Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja się nie będę sprzeczał, bo Westbrooka określa jego gra 

I to że w krótkim czasie trzeci raz superstar po grze z nim z takich czy innych powodów chce rozwodu

Zgodzę się z jednym 

Jeśli Beal zostanie do końca tego sezonu, Wizards będą się liczyć w walce o ósemkę.

Problem Russella objawia się w PO.

Ale jedno jest pewne- Westbrook sprzeda więcej biletów niż Wall

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

W sumie w jednym z Tobą się zgadzam. Trudno o wyraźniejszy sygnał skoro w 24 h po tym wywiadzie Le Bron i Davis podpisali długoletnie maxy w Lakers. I już wiadomo ,że za rok latem Giannisa w Lakers nie będzie

Tak więc wiadomość wysłana przez Giannisa była dokładnie taka jak powiedział . A nie taka jak Tobie się wydawało 

cieszę się, że masz rację i mam nadzieję, że dzięki temu twój dzień będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets dali Haywardowi 15% trade kickera. 😂 Nie wiem, czy to nie gorszy kontrakt niż Harrisa, biorąc pod uwagę jego problemy ze zdrowiem. Swoją drogą piękną pozycję sobie wypracował, bo w przyszłości sam będzie decydował, gdzie ew. chce zostać wytrade'owany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, josephnba napisał:

Potwierdzam

Wizards nie mają fanów 

Nie potrafiłem im kibicować nawet z Jordanem w składzie 

Nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś bez Jordana mógłby im kibicować 

 

A propos Westbrooka 

Tak go lubią gracze że Durant spierdolił, George spierdolił a Harden chciał spi*****ić ;)

Liczę że i Beala Brick "namówi" na przeprowadzkę 😎

Wiadomo, Bulls dla mnie najlepsza opcja transferowa, ale pomyśleć co by Bradley zwojował u Brada ;)

 

 

Moze Beal w Cavs za wielkiego KLove!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 14:30, rw30 napisał:

Harden wrzucał wcześniej na IG czy gdzieś 'blue lives matter', więc to pewnie kolejne fake info

dotacje na rzecz partii republikańskiej to też pewnie fake, jest to trochę ironiczne z tym jak Houston unikało przez lata podatku a tutaj lekką ręką hajs na tę partię leci

mi szkoda Avdiji, że będzie musiał się z takim raczyskiem użerać na początku kariery

niemniej jestem fanem pomysłu napompowanego Isha Smitha w tym składzie zawsze to jakiś dodatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: NBA’s Competition Committee registered strong support today for increasing league’s active player list for games from 13 to 15. Board of Governors must give final approval to a move that makes sense given shortened season and concerns over Covid impact on rosters.
 
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rw30 napisał:

z jednej strony nie lubię tego, z drugiej rozumiem że liga , w perspektywie nadciągającego kryzysu podejmuje tego typu kroki 

a mi sie wydaje to calkiem rozsadne

team should not rest multiple healthy players for same game

czyli fani nadal moga obejrzec jedna z gwiazd

teams should not rest healthy players on road

mecz na wyjezdzie raz na jakis czas wszystkie gwiazdy graja

. And in situations when teams decide to rest healthy player, player should be visible to fans.

no i koniec walenia w c***a i siedzenia w strip clubie zamiast na lawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://theathletic.com/2247850/2020/12/08/james-harden-trade-destination-possibilities-nets-76ers-pelicans-clippers-timberwolves/?amp#click=https://t.co/I2CgmseKZd

To gdzie wyląduje Broda? LAC jest opcją, ale czy Rakiety chcą PG13? W Pels nie wierzę, Ball, Zion & co (bo Ingram wypadnie wtedy w dealu) to za mało na WCF. 

Ale Sota poza small marketem może być całkiem fajnym kierunkiem, a duo Harden + KAT ofensywnie zabiłaby ligę. Do tego Rubio, Edwards/Okogie, RHJ i fajna paczka na ławie (Malik, Juan, Reid), a do tego znajomi zarządzają klubem! :)

DAR, Culver i 1st (może i dwa, choć ta paczka jest lepsza niż Netsów bez kolejnego picku) to też spoko rekompensata na rebuild. Pewnie jeszcze PJa by tam wsadzili (ktory D zapewni i szatnie bedzie w ryzach trzymał) za Juana, co by szybciej McDaniels się ogrywał i mogliby McLaughlina na backup Rubio wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.