Skocz do zawartości

Miami Heat 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

Ale to będzie nudna seria. Skończy się na highlajtach no chyba, że Butler kogoś pobije.

Not this time Mr. Diamond Hair.

Dlaczego? Wg mnie i wg wielu chyba to może być najciekawsza i Najbardziej zacięta seria I rundy... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

No nie wierzę w Heat. Nie widzę ich w serii z Bucks. Dwa mecze maks i na ryby. 

Znaczy jakbym miał obstawić w turnieju mistrzostwa świata bukmacherów to bym obstawił bucks w 6-7 meczach wlasnie, bo uważam że to ze o milwaukee tyle się nie mówi co rok i dwa lata temu i Giannis nie ma na sobie takiej presji jak rok temu to im bedzie sprzyjać a maja jeszcze Jrue, ale uważam tez zdecydowanie ze bedzie to 6/7 kurewsko zaciętych, męczących pojedynków. I życzę sobie żebym się nie rozczarował. A ty mi tu na białym koniu se wjeżdżasz w temat Heat i mówisz ze nudy, szybkie ryby?? Oj nie wiem.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Znaczy jakbym miał obstawić w turnieju mistrzostwa świata bukmacherów to bym obstawił bucks w 6-7 meczach wlasnie, bo uważam że to ze o milwaukee tyle się nie mówi co rok i dwa lata temu i Giannis nie ma na sobie takiej presji jak rok temu to im bedzie sprzyjać a maja jeszcze Jrue, ale uważam tez zdecydowanie ze bedzie to 6/7 kurewsko zaciętych, męczących pojedynków. I życzę sobie żebym się nie rozczarował. A ty mi tu na białym koniu se wjeżdżasz w temat Heat i mówisz ze nudy, szybkie ryby?? Oj nie wiem.. 

Ja juz czekam kto bedzie pierwsza powazna przeszkoda Nets :) Do tej pory mieli/maja lekko. Czekam az dostana porzadnego gonga i jestem ciekaw jak big 3 i ich sztab trenerski na to zareaguje.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heat oszczedziali kase i bylo wielkie planowanie. Mial byc Giannis, cos tam jakies slabe bo slabe, ale plotki o KL, a tymczasem

 

Report: The Miami Heat are expected to pursue point guard Dennis Schroder in free agency, per @massey_evan.
 
@Alonzo chyba skacze z radosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.