Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ely3 napisał:

Rok temu 76 ers nie przeskoczyło jak ustawiać lineupy Horford-Embiid

eee chyba przeskoczyło z tego co kojarzę? w jedyny możliwy sposób, tzn nie grając nimi zupełnie razem, co oczywiście jest c***owo opcjo jeśli Twój nowy-nabytek-zayebisty-roles-za-25M$/rok nie może grać z twoim superstarem (w teorii może by mogli w sytuacji, gdyby obok nich na boisku przebywało 3 shooterów a nie Ben Simmons)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

do Sacto za Foxa

Też o tym myślałem, ale Netsom lepiej by chyba wyszło rozmienienie Irvinga na jakiś dwóch, trzech dobrych rolesów, ale kompletnie nie mam pomysłu gdzie i na kogo. 

Albo nie. Do Spurs z nim. Ciekawe kto by prędzej korby dostał. Ignazz czy Pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Też o tym myślałem, ale Netsom lepiej by chyba wyszło rozmienienie Irvinga na jakiś dwóch, trzech dobrych rolesów, ale kompletnie nie mam pomysłu gdzie i na kogo. 

Albo nie. Do Spurs z nim. Ciekawe kto by prędzej korby dostał. Ignazz czy Pop.

Raczej ja bo Pop nic nie wie a ja już dostałem na sama myśl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Też o tym myślałem, ale Netsom lepiej by chyba wyszło rozmienienie Irvinga na jakiś dwóch, trzech dobrych rolesów, ale kompletnie nie mam pomysłu gdzie i na kogo. 

Albo nie. Do Spurs z nim. Ciekawe kto by prędzej korby dostał. Ignazz czy Pop.

Wy chyba się urwaliście z choinki... Nie po to Nets poszło po Hardena by oddawać Irvinga. Oni grają ze sobą dopiero 2 mecz. Popatrzcie sobie ile Heat w 2011 potrzebowali czasu by sobie poukładać role a przecież mieli całe lato na to. Tu weszli z marszu mają dwóch graczy , którzy potrzebują dużo piłki w dłoniach i muszą sobie ustalić role i na początku spotkania i role na koniec spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Wy chyba się urwaliście z choinki... Nie po to Nets poszło po Hardena by oddawać Irvinga. Oni grają ze sobą dopiero 2 mecz. Popatrzcie sobie ile Heat w 2011 potrzebowali czasu by sobie poukładać role a przecież mieli całe lato na to. Tu weszli z marszu mają dwóch graczy , którzy potrzebują dużo piłki w dłoniach i muszą sobie ustalić role i na początku spotkania i role na koniec spotkania

Imo trochę słabe porównanie do Heat'11 bo tam chłopaki byli wcześniej ugadani, a tu krążyły teksty, że Irving nie chce Hardena w Nets. Jeśli dodamy do tego fakt, że Kyrie ma bardzo wątpliwe IQ, od kilku lat pokazuje się jako antyzespołowy gracz ( trade request z Cavs, Boston ) to pomysł jego rozmienienia wcale nie musi wydawać się absurdalny. Jasne, że to dopiero pare meczów ale kogo z dwójki Harden/Irving widzisz w roli Chrisa Bosha? Bo ja żadnego z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

kogo z dwójki Harden/Irving widzisz w roli Chrisa Bosha? Bo ja żadnego z nich. 

zadałem to pytanie Hardenowi i on powiedział:

albo Kyrie Irving się w niej odnajdzie, albo zostanie sprzedany, hahaha. pozdrów @rw30a i @MVPrzemeka, yo

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

a tu krążyły teksty, że Irving nie chce Hardena w Nets.

A w rzeczywistości pojechali z Durantem do Las Vegas by zjeść wspólny obiad z Hardenem i dyskutowali na temat wspólnego grania więc te teksty były plotki a w rzeczywistości też sie dogadywali co do wspólnego grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A w rzeczywistości pojechali z Durantem do Las Vegas by zjeść wspólny obiad z Hardenem i dyskutowali na temat wspólnego grania więc te teksty były plotki a w rzeczywistości też sie dogadywali co do wspólnego grania

Masz rację, że trzeba im dać jeszcze trochę czasu.

Tymczasem zapraszam do tematu Raps, bo pewnie znów ich oglądałeś. Baynes chyba dziś nie wyglądał aż tak źle, Boucherowi udało się dwóch layupów pod rząd spod kosza nie trafić, natomiast nadal nie mogę pojąć co ten OG odwalił 😯,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.