Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, josephnba napisał:

Jaki sens miałby ten trade dla Bulls?

To im absolutnie nic nie daje

Młoda ekipa już jest, po co oddawać najlepszy asset za kupę szlamu?

 

Podobnie Celtics

Co im daje ten trade?

Żartujesz?
to debilne ze strony Atlanty w to wchodzić. Hunter mimo słabego rookie season  to bardzo mocny prospekt a Hawks za jego oddanie maja jeszcze 2 super picki oddawać?

3 świetne picki dla bulls za Zacha LaVine i zrzutkę kontraktu Otto 

Sam bym tak chciał kosić picki

I były #4 na deser którego kłopotem jest to ze trafił do Hawks i średnio pasuje po prostu 

Przecież tegoroczny Hawks to #6. 

Jeszcze jakby w druga stronę szedł jakis 3 letni kontrakt Parsonsa to bym rozumiał ale Harris nie jest fatalnym graczem 

Tylko przepłaconym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Ignazz ale Bulls nie chcą przebudowy jak twoi starzy Spurs

Ten zespół potrzebuje upgradeu a nie kroku wstecz

Sam chętnie bym widział trade z lavineem ale nie za jakieś pucki bo im są one kompletnie na tym etapie nie potrzebne

Za takie trzy picki można serio pomyśleć o ściągnięciu superstara a nie Zacha i Otto. Młody nadal Harris świetnie się by przydał do uzupełnienia finansowego. A Huntera cenie niesamowicie i zobaczysz jak się rozwinie. 

Tym ruchem testujesz Huntera w innym otoczeniu razem z Harrisem gdzie mogą się świetnie uzupełniać i patrzysz sobie na picki wciskając guzik w lutym. Jakaś gwiazda może wybrzydzać przy terminie wymian. 

Nonsens dla Atlanty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźna uwaga. W sieci krąży multum plotek. Jak już coś wrzucacie to zróbcie lepszy research i wybierajcie coś naprawdę ciekawego, nad czym rzeczywiście można się pochylić i podebatować, a nie tylko parsknąć śmiechem pod nosem. Ja dzisiaj (i nie tylko dzisiaj) się trochę uśmiałem po niektórych wrzutkach tutaj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

Luźna uwaga. W sieci krąży multum plotek. Jak już coś wrzucacie to zróbcie lepszy research i wybierajcie coś naprawdę ciekawego, nad czym rzeczywiście można się pochylić i podebatować, a nie tylko parsknąć śmiechem pod nosem. Ja dzisiaj (i nie tylko dzisiaj) się trochę uśmiałem po niektórych wrzutkach tutaj :)

 

+1

LAF nie potrzebował zagranicznych serwisow by zapodawac takie wymiany. Sam je tworzyl. Szacuneczek. Szkoda ze zniknal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Można się bawić I naprawdę na luzie rzeczy wrzucać (o sobie też to mowie), ale wracamy trochę bliżej ziemi;)

Adrian Wojnarowski: Sacramento assistant Bob Beyer is joining Stan Van Gundy’s coaching staff in New Orleans, sources tell ESPN. 

If the Toronto Raptors are forced to relocate next season because of COVID-19 restrictions, the smartest answer could become reality: a move to Newark. The Raptors have also discussed playing in Tampa Bay or Nashville or as tenants in another NBA team’s arena, according to a source. Kansas City pitched its T-Mobile Center. Louisville was floated and reportedly shot down. There’s been speculation about the team moving over the border to Buffalo, just like the Toronto Blue Jays during the last MLB season. While some of those destinations offer a warmer climate, none can match the geographical sense of The Rock. via Stefan Bondy @ New York Daily News

 

NBA fears delaying the start of the 2020-21 season until January could cost the league an additional $500 million to $1 billion in revenue losses next season and beyond, sources said. 

 
Hinkie was first asked about rejoining the Philadelphia 76ers, which on the face seems like a better chance than previously considering Daryl Morey was just hired by the team. “Oh, zero,” said Hinkie. “Zero. - via RealGM
 

Marc Stein: Along with the Houston Rockets, league sources say that the Atlanta Hawks have emerged as a potential landing spot for former Pacers coach Nate McMillan 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Braveheart22 napisał:

Luźna uwaga. W sieci krąży multum plotek. Jak już coś wrzucacie to zróbcie lepszy research i wybierajcie coś naprawdę ciekawego, nad czym rzeczywiście można się pochylić i podebatować, a nie tylko parsknąć śmiechem pod nosem. Ja dzisiaj (i nie tylko dzisiaj) się trochę uśmiałem po niektórych wrzutkach tutaj :)

 

Mnie szokuje ze sporo z tego jest publikowane przez uznane nazwiska lub strony które na tym zarabiają. A co do parsknięcie śmiechem to niedawno było;

kevin Love 

za

LMA plus Keldon 

( przypomnę tylko ze KL ma o dwa lata dłuższy kontrakt ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd bierzecie te plotki, ale John Wall + jego trwający kontrakt na trzy lata + 15% trade kicker w zamian za #9 wybór w tym drafcie? Nawet New York Knicks koszykówki nie są takimi debilami* żeby się na to zgodzić :) 

*ale nogi nie dałbym sobie uciąć tak na 100% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie wiem skąd bierzecie te plotki, ale John Wall + jego trwający kontrakt na trzy lata + 15% trade kicker w zamian za #9 wybór w tym drafcie? Nawet New York Knicks koszykówki nie są takimi debilami* żeby się na to zgodzić :) 

*ale nogi nie dałbym sobie uciąć tak na 100% 

a co moe Ci u*ebać jak sie to sprawdzi?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Liga ma mocny argument bo zgodnie z CBA może uciąć kontrakty wszystkim w NBA i to wg ostatnich wyliczeń nawet o 40%. Oczywiście odpowiednio mniej pieniędzy będzie w SC , MLE itd... Choć ogólnie to i tak będzie cieć płac bo NBA nie zarobiła tyle ile zakładała a zawodnicy otrzymują 51%. Teraz podobno jest to więcej więc min 10% wszystkie kontrakty mają być zmniejszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.