Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

The Kings are one of four teams showing the most significant interest in free agent small forward Glenn Robinson III, league sources told The Sacramento Bee… The most likely suitors at this point appear to be the Kings, Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers and Utah Jazz, sources said. The Kings could be looking for depth on the wing after they declined to match Bogdan Bogdanovic’s offer from the Atlanta Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston has signed and traded Gordon Hayward and two future second-round picks to Charlotte for a conditional future second-round pick. Celtics also receive a trade exception.
 
 


jednak Boston zdobyli TE. 
Pewnie wejdą w sezon bez dodatkowego podkoszowego i zobaczą jak idzie. W każdej chwili mogą dociazyc budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem u Hollingera ,że przy takich ruchach Hornets mogą dopakować pierwszy rok uowy Haywarda o 5-6 mln w górę dzięki czemu kolejne lata będą tańsze ale nie wiem tak do końca jak Charlotte to zrobi.Ale z tego też wynika, że nie do końca wiadomo jak wysokie będzie to TPE. Bo może być 27 albo 32,5 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ely3 napisał:

Czytałem u Hollingera ,że przy takich ruchach Hornets mogą dopakować pierwszy rok uowy Haywarda o 5-6 mln w górę dzięki czemu kolejne lata będą tańsze ale nie wiem tak do końca jak Charlotte to zrobi.Ale z tego też wynika, że nie do końca wiadomo jak wysokie będzie to TPE. Bo może być 27 albo 32,5 mln

$27.9M which is the largest in league history

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Nieeeee, Giannis na pewno nie stworzy sobie żadnego superteamu'', hehe. 

Miałem wczoraj pisać, że Giannis w Lakers to są prawdopodobnie głupotki, bo musieliby z AD i LeBronem wziąć jakieś 25 milionów paycutu po uprzednim zrzuceniu KCP, Harrella, Caruso i Kuzmy. W tym momencie napiszę, że to dalej abstrakcja, ale nie mógł bardziej zasugerować Giannis, że coś takiego nie jest przesądzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BMF napisał:

W tym momencie napiszę, że to dalej abstrakcja, ale nie mógł bardziej zasugerować Giannis, że coś takiego nie jest przesądzone

Wręcz przeciwnie -- on wprost powiedział ,że z Bucks sie nie rusza i zaprasza Le Brona do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.