Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, andy13 napisał:

 

w sumie ciekawe porownanie, bo Deron mial z glowa tak jak Kyrie co Pierce KG i inni wymieniali w wywiadach

Kidd z Nashem wiadomo

Garnett na tym etapie kariery juz byl washed, przez kolano

Pierce i KD elite scorerzy, ale KD ma o wiele wiecej niz PP wtedy w baku

tylko Deandre jest strasznym szmaciarzem w porownaniu do Johnsona wtedy jeszcze zajebistego

20 minut temu, nba2midnight napisał:

A mnie to naprawde zastanawia

 

The Lakers, who are coming off a title and always get plenty of championship bets, are still the favorites at +250. The Nets are now +300 to win the title, which is incredibly low a 6-6 team. The Nets were +600 to win the title at BetMGM when the season started, and they are the book’s second biggest liability in that market.

No other team is even close to the Lakers and Nets. The Clippers are next at +600. The Bucks follow at +700 and no other team is less than +1400.


kumam emocje, kumam starpower, kumam offensive magic itd., ale dawac ich ponad Clippers z miejsca? Gdzie poza super trio bida w sumie, Harden ma 150kg, a i samo trio defensywa nie powala i grozi implozja? 

 

 

Clippers nie adresowali zadnych swoich problemow, nadal nie maja kreatorow na pilce

nadal maja support slabo fitujacy do siebie

ogolnie to wyglada na to ze Kawhi niedlugo stamtad bedzie sie zawijal, nic nie wskazuje na ten moment na to zeby contendowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nba2midnight napisał:

A mnie to naprawde zastanawia

 

The Lakers, who are coming off a title and always get plenty of championship bets, are still the favorites at +250. The Nets are now +300 to win the title, which is incredibly low a 6-6 team. The Nets were +600 to win the title at BetMGM when the season started, and they are the book’s second biggest liability in that market.

No other team is even close to the Lakers and Nets. The Clippers are next at +600. The Bucks follow at +700 and no other team is less than +1400.


kumam emocje, kumam starpower, kumam offensive magic itd., ale dawac ich ponad Clippers z miejsca? Gdzie poza super trio bida w sumie, Harden ma 150kg, a i samo trio defensywa nie powala i grozi implozja? 

 

 

W Polsce można złapać jeszcze kurs na mistrzostwo Nets po 7,00 w STS-ie - ja już to uczyniłem i trochę tej kasy w to wrzuciłem, bo jak dla mnie mocna promocja i potem będą kursy 4,50-3,25. Wszyscy inni bukmacherzy w Polsce mają już zakład na mistrza NBA i konferencji wyrzucone. Na wygraną konferencji przez Brooklyn jest 3,75 i też warto brać. Jak Nets wygrają będzie 5-cyfrowa suma na wakacje. Hello Brooklyn! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubbas napisał:

w sumie ciekawe porownanie, bo Deron mial z glowa tak jak Kyrie co Pierce KG i inni wymieniali w wywiadach

Kidd z Nashem wiadomo

Garnett na tym etapie kariery juz byl washed, przez kolano

Pierce i KD elite scorerzy, ale KD ma o wiele wiecej niz PP wtedy w baku

tylko Deandre jest strasznym szmaciarzem w porownaniu do Johnsona wtedy jeszcze zajebistego

Kidd dostał kumpli do kielicha, którzy traktowali go jak ziomka, a nie trenera. Niby byli już starzy, ale jakoś (z pomocą sędziów w serii z Raptors) dostali się do 2 rundy i zebrali manto od Miami.

Nash niby ma swojego kumpla Durtanta, który jest tak fajny, że do spółki z Irvingiem wyśmiał go w podcaście i teraz dostanie Hardena, który pierwszemu będzie się kłaniać w pas MDA, a potem może Nashowi.

Jak to w szatni gdzieś nie pierdolnie - a Irving już coś tam wcześniej mówił, że Harden to nie tak bardzo jest tu potrzebny - to mogą się spotkać z Lakers w finale, ale muszą rozmienić teraz Harisa na kogoś pod kosz i obrońcę na obwód...

Zabawne, że po tylu latach formowania przeróżnych "BIG 3" i tak dalej, kiedy Lakers udowodnili, że wystarczy dwóch + dobrze dobrany support, ktoś dalej powiela te schematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie nie chciał być pomagierem Brona, będzie teraz trzeci do piłki w Nets.

Ciekawe kiedy publicznie Plaskoziemiec zacznie coś bełkotać w stylu: "Its all 'bout friendship (so give me a ball and fuck off)!

Jeden z mocniejszych trzonów w historii jeśli chodzi o big3, ale mam dziwne wrażenie, że bliżej im będzie do Kobe-Nash-Howard aniżeli chociażby Big3 Bostonu i tytułu.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia Nets poszli ostro tu i teraz a po nas choćby potop.

Lakers za Davisa też oddali niechronione wybory z 22 i 24 oraz niechronione wymiane z 23 i 25 ale Nets poszli krok dalej. Do 2027 nie maja żadnej kontroli nad swoimi draftami. OCzywiście wymiany 21 i 23 pewnie nie wejdą w życie bo Houston będzie dołować a Nets powinni być  w czubie . Tak samo wybór z 2022 nie będzie mieć wielkiej wartości ale potem to już może być róznie. 26 i 27 to ogromne ryzyko( dziwne ,że na te odległe nie ustawili protekcji choćby TOP3 po nauczce z Bostonem)

Ale na dzień dzisiejszy praktycznie nie oddali wiele. Prince ewidentnie był gorszy od Browna a kosztował ich sporo. I tak pewnie za chwilę by mial coraz mniejsza rolę w rotacji. LeVert to dla mnie nieefektywny strzelec , który potrzebuje dużo piłki i niekoniecznie podejmuje dobre decyzji w obronie i ataku. To nie jest poziom startera . A swoją opinie o Alllenie kilka razy.  wyraziłem.  Nets pozyskali TOP5 gracza tej ligi za jednego startera i dwóch rezerwowych . Nadal utrzymali Harrisa czy długofalowo Spencera. Potrzebny jest im center i to bardzo dobrze broniący. I tu muszą ruszyć TPE Chyba ,że Magic będzie chciało wymienić Vucevica za Harrisa ( wątpliwe) 

Problemem Nets będzie obrona bo każdy kiedyś musi zatrzymać rywali ale z drugiej strony mają 3 graczy którzy załamuja obronę . Harden. Irving Durant i każdy z nich będzie ściągał podwojenie i generował czystą pozycję dla ;pozostałych i Harrisa. To będzie potwór ofensywny bardzo trudny do zatrzymania. Harden z Irvingiem będą potrzebować czasu by pomiędzy nimi powstała pełnia synergia ale Nets są w tej chwili faworytem do wygrania Wschodu i grania w finałach

2 minuty temu, january napisał:

Problemem nie wydaje się połączenie 3xgwiazd, tylko to że jedna z nich jest Irving, który, gdyby nie patrzeć na niezrozumiałe uczucie KD to powinien być właśnie teraz do odstrzału.

Irving jest najmłodszy z nich. Nikt nie będzie nim handlował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ely3 napisał:

Z punktu widzenia Nets poszli ostro tu i teraz a po nas choćby potop.

Allen - 32 , Pierce - 30 , Garnett - 31 . Durant - 32 , Irving - 28, Harden - 31. Spokojnie mogą 2-3 sezony pograć no i magnes dla weteranów , rolersow którzy chcą coś ugrać to idealne miejsce . Brooklyn powinien wysłać laurkę do OKC i Cavs za ich tankowanie po tych zawodników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Zabawne, że po tylu latach formowania przeróżnych "BIG 3" i tak dalej, kiedy Lakers udowodnili, że wystarczy dwóch + dobrze dobrany support, ktoś dalej powiela te schematy

Lakers nie udowodnili nic nowego, bo ze z LeBronem zawsze jest sie contenderem wiadomo od dawna.

Nets nie mieli LeBrona, wiec wynik eksperymentow Lakers nie mial dla nich zadnego znaczenia 🤷‍♂️

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chytruz napisał:

Lakers nie udowodnili nic nowego, bo ze z LeBronem zawsze jest sie contenderem wiadomo od dawna.

Nets nie mieli LeBrona, wiec wynik eksperymentow Lakers nie mial dla nich zadnego znaczenia 🤷‍♂️

Eksperyment zakończony sukcesem. 

Mimo wszystko w tym przypadku mogę się zgodzić, ale nie tylko LBJ, ale samo Klutch Sports miało znaczący udział w tym eksperymencie. Ainge już był gotowy rzucić te swoje złote picki za Davisa, ale wyszedł Rich Paul i powiedział, że choćby skały srały, to Davis i tak za rok będzie graczem Lakers, więc jeżeli chce rocznego wypożyczenia to proszę bardzo.  

Nets nie mieli takiego przywileju, bo jedyne co im się "udało" załatwić po znajomości to kontrakt dla DeAndre Jordana :) 

Ale na koniec dnia lepiej mieć otwartego Hardena za linią za 3 niż Kurucsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo uj! Takie info z rana? 😮 To co Irving wchodzi z ławki? :D

Też wolałbym się pozbyć KI kosztem tej trójki ale cóż... Tak naprawdę będzie trochę brakować Allena, CLV mnie bardziej irytował w tym sezonie niż zachwycał, a Prince to wiadomo...

Przecież ofensywnie to będzie monstrum! Kij tam z defensywą jak co mecz będą rzucać po 150p.

Jaram się!

Nawet @Wyparlo wrócił 😆😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał:

Bardzo bym chciał żeby jeszcze trejdowali Irvinga za kogoś wysokiego, przecież jak BIG3 będzie razem na boisku to nikt inny nie powącha piłki.

Ja wiem ,że to trochę inna bajka ale jak tworzyło się BIG3 w Miami to Wade miał IUSG 35 James 34 a Bosh 29 . Oczywiście tu niekoniecznie jest Bosh ale Durant w Golden w pierwszym roku potrafił mocno zredukować ilość posiadania piłki. Irving też przy Durancie ma jej mniej. Teraz oczywiście rola Nasha jest jak rozdzielać swoje gwiazdy bo tak naprawdę tylko pierwsze 5 minut każdej połowy i ostatnie 3 każdej będą grać grazem w trzech. Przez cały pozostały czas powinni być góra w dwójke tak by cały czas ofensywa Nets chodziła dobrze naoliwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.