Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2020/2021


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Te ostatnie dwa mecze Kings to naprawdę kolejka górska. Z Toronto mieli mecz pod kontrolą i naprawdę grali dobrze po czym zaczęli popełniać proste błędy zwłaszcza w ataku i Rpators już prawie ich doszli . Po czym zrobili złą akcję po której dość przypadkowo udało sie zbić piłkę do Haliburtona , który trafił trójkęi wygrali. Dziś z Heat też zaczęli mocno . Potem Heat metodycznie ich rozbijało  i jak sie wydawało ,że jest po meczu to nagle Fox zaczął trafiać za 3 nawet jak go bronił Butler . Wjeżdżał pod kosz. Trafiał . A że obrona Kings zaczęła dobrze bronić pomalowanego to Kings dwukrotnie dochodzili Heat na 1-2 pkt po czym Hield zabrał piłkę chyba Bamowi pobiegł sobie za luk i trafił trójkę. I już oczami wyobraźni miałem powtórkę z Toronto tzn Tampy.... Ale tym razem jednak Butler trafił. Fox przy wjeżdzie dość pechowo i na granicy faulu trafił w opuszczone ręce Duncana . Piłka mu wypadła i już nie trafił. Potem znowu dobrze wybronili Heat ale znowu nie udalo im się trafić choć sama akcja nie była źle rozpisana

Kings w tych dwóch meczach w drugiej połowie a zwłaszcza w 4 kwartach nie grali Bagleyem i od razu ich obrona wygląda lepiej. Chyba oni nawet się zorientowali ,że Marvin nie powinien byc w końcowce żadnego zaciętego meczu ( no chyba ,że jest na jakimś limicie minut o czym nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings w ostatnich meczach jest 5-1 i ogólnie Walton widzę powoli rezygnuje z graczy , którzy nie pasują do koncepcji. Bjelicy już w ogóle nie ma w rotacji . Bagley w czasie tej serii zaczyna mecze ale kończy swój udział na początku 3 kwarty. W jego miejsce jest wiecej Whiteside i od razu obrona z dramatycznej stała się całkiem niezła. Wiadomo ,że w skali całego sezonu nadal są ostatni ale ostatnio Sacramento gra naprawdę inaczej. Fox to co robi w ostatnich kwartach jest niesamowite. W ogóle widzę ,że dokłada nowe elementy do swojej gry. Ostatnio 2-3 razy widziałem jak wjeżdżal na pełnej prędkości pod kosz . Ale zauważył ,że rywale sie zbiegali by mu zagęścić strefe. Więc wyhamował w miejscu od razu zrobił stepback i trafił trójkę. Ponieważ nie była to jednorazowa akcja. Coś mniej więcej w tym stylu

Do tego jego minuty z Haliburtonem wyglądają coraz lepiej. Walton nie ma idealnych narzędzi ale Kings chyba znowu wrócili na właściwe tory

A do tego Barnes robi sporo dobrej roboty w obronie, w ataku. Bardzo dobrze kreuje kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak, od zawsze ruchał nimi Joka 😐

Nie tylko Joka.

Z innej beczki. Bagleyowi coś się stało, że grał tylko 18 minut, czy znów pokazał swoje "koszykarskie rzemiosło" które zmusiło trenera do obcięcia mu minut?

Przyznam, że usnąłem w połowie pierwszej kwarty, ale widziałem sekwencje jego moves, gdzie Waltona szlag trafił i zdjął go już na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Nie tylko Joka.

Z innej beczki. Bagleyowi coś się stało, że grał tylko 18 minut, czy znów pokazał swoje "koszykarskie rzemiosło" które zmusiło trenera do obcięcia mu minut?

Przyznam, że usnąłem w połowie pierwszej kwarty, ale widziałem sekwencje jego moves, gdzie Waltona szlag trafił i zdjął go już na początku

Beagley gra mniej ostatnio kosztem Halibuta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Inna sprawa ,że Kings są w gazie. Pokonują praktycznie każdego ostatnio. Obronę poprawili znacząco . Ich atak jest jednym z najlepszych w lidze więc ta porażka nie jest ze słabeuszem

Gentry może się za bardzo na HC nie nadawał, ale jako asystent widać dobrą robotę wykonuje. Fajnie się ogląda Kings. Fox ostatnio super. Lubię też Holmesa, gra podobnie jak B. Clarke z Grizzlies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 14:19, Koelner napisał:

no właśnie :) dla nas preseason to jak postseason 

Jak widać nie doceniasz klubu , któremu kibicujesz.. To zabrzmi dziwnie ale piątka Kings , która kończy zazwyczaj mecze ma porównywalny netrtg niż s5 Jazz czy Lakers

Haliburton-Fox-Holmes-Hield-Barnes jest +15,5 w 124 minuty. Lakers mają 15,7 a Jazz 17,5... 

Szkoda tego porażki z 76ers. Niestety w 4 kwarcie nie grali Hassanem co dawało im duży sukces ostatnio ale i tak postawili się drużynie, która ma dominującego centra a Kings nie mają kim bronić . Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem tego jak dojrzale gra Fox w tym momencie. i Halliburton. Wprawdzie te rzuty kulą Holmesa wyglądają zabawnie. A błedy Hielda już mniej to jednak Kings to kolejna obok Charlotte ekipa , która może już w tym roku powalczyć o PO a nic nie zapowiadało tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ely3 napisał:

Jak widać nie doceniasz klubu , któremu kibicujesz.. To zabrzmi dziwnie ale piątka Kings , która kończy zazwyczaj mecze ma porównywalny netrtg niż s5 Jazz czy Lakers

Haliburton-Fox-Holmes-Hield-Barnes jest +15,5 w 124 minuty. Lakers mają 15,7 a Jazz 17,5... 

Szkoda tego porażki z 76ers. Niestety w 4 kwarcie nie grali Hassanem co dawało im duży sukces ostatnio ale i tak postawili się drużynie, która ma dominującego centra a Kings nie mają kim bronić . Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem tego jak dojrzale gra Fox w tym momencie. i Halliburton. Wprawdzie te rzuty kulą Holmesa wyglądają zabawnie. A błedy Hielda już mniej to jednak Kings to kolejna obok Charlotte ekipa , która może już w tym roku powalczyć o PO a nic nie zapowiadało tego

Streak 4 W wyglądał dobrze i daje nadzieje.

Brak stabilizacji ale to chyba jak większość tych średnich ekip Kings przegrywają i wygrywają bez reguły , przeplatają przegrane i wygrane ze słabymi i dobrymi zespołami , nadal brak stabilizacji. Cieszy jedynie ogarnięcie już rotacji przez Waltona i ten młody zespół powinien się jeszcze bardziej zgrywać

Fox zbyt dużo cegli z dalekiej półdychy. Ma tam 35% i powinien unikać tego typu rzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

Holmes po tym sezonie będzie FA i oznajmił , że jest jednym z najlepszych centrów w lidze :)

Fajny gracz, ale w głowie chyba trochę za mocno zaszumiało. Jednak przy takich kłopotach niektórych zespołów (i raczej ogólnie biedzie na rynku) z centrami to pewnie jest szansa od kogoś zgarnąć całkiem dobry kontrakt. Btw, widzi chłopak umowy Hielda czy Barnesa i też mu się marzy taki hajs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam końcówke meczu. jest +8 na minute do końca. Fox robi przechwyt. Melo przegina i jest flagrant. I zaczynają się dziać cuda. Fox pudłuje oba. Potem nie wiem po jakiego grzyba grają niecałą 10 sekund akcje gdzie Ball się rehabilituje i blokuje od tyłu Bagleya... Ale nadal nie wiem po co przy 8 pkt przewagi imniej niż minucie Kings nie grało długiej akcji.... Potem jeszcze spudłowali raz z linii. Holmes bez sensu faulował Monka i przegrali mecz , którego w teorii nie dałoby się przegrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lubię Delona i bardzo dobrze ,że trafił do Kings.. Joseph był fatalny w tym roku i dobrze ,że się go pozbyli. Nie jestem pewien czy akurat to jest ich najpielniejsza potrzeba ale Kings są ostatnio znowu na wznioszącej. Są 5-3 z dobrą ofensywą i poprawioną obroną. . Mieli pod ASG łatwiejszy terminarz albo rywali osłabionych ale wygrali w Waszyngtonie i Bostonie. U siebie Hawks. Ten sezon jest sinusoidą ale fakt Hield jest koszmarnym graczem. Nic się nie rozwija a wręcz cofa. To już Bagley mniej mnie irytuje. No tylko ,że Hielda chyba nikt nie weźmie obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.