szczegóły zdrowia Hardena, ale pewnie stwierdzili, że nie ma co nim tak orać skoro Kyriemu pozwolili wixować w urodzinki, więc James się podleczył i odpoczął. Pewie w kolejnym meczu jebnie 60.

Jeszcze taka uwaga odnośnie meczy Nets, coś o czym nikt wcześniej chyba nie wspominał: home games w YES są komentowane przez jakiś duet koleś - babka, babki nie znam no ale nie robią szału, ta babka jako color to słabo. ALE. teraz oglądałem mecz z PTB i robili go ten chyba sam koleś ale colorem był RJefferson. Tylu sucharów to naprawdę nie słyszałem od czasu jak Bullard z Drexlerem komentowali jakiś blowout i od 2 kwarty nie interesowali się meczem. Bardzo polecam tę parę Nets, można się pośmiac i czegoś też dowiedzieć, no bo jednak parę lat RJ w kosza grał i coś tam widział i słyszał.

najlepszy moment: kolejny alley-oop Harden -> Claxton, main commentator krzyczy: Blondes are just more fun!!!!  RJ: What did you just said????!!!!????  

no i ten Claxton, to, jak ktoś tu pisał niedawno, lepszy przekot. Jak McColluma parę razy wybronił, a w jednej z kluczowych akcji meczu Lillarda (i to - ale mogę się mylić - miałem wrażenie, że nie po switchu tylko został na niego  rzucony po prostu) - chapeau bas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rw30 napisał:

Kyriemu pozwolili wixować w urodzinki,

Urodzinki to jedno, drugie (a może pierwsze) to narodziny dziecka ;)

Sarah Kustock jest spoko, osobiście nie mam żadnego problemu z jej komentarzem. W dodatku jest bardzo komunikatywna także w socjalizacjach, o czym łatwo się przekońać. Wydaje mi się też, że zawodnicy Nets ją lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andy13 napisał:

Sarah Kustock jest spoko

tak, ładniutka

 

33 minuty temu, andy13 napisał:

osobiście nie mam żadnego problemu z jej komentarzem

ja też nie, poza tym że czasem przysypiam. Nie wiem, czy to jest suckes, bo np. Doris Burke mnie zwyczajnie irytuje, bo się wozi z jakimiś oczywistymi faktami jakby odkrywała Amerykę, a nie ma do dodania prawie nic ciekawego / insiderskiego (co dla mnie jest istotą bycia colorem), więc tu Sarah wypada lepiej, ale to ciągle nuthin special / poniżej oczekiwań

 

35 minut temu, andy13 napisał:

Wydaje mi się też, że zawodnicy Nets ją lubią.

ja akurat nie jestem zawodnikiem Nets, więc to akurat nie do końca ma dla mnie znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nba2midnight napisał:

Ciekawe co kibice Nets na Aldridge'a? Za minimum w sumie spoko ruch.

Ten team robi się strasznie stary. Irving, Durant i Harden są starsi niż James, wade i bosh kiedy ostatni raz grali w finałach a jak teraz griffin i lma mają to dopelniac to może im zabraknąć nóg w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.