Skocz do zawartości

Miami Heat 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.02.2021 o 09:13, ely3 napisał:

To co już oficjalnie skreślamy Heat? Wrócił Butler a oni w 4 kwarcie praktycznie roztrwonili całą przewagę i naprawdę mieli dużo szczęścia ,że dowieźli zwycięstwo z Kings. Dziś w 4 kwarcie roztrwonili całą przewagę z Hornets i tym razem już przegrali. Miami mają cały czas gorszy bilans od zdekompletowanego szpitala zwanego Orlando Magic. Grają bardzo żle a swojego wyboru w drafcie......nie mają

 

40 minut temu, ely3 napisał:

Leonard już wypadł na cały sezon....Heat jest 4 od końca w NBA. W Thunder juz powoli siadają do miski z popcornem

Nie podoba mi się ich rotacja. Brakuje tego Crowdera przede wszystkim. Jednak podstawowi gracze dopiero zaczęli wracać po tych protokołach covidowych oraz po różnych urazach. Porażka z Hornets faktycznie głupia, ale nie co dzień Maliki Monki tej ligi będą miały dzień konia. 

Bardziej niż pisanie o tym, ze słabo wystartowali interesuje mnie kogo i za kogo ściągną w dealu szykując się na playoffs :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

No i jeszcze Meyers season out.

Kontrakt Meyersa i tak jest pod handel :P 

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem jak by to miało wyglądać ale czuje w kościach Beala albo kogos mocnego w Miami. 

Tak samo uważam - on do Heat pasuje idealnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

No i jeszcze Meyers season out.

No przecież to napisałem 3 wpisy powyżej...

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Bardziej niż pisanie o tym, ze słabo wystartowali interesuje mnie kogo i za kogo ściągną w dealu szykując się na playoffs

Wielka twa wiara skoro na Hardena sie nie załapali... Na Oladipo też nei a w Beala po prostu nie wierzę bo Wizards jakby chceili to by już dawno ten ruch zrobili a jak widać nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Kontrakt Meyersa i tak jest pod handel :P 

Który znacznie stracił na wartości i trzeba będzie dopłacać.

Teraz, ely3 napisał:

No przecież to napisałem 3 wpisy powyżej...

A ja napisałem o 9:00 rano w Media Romm w beGM.

A poza tym kółko w myszce nie przewija mi do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Wielka twa wiara skoro na Hardena sie nie załapali... Na Oladipo też nei a w Beala po prostu nie wierzę bo Wizards jakby chceili to by już dawno ten ruch zrobili a jak widać nie chcą

Harden to by była porażka w Miami. 

Dipo pewnie i tak w Houston nie zostanie, a jak będą chcieli coś za niego dostać, to sprzedają go teraz w lutym lub marcu.

Beal ponoć bardzo chce spędzić całą karierę w jednym klubie, obaczymy czy wystarczy mu wiary w Wizards. 

Teraz, Eld napisał:

Który znacznie stracił na wartości i trzeba będzie dopłacać.

A on miał jakąś wartość? ;) - pasował po prostu na poprzedni regular jako stretch five do Bama. 

Tam jest 1+TO Meyers pójdzie jako dodatek, żeby się kontrakty zgadzały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i chyba juz można powoli zabijać wieko od trumny. Końcówka w wykonaniu Heat masakryczna.  Herro pudłuje czystą trójke z rogu. Paschall robi sobie wjazd mają taką sobie obrone Butlera i trafia. Bazemore robi dwukrotnie taki sam praktycznie wjazd i nikt go nie zatrzymuje. Bam był zagubiony w obronie. Curry cały mecz beznadziejnie pudłował po czym trafia trójka i w dogrywce już trafia co che

Pomijam ,że Golden rozegrało dzwacznie tę ostatnią akcję bo tam bodajże Paschall dostał rzut za 3.. Golden ma u siebie szpital na chyba 9 minut do końca przegrywa 96-81 i wygrywa bo Heat jest tak słabe na tym etapie sezonu. Widać ,że zeszły rok to był przypadek . Czaili się na Giannisa a teraz są źle spasowani. Nikt nie gra na poziomie zeszłorocznym. 

Thunder ma swap z Heat i Houston i wszystkie te zespoły mają obecnie ten sam bilans.. I symultanicznie przegrywają . Wiedziałem przed sezonm ,że Heat to żaden faworyt Wschodu , że ich zeszłoroczny wynik był ponad ich możliwości. Ale nie spodziewałem się ,że oni będą tak słabi ,że mają taki sam wynik jak zdekompletowane Magic...Na dzień dzisiejszy jeśli Bam dostanie się do ASG kosztem Vucevica to będzie śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 10:48, ely3 napisał:

No i chyba juz można powoli zabijać wieko od trumny. Końcówka w wykonaniu Heat masakryczna.  Herro pudłuje czystą trójke z rogu. Paschall robi sobie wjazd mają taką sobie obrone Butlera i trafia. Bazemore robi dwukrotnie taki sam praktycznie wjazd i nikt go nie zatrzymuje. Bam był zagubiony w obronie. Curry cały mecz beznadziejnie pudłował po czym trafia trójka i w dogrywce już trafia co che

Pomijam ,że Golden rozegrało dzwacznie tę ostatnią akcję bo tam bodajże Paschall dostał rzut za 3.. Golden ma u siebie szpital na chyba 9 minut do końca przegrywa 96-81 i wygrywa bo Heat jest tak słabe na tym etapie sezonu. Widać ,że zeszły rok to był przypadek . Czaili się na Giannisa a teraz są źle spasowani. Nikt nie gra na poziomie zeszłorocznym. 

Thunder ma swap z Heat i Houston i wszystkie te zespoły mają obecnie ten sam bilans.. I symultanicznie przegrywają . Wiedziałem przed sezonm ,że Heat to żaden faworyt Wschodu , że ich zeszłoroczny wynik był ponad ich możliwości. Ale nie spodziewałem się ,że oni będą tak słabi ,że mają taki sam wynik jak zdekompletowane Magic...Na dzień dzisiejszy jeśli Bam dostanie się do ASG kosztem Vucevica to będzie śmiech na sali

Ely,

tak na szybko:

W poprzednim sezonie było w Heat dużo nowego i pozytywnego - zaskoczyło praktycznie wszystko. Później w bąblu bardzo dużo z siebie dali - co odbiło się na początku sezonu (kontuzje, przymusowe przerwy na podleczenie wcześniejszych urazów) + doszedłjeszcze problem z covidem i dodatkowe przerwy części graczy. Na średnio trafione wyglądają też wzmocnienia nowymi - Bradley (covid, a później kontuzja), czy Harkless. Achiuwa jest fajny, ale to rookie. W słabszej formie są/byli prawie wszyscy. Duncan dopiero teraz zaczyna równiej grać, Nunn w sumie niewiadomo, czy jest w rotacji, czy w niej gra, bo nie grają Dragic i Bradley.. 

ja ogólnie o ich awans do playoffs się nie boję. W najgorszym razie jest to całe play in - jakby juz wszystko poszło nie tak, ale Heat raczej do tego nie dopuszczą i powinni po tej przerwie na All Star ruszyć i grać równiej. Już teraz jak Jimmie wrócił i zaczyna łapac formę jest lepiej.

Odnośnie zastąpienia w All Star Bama przez Vuca (który ma naprawdę świetny sezon w ofensywie) moge sie tylko uśmiechnąć :) 

Czekam na ukształtowanie się składu po zamknięciu okienka na wymiany i wtedy będę wiedział na czym stoimy. Jak inne teamy znów zaczną lekceważyć Miami - to tylko tym lepiej dla Miami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, january napisał:

Nie zgadzam się ;) 

Popieram. Spo jak rok temu gra młodymi, żeby się ogrywali do PO, do tego w dotychczasowych meczach zaliczyli kluczowi gracze mnóstwo absencji w 33 meczach (Herro -11, Butler-12, Dragic -14, Bradley -23, Leonard -30, Nunn -8) to poniekąd oznacza, że oni raptem kilka meczy zagrali w prawie pełnym składzie... Dodam tylko, że nie licząc Bama, najwięcej minut zagrali Robinson, Olynyk i Nunn, a 37 letni AI musiła z musu zagrać ich podobna ilośc co Herro i Butler, a więcej niż Dragic czy Bradley. Nie taki był plan, ale chyba każda ekipa miała inny plan na ten sezon, więc nie dramatyzowałbym. 

Na pewno brak PF/C - jak Leonarda, daje się we znaki bo sam Olynyk jest tragiczny w ofensywie w ty sezonie - podobnie jak Achiuwa, ale do trade deadline i buyoutów jeszcze czas... a jak wrócili chłopaki z "odpoczynku" to maja 7-3 w ost 10 meczach ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I kariera Meyersa Leonarda w Miami właśnie dobiegła końca.. Szkoda, bo go bardzo polubiłem przez te półtora sezonu. Zaimponował mi m.in. jako człowiek, jak odmówił wzięcia udziału w tej szopce z klęczeniem podczas hymnu USiA. Teraz popełnił kardynalny błąd obrażając mniejszego brata USiA i napisał na tweeterze coś co zostało uznane za antysemickie, a Arisony to przecież Żydzi.. Szkoda Meyers.. :( Z cenzurą się jednak nie wygra.. Zatem już wiemy, kto poleci w Heat w dealu po pfa jako wyrównanie kontraktu do nadal nieznanych assetów (Achiuwa? Nunn? Robinson?); 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

To stwierdzenie bardzo dużo mówi o twoich lewicowych poglądach, ale przenieś się ze swoimi światłymi myślami do tematu politycznego jak możesz. 

A kto zaczął z "szopkami"? Nie mniej polityczne niż ten kolejny komentarz.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

co jest nie tak z tym, że dla Alonzo zaimponowało to, iż Leonard nie klękał?

Nie warto Lorak.. ciekawe, czy wiedzą chociaż dlaczego Leonard nie klęczał.. jak na ironię to Meyers jest tu w mniejszości i jego lewica powinna bronić :) Tak, czy inaczej szkoda czas. 

Jak mają cos do napisania o Miami Heat to chętnie poczytam, jak o lewicowych ideologiach- to jest do tego specjalny temat, którego zresztą celowo nie czytam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie warto Lorak.. ciekawe, czy wiedzą chociaż dlaczego Leonard nie klęczał.. jak na ironię to Meyers jest tu w mniejszości i jego lewica powinna bronić :) Tak, czy inaczej szkoda czas. 

Jak mają cos do napisania o Miami Heat to chętnie poczytam, jak o lewicowych ideologiach- to jest do tego specjalny temat, którego zresztą celowo nie czytam. :) 

O ile zgadzam się z Tobą w kwestii postępowania Leonarda i z tym, iż poprawność polityczna w dzisiejszych czasach jest poj..... to akurat wstawki "polityczne" zacząłeś Ty, a czepiasz się o to innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.