Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, nba2midnight napisał:

czyli potencjalne pozbycie sie McGee, aby dac podwyzke Morrisowi i troche. wiecej Gasolowi hmmm

Pozbycie Mc Gee co najwyżej może umożliwić s and t bo teraz Lakers są w hard capie więc mogą dać tylko minimum . Marc Gasol wybiera między min w Lakers i jakieś 10-12 mln za rok w Toronto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wstanie skumać Kupczaka i Dżordana. 120/4 na Haywarda to jedno, ale zrobić stretch Batuma, gdzie na luzie można go było wymienić po wciąż playable Ala Horforda a później sięgać po Biyombo ( 3 raz w ciągu chyba ostatnich 3 lat ) to już jest jakiś wyższy poziom zjebania zbliżający ich coraz bardziej do poziomu Knicks. 

Nie siedzę w salary Hornets i nawet nie zamierzam, ale nawet jeśli stretch był konieczny aby ściągnąć Haywarda to na litość Boską, kto kolesiowi po ciężkiej kontuzji, który ma 30 lat daje 120 baniek...nie można było dać 84/4 i dać dodatkowo Ala Horforda?

No o ja prdl...

Cztery ostatnie major kontrakty dane przez Kupchaka: Mozgov, Deng, Rozier, Hayward.

Ostatnio czytałem, że naukowcy, a chyba Ci którzy majsterkują przy zderzaczu hadronów są o krok aby otworzyć drzwi do alternatywnego wszechświata. Smutno im się zrobi jak się dowiedzą, że są drudzy bo Mitch już tam jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

który ma 30 lat daje 120 baniek...nie można było dać 84/4

Nie można było bo Hayward od Pacers miał podobno propozycje 100/4 i Hornets musieli przebić. Ale ten Batum już poleciał oficjalnie? Bo ja słyszałem ,że ma iść jakieś s and T z Celtami za jakieś frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Nie można było bo Hayward od Pacers miał podobno propozycje 100/4 i Hornets musieli przebić. Ale ten Batum już poleciał oficjalnie? Bo ja słyszałem ,że ma iść jakieś s and T z Celtami za jakieś frytki

Tego infa o Pacers i 100/4 nigdzie nie widziałem a staram się być dość na bieżąco. 

A co do drugiego to:

https://www.hoopsrumors.com/2020/11/hornets-to-waive-and-stretch-nicolas-batum.html

https://nba.nbcsports.com/2020/11/21/report-hornets-stretching-nicolas-batum-to-sign-gordon-hayward/

więc to raczej pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eld napisał:

Nie jestem wstanie skumać Kupczaka i Dżordana. 120/4 na Haywarda to jedno, ale zrobić stretch Batuma, gdzie na luzie można go było wymienić po wciąż playable Ala Horforda a później sięgać po Biyombo ( 3 raz w ciągu chyba ostatnich 3 lat ) to już jest jakiś wyższy poziom zjebania zbliżający ich coraz bardziej do poziomu Knicks. 

Nie siedzę w salary Hornets i nawet nie zamierzam, ale nawet jeśli stretch był konieczny aby ściągnąć Haywarda to na litość Boską, kto kolesiowi po ciężkiej kontuzji, który ma 30 lat daje 120 baniek...nie można było dać 84/4 i dać dodatkowo Ala Horforda?

No o ja prdl...

Cztery ostatnie major kontrakty dane przez Kupchaka: Mozgov, Deng, Rozier, Hayward.

Ostatnio czytałem, że naukowcy, a chyba Ci którzy majsterkują przy zderzaczu hadronów są o krok aby otworzyć drzwi do alternatywnego wszechświata. Smutno im się zrobi jak się dowiedzą, że są drudzy bo Mitch już tam jest. 

Zdrowy Hayward jak dostawał rolę lidera to wyglądał jak pełnoprawny all-star player w poprzednim sezonie. A, że Celtics mieli kłopot bogactwa i robił przeważnie za rich man wersje Evana Turnera to jest inna sprawa.

Ryzykowny ruch, chociaż jego krytyka wydaje się mocno przesadzona.

Zwłaszcza, że jest to zapewne największe nazwisko, jakie Hornets podpisali w ostatnich 10-latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zdrowy Hayward jak dostawał rolę lidera to wyglądał jak pełnoprawny all-star player w poprzednim sezonie. A, że Celtics mieli kłopot bogactwa i robił przeważnie za rich man wersje Evana Turnera to jest inna sprawa.

Ryzykowny ruch, chociaż jego krytyka wydaje się mocno przesadzona.

Zwłaszcza, że jest to zapewne największe nazwisko, jakie Hornets podpisali w ostatnich 10-latach.

Ok, może i dla kogoś Hayward wciąż wygląda jak all-star player, ale ten kontrakt nie można rozpatrywać jako 120/4 a 147/4. Ta różnica 27M to nic innego jak 3x 9M jakie Hornets będą bulić Batumowi przez najbliższe 3 lata, tylko po to aby zmieścić Haywarda. No nie da się tego obronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ignem-feram napisał:

To nie zmienia postaci rzeczy. Raczej obstawiam jakiś Oladipo za George`a, czy nawet jakaś paczka za Hardena (ale nie wiem co poza PG, bo z picków ich ograbili rok temu OKC).

Przeciez to nie bylo na powaznie...

No ale jak fantazjowac - Nie wiem czy Pacers by go chcieli z powrotem, a za Hardena nie ma co dac w sumie, bo jak juz trzeba by pokaznie roster wypatroszyc.

 

 

7 minut temu, the_secret napisał:

Może Lowry albo Rubio za duet Pat Bev + Sweet Lou

Lowry to byloby cos, ale jemu chyba dobrze w Toronto. Rubio juz chyba predzej.

 

 

i jest blockbuster

 

 

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.