Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2020 o 18:20, nba2midnight napisał:

Dodajmy że ponoć Hawks zainteresowani KCP. Będzie się działo!

 

W nowy sezon Lakers wejdą znowu z LJ, AD I Kuźma tylko?

 

Swoją drogą jeśli tak się stanie to ja już chyba bym szedł all in. D Green, każdy asset dostępny plus co tam w capie będzie i po trzecią gwiazdę. Lillard? Beal? 

Za AD Blazers Lillarda może oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare porankowych plotek:

 

-Hayward would return home (he was born in Indianapolis and went to high school in the suburb of Brownsburg), giving the Pacers a player to potentially replace Victor Oladipo on the wing. Oladipo is heading into the last year of his contract, and several executives around the league believe Indiana will shop him this offseason. Boston may not have the willingness to give up the kind of assets needed to take on Oladipo, but Turner might be attainable. 

 

- Oladipo ponoc chce uderzac w maxa ...

- Gdzieniegdzie przewijaly sie info, ze Pat Beverley jest naprawde niezadowolony ze wspolpracy z KL i bedzie chcial odejsc w to lato- zrodla bardzo slabe, ale podaje jako ciekawostke, bo po ostatnich raportach o chemii w Clippers mozna jakas tam wiare tmu dac.

-  Rafael Stone ma przejac stanowisko po Moreyu w Rockets.

-  Bradley Beal ponoc happy w Wizards i ponoc gotow tam zakonczyc kariere.

- Carmelo Anthony ma byc otwarty na ... powrot do Knicks, zwlaszcza jesli powedrowalby tam Chris Paul.

- Sergi Oliva z Sixers dolacza do coaching staffu Jazz.

-  Dragic, Augustin i Teague na radarze Raptors.

- Peter Dinwiddie i Karangwa moga dolaczyc do grupy Wltona Branda w Sixers.

- Silas, JVG i Lucas  - znich zostanie wybrany ponoc nowy trener Mavs.

- Knicks zainteresowani uslugami Rondo.

- Lakers gotowi uzyc prawa birda w kazdym przypadku, ktorym moga. Nie maja jedynie do Howarda i Morrisa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał:

Uwielbiam AD

Ale on takiego impactu na zespół jak lillard nie ma

Masz rację, powinienem był napisać "rozważą". Chodziło mi o pokazanie absurdalności tezy, że Lakers mogą myśleć o pozyskaniu Lillarda. Zatrzymując swoje top2 to mogliby  ze składu Blazers zawalczyć o ZC lub Hooda, a i to nie na pewno.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Uwielbiam AD

Ale on takiego impactu na zespół jak lillard nie ma

Chodzi o impact pierwszej opcji w klubie walczącej o PO?

Imo, kluby w których AD >> Lillard: ( liczba obok klubu to tylko licznik nie jakis ranking )

1. LAL

2. HEAT

3. Boston

4. Denver

5. Mavs

6. OKC

7. Jazz

8. Nets

9. GSW

10. HOU

 

Ciezko mi ocenic Bux, LAC, Raps, gdyz tam moze Lillard bylby lepsza opcja ( ja wole ADavisa )

 

Generalnie to, ADavis to grajek unikat, ciężko znaleźć porównywalnego w obecnej NBA i idealny kolo do już ułożonego zespołu.

Myślę, że prawie każdy klub wolałby AD niż Lilarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

@nba2midnight pisząc o trenerach mavs miałeś na myśli Rockets?

Czy ja czegoś o carlise nie wiem?

Tak. Pardon- nie mam pojecia nawet skad tam mi sie Mavs wzielo. Moze myslalem o jakkms newsie odnosnie Mavs, albo cos ze słownikiem. Wiiadomo że o Rockets;)

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chyba najbardziej do offseason pasuje. Szanse na MVP w przyszłym roku wg oddsmakerow:

2021 MVP Odds

Luka Doncic 4-1

 Giannis Antetokounmpo 9-2

Stephen Curry 5-1

LeBron James 7-1

Anthony Davis 7-1

James Harden 8-1

Kawhi Leonard 9-1

Kevin Durant 10-1

Damian Lillard 15-1

Jayson Tatum 25-1

Nikola Jokic 25-1 

Joel Embiid 25-1

Jimmy Butler 25-1 (Via Sportsbetting )

 

Damn... musiał Lebron naprawdę im podpaść. OK, moze nie jest najlepszym graczem w regularze(choć ten sezon miał imponujący, ale i moim zdaniem za SAM regular za Grekiem), ale jednak dawać jego czy AD za Stefkiem, to już trochę policzek moim zdaniem.

 

Nie żebym coś do Curry'ego miał, bo to mega grajek, ale przeciez rok facet praktycznie nie grał na poziomie I nie wiadomo jaki wróci po kontuzji, a tu z miejsca wyżej niż Krol James? Damn again...

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma dyskusji, ze Kura ma nieporownywalnie wieksze osiagniecia, expierience itd.

Niemniej w tym wypadku Davis mimo wszystko rozegral naprawde dobry sezon, w PO tez, wiec sadze ze bedzie przynajmniej tak dobry w regularze.

Tu bardziej nawet o samego Curry'ego chodzi, ktory jednak mimo wszystko ma troche znakow zapytania po takiej przerwie i urazie. Stawianie go od razu tak wysoko, to moim skromnym zdaniem jednak nazbyt optymistyczny scenariusz. Jeszcze w pierwszej dziesiatce bym go moze zrozumial, ze wzgledu na sam ogromny talent, ale jednak dawanie w pierwszej piatce, a nawet trojce przy wspomnianych okolicznosciach, to dla mnie troche za wysoko.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wysokie miejsce Curryego jest w miarę łatwe do odrobienia. Nie ma już Duranta w zespole, czyli jakby nie patrzeć konkurent do tej nagrody w swoim zespole. To znowu będzie zespol Curryego. Dłuższa przerwa pozwoli lepiej się wykurować za równo jemu jak i "brejdakowi" Klayowi, biorąc pod uwagę, że w zespole pozostał Draymond, dodano na pozycję winga jakby nie patrzeć dużo talent w postaci Wigginsa i dodatkowo topowy pick w drafcie ( z możliwością na handel) rysuję się zespół który może wykręci na prawdę mocny bilans w RS, a pamiętajmy że jest to kluczowe przy wyborze mvp (po za pojedynczymi przypadkami typu Westbrook). Jeśli się Gsw nie posypią to są na pewno jednym z faworytów zachodu, a jestem pewien że Stefan zagra kilka / kilkanaście spotkań do których nas przyzwyczaił typu 10 trójek czy come backi z meczów, gdzie będą przegrywac +10 punktami. Takie widowiska zapadają w pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że para zdrowy LBJ -AD to już jest więcej niż Steph+Klay+Draymond .GSW ma szansę to przeskoczyć dobrze wymieniając pick na cokolwiek pod kosz bo jaki Draymond by nie był świetny w obronie to trójki Davis,McGee,Howard poprostu nie zrównoważy.Wcale mnie nie zdziwi run GSW po JoJo  w stylu Draymond+Paschall+2 pick i jakieś w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Ale i tak przerwę w graniu miał sporą, a reszta nie spala w tym czasie. No ale zobaczymy co pokaże po przerwie.

ale to działa w dwie strony -> przy nagrodach indywidualnych 'efekt świeżości' daje boosta, więc kiedy kontuzja nie była jakaś mocna (to co pisze ignazz -> jakby grali o cokolwiek to by wrócił) to akurat wbrew pozorom może działać na sporą korzyść (nawet jeśli przez chwilę będzie zardzewiały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

ale to działa w dwie strony -> przy nagrodach indywidualnych 'efekt świeżości' daje boosta, więc kiedy kontuzja nie była jakaś mocna (to co pisze ignazz -> jakby grali o cokolwiek to by wrócił) to akurat wbrew pozorom może działać na sporą korzyść (nawet jeśli przez chwilę będzie zardzewiały)

Ok. Nawet mógłbym I takie coś przyjąć. Niemniej my tu mówimy o rozgrywkach najlepszych zawodników na świecie, gdzie nieraz o zwycięstwie decydują detale. Boost dla mnie ok- kilka, kilkanaście meczów jak najbardziej, ale sezon jest długi I rok przerwy w jakiś sposób musi wyjść. No chyba że sezon zostanie dużo skrócony, wtedy byłoby łatwiej.

I uważam że możecie mieć rację do dużego nawet stopnia I tak jak pisalwm- za sam talent mógłbym to do top 10 dac, ale do top 3 i to ponad taka maszyna jak Lebron? Dla mnie jednak trochę niesmaku w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Ok. Nawet mógłbym I takie coś przyjąć. Niemniej my tu mówimy o rozgrywkach najlepszych zawodników na świecie, gdzie nieraz o zwycięstwie decydują detale. Boost dla mnie ok- kilka, kilkanaście meczów jak najbardziej, ale sezon jest długi I rok przerwy w jakiś sposób musi wyjść. No chyba że sezon zostanie dużo skrócony, wtedy byłoby łatwiej.

I uważam że możecie mieć rację do dużego nawet stopnia I tak jak pisalwm- za sam talent mógłbym to do top 10 dac, ale do top 3 i to ponad taka maszyna jak Lebron? Dla mnie jednak trochę niesmaku w tym jest.

ale mi chodzi o boost u oceniających :P

lepiej się ocenia kogoś kogo nie było rok i gra zajebiście niż kogoś kto rok temu grał zajebiście i teraz gra zajebiście (dlatego zdarzają się takie rzeczy jak Rose dostający MVP kosztem LeBrona czy Malone kosztem Jordana :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

ale mi chodzi o boost u oceniających :P

lepiej się ocenia kogoś kogo nie było rok i gra zajebiście niż kogoś kto rok temu grał zajebiście i teraz gra zajebiście (dlatego zdarzają się takie rzeczy jak Rose dostający MVP kosztem LeBrona czy Malone kosztem Jordana :) )

Aaa ok- źle zrozumialem;) To przepraszam w takim razie;)

Że też taka plota mi umknęła wczesniej:

 

NBA Trade Rumors: Sixers Could Swap Al Horford For Blake Griffin, Per ‘The Sixer Sense

 

 

ponoc moze wrocic temat Rose’a do Lakers, i wszystkie strony moglyby byc zainteresowane.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche plotek an dobry poczatek dnia:


A Derrick Rose trade to the Lakers is a lot more likely to happen this offseason than it was during the trade deadline, per @SeanDeveney

Fred VanVleet Could Get Similar Contract To Malcolm Brogdon. Brogdon signed a four-year, $85 million deal with the Pacers last offseason. Bondy adds that the Raptors remain the favorites to re-sign VanVleet, though the Pistons, Suns, and Knicks are also interested.

Fani Suns, Pistons, Knicks- wchodzicie w to?

- Dan Craig z Heat ponoc zrobil bardzo dobrze wrazenie na swoim interview z Pacers. Chris Finch dalej faworytem do objecia posady, ale Craig dal im takze do myslenia.

- Zrodla ze srodowisk Jazz rozwazaja korzystnosc wyoptowania Mike’a Conleya z jego kontraktu. Ponoc mialoby to byc korzystne dla obu stron, bo Jazz mieliby nawet miec chec dac mu podobna kase, ale inaczej rozlozona w wyniku czego mieliby uzyskac troche elastycznosci z salary juz teraz. Przy takim scenariuszu mogliby uzyskane srodki wykorzystac na pelne uzycie praw Birda wobec Coarksona oraz resztek wyjatkow na innych graczy bez wpadania w tax.

Kawhi Leonard has 'privately clamored' for the Clippers to land a point guard, per @stephenasmith "They clearly need a point guard. Everybody knows it and Kawhi Leonard privately has clamored for one."

- Derrick Jones Jr jednym z potencjalnych celow Trail Blazers na wzmocnienie defensywy. Ponoc byliby w stanie wydac swoje cale MlE na niego.

- Jesli Melo zostanie w Portland, to najprawdopodobniej czekaja go mniejsze minuty, dlatego ma chciec isc w free agency.


No i to nie tyle plota transferowa, ale bardziej jakis tam news, ktory juz widze ze fanow wielu druzyn podgrzewa na forach do czerwonosci ( jednych z radosci, drugich ze zlosci), ale przez kaliber nazwiska i zrodlo wrzucam jako urozmaicenie normalnych wiadomosci plotkarskich :

 

 

 

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

 

- Derrick Jones Jr jednym z potencjalnych celow Trail Blazers na wzmocnienie defensywy. Ponoc byliby w stanie wydac swoje cale MlE na niego.

 

Nie wierzę w to, zwłaszcza za pełne MLE. Gość ma ledwo 30 procent za trzy, a oni potrzebują 3&D. Jak tak, to już lepiej niech sprowadzą E. Turnera za minimum lub Harklessa za BAE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.