Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Mich@lik napisał:

Jeżeli GH dostaje 30 za rok, to Rondo po tych PO powinien dostać z 7-10. Czy ktoś nie został przepłacony? Szkoda mi Cousinsa, pewnie nie zostanie do niego nic i znów podpisze 2 mln/ rok

Cousins nie trafi przypadkiem do LAL? coś się tak zapowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jendras napisał:

Nie żebym bronił kontraktu Haywarda, ale Batum i Zeller spadają za rok, Rozier za dwa lata, Charlotte ma dużo debiutanckich kontraktów, więc to nie jest tak, że się jakoś strasznie zagrzebali na lata.

No ale muszą jakoś zwolnić 7 mln by podpisać Haywarda. Albo robią stretch na Batumie albo wciskają komuś tę umowę ( w tej chwili chyba tylko Knicksom mogą) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli to prawda to znaczy ,że Ainge zrobił głupotę stulecia. Matko jedyno Myles w takich Celtics to byłaby jatka w obronie

Inna sprawa ,że trochę teraz głupio cała historia Gordona z opowieścią o jego specjalnej więzi z trenerem wygląda. Gordon w Jazz był All Starem - świetnym graczem, Kontuzje go spowolniły w Bostonie ale i Brad jakoś dziwnie ustawiał w ataku.. Tak czy siak mam nadzieje, że Hayward w Charlotte się odbuduje. Pewnie już mało kto pamięta ale oni dali Haywardowi maxa zaraz po jego debiutanckim kontrakcie , który Jazz wyrównało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Valentine jeszcze wziął QO bo nie chce być w Chicago dłużej niż jeszcze rok

Walentynki nie rozumiem, w sensie tego QO dla niego bo wg mnie zasłużył na nie mniej nawet niż shaq Harrison, Dunna nawet nie wspominając 

Człowiek synonim kontuzji i nieregularnej gry 

Chwalą go za scoring, a ten jego scoring jest mocno dyskusyjny 

Chwalą za umiejętność rozegrania, no i tu w pewien sposób zgoda

Dunn za to z miejsca zarobił 2letni kontrakt

Tak więc jeśli jazz by chcieli wziąć denzela to dla mnie spoko, ja w typa nie wierzę kompletnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Atlanta still widely regarded as the frontrunners to sign Rajon Rondo, league sources say, but one source says that the Clippers remain in the hunt 

In the enclosed IG post, Rondo has bid farewell to the Lakers ... https://t.co/LBsaCr1TAr

— Marc Stein (@TheSteinLine) November 21, 2020
 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mich@lik napisał:

Millsap to już emeryt, ktoś go bierze jeszcze na poważnie? To co najwyżej uzupełnienie składu?

Za niski na centra, którego Celtics na gwałt szukają.

Ponad to JB i JT zajmują docelowo pozycje niskiego i silnego skrzydła, więc grałby raczej drugie skrzypce.

Edytowane przez WD_czterdzieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

Za niski na centra, którego Celtics na gwałt szukają.

Ponad to JB i JT zajmują docelowo pozycje niskiego i silnego skrzydła, więc grałby raczej drugie skrzypce.

Imo Celtics mogliby podbić po Baynesa który ciągle jest dostępny.

Ale ogólnie to słabiutko Boston w tym offseason, przejście I rundy w najbliższych latach będzie dla nich sukcesem

 

Hornets z potężnym Gordonem może powalczą o 8th seed z Atlantą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.