Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ely3 napisał:

Wręcz przeciwnie -- on wprost powiedział ,że z Bucks sie nie rusza i zaprasza Le Brona do siebie

Zobaczymy w przyszle lato.

Ja tylko serio nie widze Giannisa jako tego super najwazniejszego elementu dla Lakers. Juz bardziej by mi tam Kawhi pasowal jesli poruszamy sie w temacie abstrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał:

Wręcz przeciwnie -- on wprost powiedział ,że z Bucks sie nie rusza i zaprasza Le Brona do siebie

No a co miał innego powiedzieć teraz? Nie mógł powiedzieć że do Lakers pójdzie, a dał sygnał że jest zainteresowany gra w superteamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BMF napisał:

,,Nieeeee, Giannis na pewno nie stworzy sobie żadnego superteamu'', hehe. 

Miałem wczoraj pisać, że Giannis w Lakers to są prawdopodobnie głupotki, bo musieliby z AD i LeBronem wziąć jakieś 25 milionów paycutu po uprzednim zrzuceniu KCP, Harrella, Caruso i Kuzmy. W tym momencie napiszę, że to dalej abstrakcja, ale nie mógł bardziej zasugerować Giannis, że coś takiego nie jest przesądzone. 

Cytat

join me in Milwaukee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"join me in Milwaukee" to jest takie PR oświadczenie, żeby wszyscy wokół dobrze się czuli (szczególnie obecny team, bo przecież jakoś ten rok trzeba zagrać). wyraźnie jednak widać ukłon wokół LeBrona, skoro przyznaje, że on jest lepszy mimo MVP. trudno o wyraźniejszy hołd i tym samym wysłany sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

"join me in Milwaukee" to jest takie PR oświadczenie, żeby wszyscy wokół dobrze się czuli (szczególnie obecny team, bo przecież jakoś ten rok trzeba zagrać). wyraźnie jednak widać ukłon wokół LeBrona, skoro przyznaje, że on jest lepszy mimo MVP. trudno o wyraźniejszy hołd i tym samym wysłany sygnał.

W ostatnich latach mieliśmy wyraźny sygnał od George'a od Leonarda i jakoś żaden z nich nie skończył w Lakers pomimo nawet wyraźniejszych sygnałów niż ten Giannisa. . A tu Giannis po prostu docenił wielkość Jamesa a nie Lakers więc wyciąganie z tego wniosku ,że Giannis chce iść do LAL jest jak na razie nadinterpretacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, blackmagic napisał:

Lakers wzięli za to dudleya bo podobno najlepiej potakuje za lebronem, lepiej od Kyle macha ręcznikiem i domyka szafki kolegom w locker roomie 

so what? może uznali że im to bardziej potrzebne niż gość którego kilka minut per co dziesiąty mecz rozciągneli na double-double per 36. głupszego sposobu opisywania śmieciowych minut nie ma chyba niż zwielokrotnienie ich bez żadnego kontekstu. jakby był aż tak dobry to by gdzieś się w końcu odnalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lucas napisał:

Nie mógł powiedzieć że do Lakers pójdzie

Pewnie, że nie skoro chłodna kalkulacja pokazuje, że najlepszym miejscem dla niego jest Dallas. Lakers mogą mu dać ostatnie lata Lebrona i dublowanie się pozycją z gościem, który po Jamesie zostanie. Światła LA jakoś średnio mi do Giannisa pasują. Tymczasem w Dallas czeka młody następca Jamesa, który idealnie do Greka pasuje i z którym mogą wspólnie rządzić ligą przez 10 lat. Dla mnie no brainer  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Me Myself and I napisał:

so what? może uznali że im to bardziej potrzebne niż gość którego kilka minut per co dziesiąty mecz rozciągneli na double-double per 36. głupszego sposobu opisywania śmieciowych minut nie ma chyba niż zwielokrotnienie ich bez żadnego kontekstu. jakby był aż tak dobry to by gdzieś się w końcu odnalazł

Pewnie że per36 w przypadku kolesia grającego 8 minut jest gówno warte ale Kyle by się na pewno w LAL przydał bardziej niż dudley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Pewnie, że nie skoro chłodna kalkulacja pokazuje, że najlepszym miejscem dla niego jest Dallas. Lakers mogą mu dać ostatnie lata Lebrona i dublowanie się pozycją z gościem, który po Jamesie zostanie. Światła LA jakoś średnio mi do Giannisa pasują. Tymczasem w Dallas czeka młody następca Jamesa, który idealnie do Greka pasuje i z którym mogą wspólnie rządzić ligą przez 10 lat. Dla mnie no brainer  

Moim zdaniem Dallas czy Denver (przecież Jokić + Giannis to sportowo rewelacyjny fit) odpadają i jeśli Giannis miałby odejść do do LA/NY lub Miami. Mimo wszystko nie tylko kwestie sportowe decydują, bo jakby to miało znaczenie to Giannis ściągnąłby superstara do Milwaukee.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem Dallas czy Denver (przecież Jokić + Giannis to sportowo rewelacyjny fit) odpadają i jeśli Giannis miałby odejść do do LA/NY lub Miami. Mimo wszystko nie tylko kwestie sportowe decydują, bo jakby to miało znaczenie to Giannis ściągnąłby superstara do Milwaukee.

Dallas to miasto wiele lepsze niż Milwaukee. Cuban to całkiem fajny właściciel. Sądząc po profilach w social mediach Bobana i Luki w drużynie jest świetna atmosfera. Nie wykluczałbym, że się skusi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Dallas to miasto wiele lepsze niż Milwaukee. Cuban to całkiem fajny właściciel. Sądząc po profilach w social mediach Bobana i Luki w drużynie jest świetna atmosfera. Nie wykluczałbym, że się skusi. 

 

Przed decyzją wykluczyć niczego nie można, ale na ten moment nie widzę Giannisa gdzieś indziej niż Bucks / LA / NY / Miami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lucas napisał:

No a co miał innego powiedzieć teraz? Nie mógł powiedzieć że do Lakers pójdzie, a dał sygnał że jest zainteresowany gra w superteamie

Każdy czyta jak mu pasuje. Ja to zrozumiałem tak, że zostaje w Bucks i jakby ktoś chciał superteam to on zaprasza do Milwaukee.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Behemot napisał:

Ja to zrozumiałem, że zostaje w Bucks i jakby ktoś chciał superteam to on zaprasza do Milwaukee.

Myślę, że on sobie po prostu zapewnił spokój na najbliższe miesiące. Pogra sobie w spokoju, da z siebie wszystko a po sezonie się spakuje i czułe pożegna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nba2midnight @blackmagic

Wyjaśnienie jest dośc prawdopodobne -- Kyle przez całą swoją karierę generuje ujemny net rtg...

6 minut temu, jack napisał:

Myślę, że on sobie po prostu zapewnił spokój na najbliższe miesiące. Pogra sobie w spokoju, da z siebie wszystko a po sezonie się spakuje i czułe pożegna. 

Ale wiesz ,że Le Bron właśnie podpisał przedłużenie i za rok bierze 41 mln do tego Harell ma opcje zawodnika więc Lakers mają zablokowane 73 mln i to jeszcze bez Davisa. By tam sie zmieścił Giannis z maxem to Davis by musiał grać za 10 mln na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lucas napisał:

Przed decyzją wykluczyć niczego nie można, ale na ten moment nie widzę Giannisa gdzieś indziej niż Bucks / LA / NY / Miami :P 

Skąd się w tym zestawieniu wzięło NY? Giannis coś na ten temat wspominał? to prawdziwe pytanie.

Imo ktoś musiałby przez ostatnie 10 lat (lekko) być chyba w śpiączce żeby z własne woli zdecydować się na NYK. Pod względem sportowym totalne dno - zupełnie do Giannisa taka decyzja nie pasuje. 

Chyba, że NY jako Brooklyn, ale to póki co nierealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zimny napisał:

Skąd się w tym zestawieniu wzięło NY? Giannis coś na ten temat wspominał? to prawdziwe pytanie.

Imo ktoś musiałby przez ostatnie 10 lat (lekko) być chyba w śpiączce żeby z własne woli zdecydować się na NYK. Pod względem sportowym totalne dno - zupełnie do Giannisa taka decyzja nie pasuje. 

Chyba, że NY jako Brooklyn, ale to póki co nierealne. 

NY to też Brooklyn, ale plotki na pewno o Knicks beda, bo zawsze sa i jak zawsze nic z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.