Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, dannygd napisał:

To jednak coś było na rzeczy..

 

To ciekawe co w takim razie mogłoby spotkać LA Clippers jakby "tasmy prawdy" Westa okazaly soe prawda itd. Pickow nie maja kilka lat w przod, a 10 mln dolcow (co chyba jest maksymalna finansowa kara- pomylcie mnie jesli sie myle), to dla nich jak splunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Co w sytuacji, gdy zabierany jest pick? 59 wyborów w drafcie? 

W przypadku Bucks to i tak zabierają 60 wybór draftu więc pewnie będzie 59. Zresztą tak było jak ukarali Sotę bo bez tej kary było 29 wyborów w pierwszej rundzie a kiedy była kara to tylko 28

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

 

To ciekawe co w takim razie mogłoby spotkać LA Clippers jakby "tasmy prawdy" Westa okazaly soe prawda itd. Pickow nie maja kilka lat w przod, a 10 mln dolcow (co chyba jest maksymalna finansowa kara- pomylcie mnie jesli sie myle), to dla nich jak splunac.

Mogliby zabrać im wybór pierwszorundowy w ten rok kiedy Thunder mają prawo do wymiany ( bo wtedy i tak Thunder ma tylko fikcyjne szanse na wymianę)

 

Offseason 2020 skończy się dopiero jak dojdzie do wymiany Hardena a biorąc od uwagę jak nagle nie ma kogo podpisać w 2021 to można też uznać ,że offseason 2021 właśnie sie zaczął

Wymiana po Hardena może wykopyrstnąć cały stolik tylko pytanie jak długo Houstob będzie twardo stać przy swoich żądaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole patrzac na te kontrakty podpisywane

sumy pojebane wiadomo

ale jeszcze jedno juz zadna druzyna nie potrafi wynegocjowac team option?

kazdy grajek ma praktycznie player option

swoja droga OG

10 pkt na mecz i 5 zbiorek srednio w rs

przy 30 minutach na mecz

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie to zastanawia czemu Dedmona jeszcze nikt nie podpisal. Zwlaszcza ktos z dwojki Lakers/Clippers. Wiem ze rostery pelne, ale biorad pod uwage, ze w kazdej z tych ekip jeszcze jedna opcja pod kosz by nie zaszkodzila, kosztem obecnie czternastego gracza w rotaji, to jednak mnie to troche zastanawia. Chyba ze ten stawia warunki w postaciu jakiegos MLE czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nba2midnight napisał:

W sumie mnie to zastanawia czemu Dedmona jeszcze nikt nie podpisal. Zwlaszcza ktos z dwojki Lakers/Clippers. Wiem ze rostery pelne, ale biorad pod uwage, ze w kazdej z tych ekip jeszcze jedna opcja pod kosz by nie zaszkodzila, kosztem obecnie czternastego gracza w rotaji, to jednak mnie to troche zastanawia. Chyba ze ten stawia warunki w postaciu jakiegos MLE czy cos.

typ ma 31 lat i najgorszy sezon w swej mocno przecietnej karierze za soba. jak spojrzysz po rosterach, to goscie dajacy 'wiecej' podpisywali w tym okienku umowy za minimum... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kcp78 napisał:

typ ma 31 lat i najgorszy sezon w swej mocno przecietnej karierze za soba. jak spojrzysz po rosterach, to goscie dajacy 'wiecej' podpisywali w tym okienku umowy za minimum... 

No i wlasnie jak sie spojrzy to tak jak masz racje w niektórych przypadkach tak bylo sporo przeplaconych. Akurat Dedmon za min to naprawde nienajgorszy deal i bywaly gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2020 o 01:19, Kubbas napisał:

swoja droga OG

10 pkt na mecz i 5 zbiorek srednio w rs

przy 30 minutach na mecz

świetny multipozycyjny obrońca, który nie jest dziurą w ataku i dokłada solidną trójkę + za rok kończyłby mu się rookie deal i wchodziłby na eldorado, ile miał niby dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.