Skocz do zawartości
andy13

Brooklyn Nets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Koelner napisał:

Harden był fajnym grubaskiem a teraz schudł czy czarne po prostu wyszczupla ?

Przyjrzałem się dokładnie .. Raczej nie schudł . Jego ramiona wyglądają wciąz jakby były ulane z tłuszczu. Jego sylwetka wygląda beczkowato. Może ciut ma mniejszy brzuch ale też miał bardzo lużną koszulkę.. Tyle ,że nagle dostal powera i zaczął trafiać . Widać teraz jak bardzo sabotował Rockets przed wymianą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, nba2midnight napisał:

Dla spragnionych wiedzy tajemnej!

Widać gołym okiem że coś z nim jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, vonBaron napisał:

Widać gołym okiem że coś z nim jest nie tak...

Ja powiem tak szczerze, ze rozumiem wiele rzeczy, ale jak patrzysz na typam co zarabia ile zarabia, a siedzi tam na tym wywiadzie jakby mial totalnie wyjebane i gdyby nie stol, to by sie pewnie rozjebal na podloge, jak w ogole laske robi, ze tam siedzi i brakuje tylko aby c***a wywalil na wierzch pokazujac, gdzie wszystkich ma to po ludzku ... ma sie ochote mu zajebac, albo powiedziec zeby spierdalal.

No ale mowiac dyplomatycznie : Irving widac myslami gdzies indziej i nie wykazuje zainteresowania prowadzeniem dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem jak się okazało to LeVert ma poważne problemy ze zdrowiem, a Kyrie jest po prostu zdystansowany. Póki nie zacznie robić dymu to ja nic do tego nie mam. Nie wiem gdzie Wy pracujecie i z kim, ale ludzie bywają niepokorni, (pozornie) znudzeni, a potem są super w tym co robią. Irving zarabia dużo więcej, ale co z tego? Tak tam płacą. Zluzujcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, andy13 napisał:

Tymczasem jak się okazało to LeVert ma poważne problemy ze zdrowiem, a Kyrie jest po prostu zdystansowany. Póki nie zacznie robić dymu to ja nic do tego nie mam. Nie wiem gdzie Wy pracujecie i z kim, ale ludzie bywają niepokorni, (pozornie) znudzeni, a potem są super w tym co robią. Irving zarabia dużo więcej, ale co z tego? Tak tam płacą. Zluzujcie.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgubiłeś parę "D". A co jest naprawdę "iks-d"? To, że gościu ma jakieś problemy, mówił, że to sprawy rodzinne, ale pół świata koszykarskich kibiców się przyczepiło, bo typ opuścił parę gier na początku sezonu regularnego. Żeby to jeszcze marudzili zagorzali kibice Nets, ale nie, to często randomowi kibice innych ekip. Kibice Nets wiedzą, że bez Irvinga być może nie byłoby żadnego tematu big3 ma Brooklynie i teraz zamiast czekać na powrót Irvinga do Durexa i Hardena może by czekali na powrót jakiegoś leszcze na wylocie z ligi, więc mają do gościa więcej cierpliwości. Nie mówię, że jego zachowanie to wzór profesjonalizmu, bo tak nie jest. Gościu nie stanowi wzoru do naśladowania i jest "specyficzny". Wiemy to od dawna. 

Powtórzę: jeżeli Nets będą wymiatać w PO i Irving będzie ważną częścią ekipy, to o tych opuszczonych meczach bez znaczenia będą pamiętali tylko frustraci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kyrie zgolił brodę - symbol Hardena.

Może to jakieś przesłanie z Jego strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest lepiej. 
IT idzie na workouty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zamiast tych 3 primadonn wystarczyło tylko Sextona ściągnąć? 🤨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bede sie pastwic nad Nets, ale ... ooooogrom pracy przed nimi. I dzis dobrze bylo widac, ze to nie takie proste zalozenie po prostu rozstrzelac kogos i rzucic, wiecej punktow. Defensywa jest niezbedna. No nic.  Zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Nie bede sie pastwic nad Nets, ale ... ooooogrom pracy przed nimi. I dzis dobrze bylo widac, ze to nie takie proste zalozenie po prostu rozstrzelac kogos i rzucic, wiecej punktow. Defensywa jest niezbedna. No nic.  Zobaczymy co dalej.

Brooklyn jest jaki jest ale ma więcej istotnych zwycięstw niż Lakers bo ci jak na razie to mają najłatwiejszy terminarz w lidze i nie licząc dwumeczu w San Antonio to przegrywają każdy pojedynek z silniejszym rywalem/ Ale tak jak w przypadku Lakers nie ma to żadnego znaczenia tak samo porażka z Cavs, gdzie Osman zagrał mecz życia a połowa składu chciała coś udowodnić 

Nadal Nets to faworyt do wygrania Wschodu zarówno w RS jak i PO i oni mogą być tylko lepsi . Na razie widać było wycofanie się Hardena. Bo jest najkrócej w ekipie . Myślę, że formuła jest dobra choć między Bogiem a prawdą to czemu Nash nie grał Brownem w tym meczu to ja nie wiem. Zwłaszcza ,że minuty ławki to był niesamowity piach. Do tego Harris rzadko miewa takie mecze jak dziś a i tak jak z Bucks w końcówce odrobili straty i prawie wygrali mecz. Ciut im zabrakło - pechowe dośc zderzenie Sextona z Irvingiem pod koniec meczu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smieszki ale całe BIG3 zagrało dobrze, ławka Nets w ogóle nie istniała w tym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, vonBaron napisał:

Smieszki ale całe BIG3 zagrało dobrze, ławka Nets w ogóle nie istniała w tym meczu.

Bo jedyny sensowny obrońca jakiego mają grał 7 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi