Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ciekawe ,że Zhaire Smith jest wykupiony. Jest wciąż młody. Dwa lata temu rozpisywano się o nim niewiadomo jakie cuda a nikt go teraz nie bierze nawet za minimum.. Dziwna historia. To samo z Harrisonem bo byłem ,że ktoś się skusi na tego całkiem niezłego obrońca ( taki trochę gorszy Dort) Pewnie lige opuszcząc Korvery i Crawfordy tego świata ale w przypadku weteranów to nie dziwi ale w przypadku takich młodziaków to aż dziwne ,że tak szybko wypadają z rotacji

Oczywiście pytanie co z Ersanem ale tu chyba się rozbija wszystko o to ,że on nie chce za minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sharif napisał:

Tez jestem ciekaw co sie z nim odjebalo bo pamietam, ze jak Suns wysłało go wraz -chyba - z pickiem Miami do Philly za Bridgesa , to forum delikatnie mówiąc mocno stukalo sie w czoło.

Nie wiem, jak forum, ale ja od początku byłem w szoku co w tej Philly odjebali, bo Bridges to gość idealnie pasujący do ich rosteru i to od pierwszego dnia. 

W dodatku było mi go szkoda tak po ludzku, pamiętam ten jak był podjarany zaraz po wyborze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta wymiana była dobra dla Sixers, z grubsza oddali lotto talent za inny lotto talent i first roundera.

To, że potem Zhaire prawie zmarł ze względu na uczulenie na orzechy, Sixers oddali first roundera Suns chyba za Tobiasa Harrisa, któremu potem dali maxa, Mikal Bridges okazał się dobrym rolesem, a do tego matka Bridgesa pracuje w 76ers i ludziom było smutno, że zapłakana ze szczęścia matka Mikala Bridgesa poza kamerami mogła co najwyżej popłakać się ze smutku - to trochę proza życia.

Czasami zrobisz wymianę, która ma dobre value - i okaże się kiepska, ale jakby Sixers robili tylko takie ruchy, to na koniec dnia byliby na plusie, a nie są, bo nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była dobra od początku i plusem był jedynie ten pick. Smith był wtedy połamany i trzeba było na niego czekać. Nie przeczę, talent miał, ale była też wbita w niego duża czerwona flaga. Finalnie gówno mają z tej wymiany. Poza tym nie mieli takich potrzeb na guardzie, tylko na trójce była dziura jak lej po bombie. Bridges ze swoim potencjałem na lux rolsa pasował idealnie, to zaczęli kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis duzo czasu nie mam wiec jednorazowo i sumarycznie.

 

 

 

 

By Michael Scotto

Glenn Robinson III, one of the top wings remaining on the market, has drawn interest from the Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Houston Rockets, Brooklyn Nets, and Utah Jazz, league sources told HoopsHype.

Our HoopsHype salary cap expert, Yossi Gozlan, has the latest available spending power for the teams interested. In Los Angeles, the Clippers can offer as much as the $3.6 million bi-annual exception while the Lakers can offer the veteran’s minimum. The Rockets have around $8 million remaining with their mid-level exception, while the Nets have the $5.7 million mid-level exception. The Jazz has the $3.6 million bi-annual exception remaining.

For teams looking for help on the wing, Robinson III and Nicolas Batum are considered the top options.

According to ESPN, the Charlotte Hornets are searching for a third team to take on Batum’s contract in a Gordon Hayward sign-and-trade deal with the Boston Celtics.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na skład Knicks to na prawdę nie wiem czy spać czy płakać. Może wydawać się to ryzykowne,ale uważam że mocny euroligowy zespół mógłby ich pchnąć w serii po. Już nawet nie chodzi, że mają słaby skład (bo bywały na podobnym słabym poziomie), ale o to że młodzież jest conamniej podejrzana (mimo poświęconych wysokich pickow), a próba reaktywowania wysokich draftowych z przed lat też raczej nie wygląda dobrze (Smith, Payton czy teraz MKG). Ja wiem, że nie wypada się śmiać czy współczuć NYK bo nie jest to już modne, ale wyglądają trochę jak Marcin Najman w showbusinesie, niby wyśmiewani, niby żenujący, ale jednak stający z góry z kufrem pieniędzmi 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nba2midnight napisał:
Thon Maker and the Cleveland Cavaliers have agreed to a deal, league sources told @hoopshype.

czyli Cavs beda handlowac klocami. a w miedzyczasie lob city. w obecnej lidze, taki bym powiedzial towar "nie-ekskluzywny".

Az sie boje kogo Cavs moga przytulic za spdajacy kontrakt Drummonda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.