Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile aktualne, ale dalej przewijaja sie o ploty o wymianie Kuzma plus KCP za Bogdanovica. Ja bym na to nie szedl, bo jednak lepiej miec ich dwoch. Juz predzej, o ile wogole by bylo to mozliwe(ponoc Kings miwloby bardziej na Kuzmie zalezec], to sypnac Kuzmie nowy kontrakt i dorzucic McGee. Tyle ze wtedy juz musowo musialby byc jeszcze ktos pod kosz, a nawet dwoch np Gasol i Cousins.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wytlumaczyc, jak Noel, topowy rim protector, wysoki ktory swietnie sobie radzi na switchach i spokojnie moze przejmowac guardow i wingów, ma swietne instynkty i do tego calkiem niezle pnr& lob threat z niego, kończy k**** w Knicks? Przecież Boston mógłby się na niego rzucić. Lakers, Clippers, Heat czy każy inny contender. Świetny obrońca, pożyteczny w ofensywie przy dobrym kreatorze dostępny za poł-darmo zasługuje na więcej, szkoda, że tak kończy po świetnej przygodzie z Thunder 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eryko napisał:

moze ktos wytlumaczyc, jak Noel, topowy rim protector, wysoki ktory swietnie sobie radzi na switchach i spokojnie moze przejmowac guardow i wingów, ma swietne instynkty i do tego calkiem niezle pnr& lob threat z niego, kończy k**** w Knicks? Przecież Boston mógłby się na niego rzucić. Lakers, Clippers, Heat czy każy inny contender. Świetny obrońca, pożyteczny w ofensywie przy dobrym kreatorze dostępny za poł-darmo zasługuje na więcej, szkoda, że tak kończy po świetnej przygodzie z Thunder 

Lakers juz w tym momencie nie mieli takiej kasy, a do tego wzięli wcześniej za MLE Harrella co było dobra okazja, a Clippers za to samo MLE wzięli/polowali jeszcze wtedy na Ibaka co byli bardzo dobra okazja. Heat tez juz chyba takich srodkow nie maja, no i przejebali te kase na najdrozsza cheerleaderke w lidze.A Celtics w ogóle nie kumam ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eryko napisał:

moze ktos wytlumaczyc, jak Noel, topowy rim protector, wysoki ktory swietnie sobie radzi na switchach i spokojnie moze przejmowac guardow i wingów, ma swietne instynkty i do tego calkiem niezle pnr& lob threat z niego, kończy k**** w Knicks? Przecież Boston mógłby się na niego rzucić. Lakers, Clippers, Heat czy każy inny contender. Świetny obrońca, pożyteczny w ofensywie przy dobrym kreatorze dostępny za poł-darmo zasługuje na więcej, szkoda, że tak kończy po świetnej przygodzie z Thunder 

Też tego nie czaję, a lubię NN zanim przyszedł do ligi. Zjebał z tamtą umową kilka lat temu i jakoś nie może od tego momentu znaleźć stabilizacji. 

Ale jakoś pasuje mi on do Knicks, miałem pozytywne odczucie jak zobaczyłem info o kontrakcie (poza tym, że chciałem go w c*** w Lakers i to boli mnie lekko, ale KCP osłodził). Miejsce za plecami Robinsona ciężko mi na ten moment ocenić, ale może nie będzie źle. 

Trzymam kciuki za Noela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, matek napisał:

Też tego nie czaję, a lubię NN zanim przyszedł do ligi. Zjebał z tamtą umową kilka lat temu i jakoś nie może od tego momentu znaleźć stabilizacji. 

Ale jakoś pasuje mi on do Knicks, miałem pozytywne odczucie jak zobaczyłem info o kontrakcie (poza tym, że chciałem go w c*** w Lakers i to boli mnie lekko, ale KCP osłodził). Miejsce za plecami Robinsona ciężko mi na ten moment ocenić, ale może nie będzie źle. 

Trzymam kciuki za Noela. 

ale jaki to ma sens z perspektywy Noela? Nie potrafię tego zrozumieć, ale też ogromnie wierzę w niego i trzymam za niego kciuki, po przez te sezony w Oklahomie ogromnie mi zaimponował i chciałem, by wylądował w końcu w porządnym klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich poszukujących wzmocnień pod kosz lub uzupełnień- patrzę na Lakers, Clippers, Raptors, Celtics itd. To mamy jeszcze na rynku;

 

W odpowiedzi do
Other frontcourt options that may be available for the MLE, or less, include: Aron Baynes, Harry Giles, Hassan Whiteside, Willie Cauley-Stein, Alex Len, DeMarcus Cousins, and former Raptors fan fav Bismack Biyombo.
 
Czy Whiteside nie byl najlepszy lub gdzieś tam w topie blokujacych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy zabawę pt "kto ma większe żądło"

FB_IMG_1606037979731.jpg

10 godzin temu, ely3 napisał:

A skąd pomysł ,że Jazz go chce?

Z tego co wiem to chcieli Dunna ale ten chciał poważniejszą rolę niż mu Jazz mogli zaoferować i gdzieś widziałem plotkę o Harrisonie ale Denzela nikt z Jazz nie łączy

No właśnie, Denzel jest słaby 

Też nie kumam jak Bulls mogli dać mu QO, a puścić Dunna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być dobrym c***em, żeby po tym jak jest trzymany na grubej umowie i dwóch latach bez grania rzucić trade request bez pokazania się w kilku meczach nowym nabywcom. Przecież za niego można dostać najwyżej jeszcze gorszą umowę w tej chwili :)

Wizards i tak są udupieni tym gościem, a on zaczął ich wciskać w tę dupę jeszcze mocniej. 

Z drugiej strony, jeśli ktoś dałby spadający zwrot, nawet nie dorzucając nic więcej, to lepiej na tym wyjdą, niż na płaceniu Wallowi 50 mln w 2023. Muszą szukać idioty. Szkoda, że Jordan już spuścił Batuma na FA. Byłby idealny do wzięcia razem z Zellerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Baynesa ciągle nikt nie podpisał? rozumiem że łamliwy i stary dziad już z niego jak wczoraj odkryłem, but still, ma fajno brode + jakieś 12 miesięcy temu obłowywano go bogiem arizońskiej pustyni, a dzisiaj nikt nawet złamanego MLE nie chce mu dać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Beal nie zechce pójść do Chicago (tak, tak, wiem że to mało realne ale z Wallem w Wizards szanse na to są większe)

Tu się akurat nie zgodzę. Wall jest dobrym ziomkiem Beala i Wizards zaszli by dalej z Wallem jako rozgrywającym, niż ze Smithem. Też nie przepadam za Wallem, ale inaczej to wygląda z perspektywy kumpla z drużyny, gdy chodzisz z takim Wallem na imprezy i w trakcie meczu czyni twoją drużynę po prostu lepszą oraz swoim podaniami tworzy Ci okazje, niż z perspektywy fana koszykówki z drugiego końca świata, który jako jego obraz ma kilka wywiadów i wypowiedzi na których buduje opinię raka, oraz który widzi 40 mln zapchanych w cap space na gościa, który nie grał 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rw30 napisał:

czemu Baynesa ciągle nikt nie podpisał? rozumiem że łamliwy i stary dziad już z niego jak wczoraj odkryłem, but still, ma fajno brode + jakieś 12 miesięcy temu obłowywano go bogiem arizońskiej pustyni, a dzisiaj nikt nawet złamanego MLE nie chce mu dać? 

W Raptors by pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.