Skocz do zawartości
nba2midnight

Offseason 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny non-shooter, masakra. Może robią jakiś chory eksperyment?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, nba2midnight napisał:
Thon Maker and the Cleveland Cavaliers have agreed to a deal, league sources told @hoopshype.

czyli Cavs beda handlowac klocami. a w miedzyczasie lob city. w obecnej lidze, taki bym powiedzial towar "nie-ekskluzywny".

Az sie boje kogo Cavs moga przytulic za spdajacy kontrakt Drummonda.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej bym się przejmował, jaki nowy kontrakt mogą dać Drummowi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The Kings are one of four teams showing the most significant interest in free agent small forward Glenn Robinson III, league sources told The Sacramento Bee… The most likely suitors at this point appear to be the Kings, Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers and Utah Jazz, sources said. The Kings could be looking for depth on the wing after they declined to match Bogdan Bogdanovic’s offer from the Atlanta Hawks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że w internetach ludzie często pytajo, czemu trzeba było dopłacać do wymiany Richardsona na Curry'ego, przecie Richardson lepszy.

Odpowiedź jest prosta: Josh za rok będzie FA, podczas gdy Seth jest na fajnym kontrakcie jeszcze przez trzy sezony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boston has signed and traded Gordon Hayward and two future second-round picks to Charlotte for a conditional future second-round pick. Celtics also receive a trade exception.

jednak Boston zdobyli TE. 
Pewnie wejdą w sezon bez dodatkowego podkoszowego i zobaczą jak idzie. W każdej chwili mogą dociazyc budżet. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem u Hollingera ,że przy takich ruchach Hornets mogą dopakować pierwszy rok uowy Haywarda o 5-6 mln w górę dzięki czemu kolejne lata będą tańsze ale nie wiem tak do końca jak Charlotte to zrobi.Ale z tego też wynika, że nie do końca wiadomo jak wysokie będzie to TPE. Bo może być 27 albo 32,5 mln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, ely3 napisał:

Czytałem u Hollingera ,że przy takich ruchach Hornets mogą dopakować pierwszy rok uowy Haywarda o 5-6 mln w górę dzięki czemu kolejne lata będą tańsze ale nie wiem tak do końca jak Charlotte to zrobi.Ale z tego też wynika, że nie do końca wiadomo jak wysokie będzie to TPE. Bo może być 27 albo 32,5 mln

$27.9M which is the largest in league history

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinni jakiś kalkulator on-line zrobić dla tych wyjątków, a ekipy powinny podawać dokładne dane kontraktu od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, dannygd napisał:

Powinni jakiś kalkulator on-line zrobić dla tych wyjątków, a ekipy powinny podawać dokładne dane kontraktu od razu. 

ręcznie liczą wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem ze NBA to biznes, ale Kawhi w Lakers po tej calej historii? U boku Lebrona? To bylbym zaskoczony nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat to jest takie pierdololo, że szkoda, że takie coś wkleiles.

Chociaż Kawał to najbardziej bezjajeczny first gier SS w lidze. A po szopce ze Spurs kto wie, co kryje ta jego głowa, o zbyt małym ilorazie inteligencji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmarnowane miejsce w rosterze, oby chociaż backup big okazał się kimś przydatnym.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi