Skocz do zawartości
andy13

Brooklyn Nets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Zabawne, że po tylu latach formowania przeróżnych "BIG 3" i tak dalej, kiedy Lakers udowodnili, że wystarczy dwóch + dobrze dobrany support, ktoś dalej powiela te schematy

Lakers nie udowodnili nic nowego, bo ze z LeBronem zawsze jest sie contenderem wiadomo od dawna.

Nets nie mieli LeBrona, wiec wynik eksperymentow Lakers nie mial dla nich zadnego znaczenia 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O co chodzi znowu z dramą i Irvingiem? Jest zły, że zakontraktowali brodę czy ma jakieś inne powody?

Edytowane przez Baptizia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Baptizia napisał:

O co chodzi znowu z dramą i Irvingiem? Jest zły, że zakontraktowali brodę czy ma jakieś inne powody?

Inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno szykuje się oferta KI za Westbrooka oraz Harris za Ibakę. 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Chytruz napisał:

Lakers nie udowodnili nic nowego, bo ze z LeBronem zawsze jest sie contenderem wiadomo od dawna.

Nets nie mieli LeBrona, wiec wynik eksperymentow Lakers nie mial dla nich zadnego znaczenia 🤷‍♂️

Eksperyment zakończony sukcesem. 

Mimo wszystko w tym przypadku mogę się zgodzić, ale nie tylko LBJ, ale samo Klutch Sports miało znaczący udział w tym eksperymencie. Ainge już był gotowy rzucić te swoje złote picki za Davisa, ale wyszedł Rich Paul i powiedział, że choćby skały srały, to Davis i tak za rok będzie graczem Lakers, więc jeżeli chce rocznego wypożyczenia to proszę bardzo.  

Nets nie mieli takiego przywileju, bo jedyne co im się "udało" załatwić po znajomości to kontrakt dla DeAndre Jordana :) 

Ale na koniec dnia lepiej mieć otwartego Hardena za linią za 3 niż Kurucsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łooo uj! Takie info z rana? 😮 To co Irving wchodzi z ławki? :D

Też wolałbym się pozbyć KI kosztem tej trójki ale cóż... Tak naprawdę będzie trochę brakować Allena, CLV mnie bardziej irytował w tym sezonie niż zachwycał, a Prince to wiadomo...

Przecież ofensywnie to będzie monstrum! Kij tam z defensywą jak co mecz będą rzucać po 150p.

Jaram się!

Nawet @Wyparlo wrócił 😆😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gdyby się tylko dogadali z Magic i przepchnęli płaskoziemca za Vucevica to byłoby mistrzowski team. Więcej jakoś nie widzę za bardzo opcji z trejdowaniem KI.

Joe Harris do marca jest nietrejdowalny. 

Edytowane przez Deuce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo bym chciał żeby jeszcze trejdowali Irvinga za kogoś wysokiego, przecież jak BIG3 będzie razem na boisku to nikt inny nie powącha piłki.

Ciekawe jak to Nash ogarnie, dwa wielkie ego w jednej drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, vonBaron napisał:

Bardzo bym chciał żeby jeszcze trejdowali Irvinga za kogoś wysokiego, przecież jak BIG3 będzie razem na boisku to nikt inny nie powącha piłki.

Ja wiem ,że to trochę inna bajka ale jak tworzyło się BIG3 w Miami to Wade miał IUSG 35 James 34 a Bosh 29 . Oczywiście tu niekoniecznie jest Bosh ale Durant w Golden w pierwszym roku potrafił mocno zredukować ilość posiadania piłki. Irving też przy Durancie ma jej mniej. Teraz oczywiście rola Nasha jest jak rozdzielać swoje gwiazdy bo tak naprawdę tylko pierwsze 5 minut każdej połowy i ostatnie 3 każdej będą grać grazem w trzech. Przez cały pozostały czas powinni być góra w dwójke tak by cały czas ofensywa Nets chodziła dobrze naoliwiona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni nie muszą mieć piłki w łapie by być efektywni ale lubią ją mieć :)

Tak, najlepiej jakby max dwója przebywała na boisku w tym samym czasie.

Nie przesadzałbym też że Nets zostali bez ławki, tak na prawdę z istotnych odszedł tylko CLV, teraz przynajmniej nie będzie klepania przez niego piłki przez 15s.

Perry może być ciekawym grajkiem, Claxton też kiedyś wróci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak swoja droga - rzecz ktorej jeszcze nie widzialem ... zalozmy ze Nets wygrywaja ze swoim mocarnym super trio - jak to wplywa na dyskusje o legacy Duranta, gdzie w sumie znowu by wygral mistrzostwo z napakowanym teamem ?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, nba2midnight napisał:

A tak swoja droga - rzecz ktorej jeszcze nie widzialem ... zalozmy ze Nets wygrywaja ze swoim mocarnym super trio - jak to wplywa na dyskusje o legacy Duranta, gdzie w sumie znowu by wygral mistrzostwo z napakowanym teamem ?;)

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uła. Imponujące. Jak cała trójka dogada się ze sobą, zdrowie dopisze, a defensywę uda się jakoś ułożyć, to śmiało będę mógł powiedzieć, że Lakers w 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, ely3 napisał:

A wpłynęło jakoś na legacy Magica? Albo KAJa, który pierwszy tytuł w Bucks zdobył jak mu doszedł Oscar a w Lakers jak mu doszedł MAgic a potem Worthy za darmo

Ale dla mnie to nie problem. Po prostu już czekam na te dysputy ujmujace ewentualnie sukcesom Durexa.

Dla mnie nawet samo budowanie super teamu I rekrutacja to skill sam w sobie jeśli zawodnik bierze w tym udział. Nie wiem jak tu było jednak z tym u Kevina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Jendras napisał:

to śmiało będę mógł powiedzieć, że Lakers w 6.

JA tak samo zakładam tyle ,że Jazz w 6... Chyba że Raptors to wtedy in 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, nba2midnight napisał:

Ale dla mnie to nie problem. Po prostu już czekam na te dysputy ujmujace ewentualnie sukcesom Durexa.

Dla mnie nawet samo budowanie super teamu I rekrutacja to skill sam w sobie jeśli zawodnik bierze w tym udział. Nie wiem jak tu było jednak z tym u Kevina.

Właśnie. W gwarze szumu o Hardenie zapomnialbym sam o Durexie. Facet ma szczęście jak mało kto ostatnio, że dzięki swojemu poświęceniu legacy w GSW (nie sposób jak zdobywał mistrza, a w jaki sposób przeszedł) teraz zamiast uciągnąć team jak LBJ w Cavs dostaje taki zestaw superstarow.

Ciekawe jaka narracja będzie za parę lat.

I każda ewentualna wtopa i to już w tym sezonie nie będzie mogła być przez jego fanów tak wybielona jak przygoda Lebrona z bananami jak JR czy Della)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ely3 napisał:

W pierwszym roku jakby Durant wygrał mistrzostwo to moim zdaniem wpłynęłoby mocno . Nowy team , dziurawy support , Lakers obrońcy tytułu i LeBron . Dla mnie grubo w c*** .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, ely3 napisał:

JA tak samo zakładam tyle ,że Jazz w 6... Chyba że Raptors to wtedy in 4

Jak Raptors to w 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ely3 napisał:

Dokładnie, KD od razu myślę z takim tytułem wskakuje na poziom wymienionych osób.

Hardenowi też mocno tytuł pomoże w legacy (poziom KG lub wyżej ? ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi