Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, KeepItDirty napisał:

Howard na celowniku GSW, KCP też optuje. 

Realgm.

Dodajmy że ponoć Hawks zainteresowani KCP. Będzie się działo!

 

W nowy sezon Lakers wejdą znowu z LJ, AD I Kuźma tylko?

 

Swoją drogą jeśli tak się stanie to ja już chyba bym szedł all in. D Green, każdy asset dostępny plus co tam w capie będzie i po trzecią gwiazdę. Lillard? Beal? 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Było wiadomo, że obaj wyoptują, ale to nie znaczy, że obaj odejdą.

Tylko ok, jak oni zaczną swoim graczom za ten tytuł zwiększać zarobki to jak oni się po wzmacniają? Tym bardziej, że AD też najpewniej liczy na podwyżkę, a nie jakiś paycut, by kogoś zmieścić dodatkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KeepItDirty napisał:

Tylko ok, jak oni zaczną swoim graczom za ten tytuł zwiększać zarobki to jak oni się po wzmacniają? Tym bardziej, że AD też najpewniej liczy na podwyżkę, a nie jakiś paycut, by kogoś zmieścić dodatkowo. 

Prawda. Niestety mimo wszystko KCP nie dawalbym większej kasy. Jeśli pójdzie za 2-3 banki więcej do Hawks, to i tak uważam że Lakers zrobią słuszny ruch, bo widocznie niewiele większa kasa ważniejsza od szansy na back to back, a więc jednego nieodpowiednio zmotywanego mniej. No ale zobaczymy.

 

A i Lakers mają prawa birda do niego.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Wymienisz te assety? 

Musiałbym sprawdzić dokladnie, ale tak na szybko tak z grubsza to masz Greena ok 15.5, Kuzme, 3.5, Cook chyba coś koło 3, h-Tucker jakieś 1.5-2,  McGee I Bradleya. Ostatnia dwójka ma to ok 9-10 baniek. W sumie masz więc ok 32-34 banki.. Dodatkowo masz MLE I jeszcze co tam by było w cap space w zależności jak kontrakty by się rozłozyly - to już bym musiał policzyć.

Oczywiście jeszcze trzeba by określić po kogo uderzyć I trafić na ekipę, która miałaby interes te kontrakty przejac  w dużej części chociaż, aby po roku z nich zejść. Thunder i Paul to 38 baniek, Portland i Lillard to ok 30. Nie mam pojecia czy by chcieli na to pojsc, juz chyna predzej Thunder jesli i tak Paula chca sie pozbyc.

Jak wymienisz większość lub wszystkich co wymieniłem to zostajesz (teoretycznie przy dobrych wiatrach) z trzema gwiazdami i niczym. Trochę jak Celtics 2008 I wymiana za Garnetta. Ale czy tych ktorych wymienilem tak trudno bylovy zastapic? (Pytanie znowu- kto by ich wzial)No ale Lakers to teraz all in I tak częściowo muszą iść, bo James nie ma czasu czekac, a taka trójkę możesz czym tam zostanie I wetami za min  obudowac.

Jaka inna opcja? No zostawic co tam nie odejdzie i kombinowac. 

Nie wiem. Zastanawiam się, ale ja przynajmniej probowalbym uderzac po trzeciego superstara. 

Ponoć Rondo, KCP I Howard chca zostać. Pytanie za ile I ile Lakers mogą czekać.

Swoją drogą ciekawe czy nie wyjda na tym podobnie do Odoma swego czasu, ktory chcial ugrac wiecej kasy, a skonczyl z duzo mniejsza. Teeraz troche rynek podpbny i salary nie wiadomo jakie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się nie trzyma kupy. 
po pierwsze aby zrobić 6 za 1 to trzeba mieć 5 slotów wolnych a jeżeli już by Portland mieli wpaść na tak genialny pomysł oddawania Lillarda za 6 graczy lakers bo kontrakty spadają za rok to nie uważasz ze pojawiłaby się równie niedorzeczna z perspektywy Portland kontroferta jakiś koszmarny gracz na spadku plus 4x1rd minimum lub 3+2 swapy?

CP3 jest już ciut lepszym przykładem ale tam tez raczej wymaga się dopłaty. 
a graczy których wymieniłeś to nie są assety na handel. 

Od strony lakers tez ciężko 6 za 1 robić bo mając 3 maxy trzeba by podpisywać sporo graczy za minimum choć tu w sumie paru grajków by się dało namówić. 

Ale raczej nie wszystkich za minimum aby zmieścić się w CBA. 

Lakers atakujac Davisa oddali co mieli 

I z perspektywy czasu się opłacało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym mówić - Lakers nie mają tak wartościowych assetów by móc stawać w szranki o zawodników takich jak Dame, Beal czy Oladipo. Myślę, że za pakiet Kuzma + Green + 28 pick można byłoby dostać co najwyżej Hielda, może Oubre.

Na pewno nie chciałbym by Lakers próbowali oddać Kuzmę za jakąś podstarzałą gwiazdę typu Paul, a takie plotki pojawiają się ze strony Pincusa

Co do pozostałych - KCP warto byłoby zatrzymać, Rondo po tak dobrych playoffach i nędzy, która jest na rynku FA wśród rozgrywających również. Bradley jak dla mnie jest do zatrzymania. Nie wyobrażam też sobie, by Dwight po tym odkupieniu miał odejść. 

 

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie dużo racji, ale jak powiedzialem - na szybko rzuciłem co mi przyszło do głowy, wziąłem dwóch potencjalnych superstarow z brzegu I bardziej to jako takie ćwiczenie matematyczne potraktowałem niż jakoś na poważny trejd. Mea culpa - powinienem byc bardziej precyzyjny w wypowiedzi.

Ten deal z Portland w życiu nie myslalbym nawet, że przejdzie. Z Thunder już prędzej, ale tak jak mowisz Ignazz trzeba by doplacic jeszcze.

Chcialem tylko głównie przekazać, że po prostu Lakers muszą kombinować, zwlaszcza jak im beda uciekac kolejnk zawodnicy i chociaż probowac po mocna trzecia opcje uderzyć. Z gory mowie- nie myslalem o konkretnych nazwiskach i tak na szyvko dla samego przykladu wzialem te dwojke. Juz mniejsza. 

 

Lakers mają trudne zadanie i bez kombinatoryki, probowania i nawet ryzyka sie pewnie nie obejdzie jak wiekszosc z rosteru im ucieknie, bo co im zostaje wtedy? 

Opcje jak Oladipo są też ryzykowne że względu na ich kartę lekarską. Może odświeżyć opcje z Bogdanovicem? Tyle czy to aż taka mocna opcja?

 

 

 

 

 

Wracajac do tematu przewodniego watku:

 

Ty Lue has agreed to a five-year deal to become the next head coach of the LA Clippers, sources told ESPN on Thursday.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chauncey Billups glownym asystentem T. lue.

 

Davis w Lakers prawdopodobnie 2 plus 1 za 106 baniek w sumie. Trzeci rok to player option. Ruch pod to, aby osiagnac 10 lat w lidze, status weterana i isc na vet maxa.

 

EDIT:

-Mavs gotowi na gruby ruch i dodanie gwiazdy (dziwne- kloci sie to troche z tym uderzaniem po Giannisa za rok).

- Grant ma wyoptowac z Nuggets, ale obie strony chca wspolprace kontynuowac. Pistons, Hawks, Suns i Mavs zainteresowani.

- Spore zainteresowanie wsrod contenderow wzbudza Jeff Green.

- Rownie duze zainteresowanie Bogdanovicem z Kings. Bucks ponoc najmocniej.

- Grupa zawodnikow, na ktorych Lakers ponoc chca przeznaczyc MLE i BAE: Markieff Morris, Howard, Teague, Augustin, Clarkson, Harkless i Noel.

- Ponoc gdzies tam istnieje temat przejscia Chrisa Paula do Lakers, a ten sam chce wrocic do LA. Lebron w tle.

- D’Antoni albo w coaching staffie Nets albo Pacers- podobno jest jednym z top kandydatow do objecia posady.

-


 

-

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geronimo napisał:

Nie ma o czym mówić - Lakers nie mają tak wartościowych assetów by móc stawać w szranki o zawodników takich jak Dame, Beal czy Oladipo. Myślę, że za pakiet Kuzma + Green + 28 pick można byłoby dostać co najwyżej Hielda, może Oubre.

Na pewno nie chciałbym by Lakers próbowali oddać Kuzmę za jakąś podstarzałą gwiazdę typu Paul, a takie plotki pojawiają się ze strony Pincusa

Co do pozostałych - KCP warto byłoby zatrzymać, Rondo po tak dobrych playoffach i nędzy, która jest na rynku FA wśród rozgrywających również. Bradley jak dla mnie jest do zatrzymania. Nie wyobrażam też sobie, by Dwight po tym odkupieniu miał odejść. 

 

Przynajmniej clippers nie będą stanowić zagrożenia. Mając no adjustments Doca udało im się znaleźć kogoś gorszego. Szczególnie że nie będzie miał swojego go to move w ataku1ae0fc72027d72ccfdc841a092465fae.png

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lue (wbrew reputacji) wydaje się ogarniać w ataku, potrafił robić adjustments w playoffach i ma dobrą opinię wśród zawodników oraz w całej lidze - czy to wystarczy do bycia dobrym HC, szczerze nie wiem, bo zarazem ma sporo red flagów, ale nie traktowałbym tego z góry jako słabego ruchu. 

No i świetnie widać jak 'hermetycznym' procesem jest zatrudnianie HC na tym poziomie w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Offseason 2020

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.