Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

To nic nowego z newsow chyba. Bradley sprzed dwoch lat jeszcze jak najbardziej. Obecnie? Not sure.

Nic nowego, ale wymienienie akurat tych nazwisk może oznaczać, że są najbliżej/najwyżej listy priorytetów.

Plus info, że dla Millsa prawdopodobnie TPMLE (jakby ktoś liczył na grubszą rybę ;)).

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jendras napisał:

Nic nowego, ale wymienienie akurat tych nazwisk może oznaczać, że są najbliżej/najwyżej listy priorytetów.

Plus info, że dla Millsa prawdopodobnie TPMLE (jakby ktoś liczył na grubszą rybę ;)).

Mills to spoko opcja ogolnie. Jestem ciekaw co z DDR. Ogolnie, bo ponoc nikt nie wie jaka jest obecnie jego cena rynkowa. Czy naprawde bylby w stanie wziac to TPMLE i co wtedy? Clippers? Lakers jednak by olali Millsa i jednak po DDR uderzali? Moze do Spurs wroci.

Ciekawe czy Dragicia Raptors wykupia.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

DeRozan wyhaczy jakieś pieniądze. Gdzieś czytałem o możliwości podwójnego s'n't DDR za Markkanena.

No chyba ze tak.

No dobra, to podsumujmy. Poki co mamy cos takiego(popraw mnie jesli cos pominalem):

 

Westbrook/

Ellington/THT(Lakers maja wszystko wyrownywac ponoc)

Lebron/Bazemore/Ariza/McKinnie

AD

Howard/Gasol(wlasnie oznajmil, ze wraca)

 

To daje 10 zawodnikow?

Pytanie co z Kieefem i Schroederem.

 

Brakuje rezerwowego PG i jakiegos zastepstwa dla AD. Teoretycznie wyzej wymieniona dwojka to zalatwia,

W plotkach jest jeszcze Mills, Melo, Bradley i Gay ponoc.

Da sie z tego cos sklecic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał:

Westbrook, Howard, Ariza, Carmelo(?)

szkoda, że to nie 2009 :( 

Akurat w przypadku Howarda to chyba lepiej ;)

 

1 minutę temu, Jendras napisał:

Nie odpuścisz tego Schroedera, co?

To znaczy w sensie assetu trudno mi uwierzyc, ze Lakers go odpuszcza tak o - cokolwiek za niego dostac pewnie by chcieli. Jak dla mnie moze odejsc.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jendras napisał:

Jak już wyżej to omawialiśmy, Lakers nie są zespołem nastawionym na maksymalizację assetów. Odpuścili już tak niejednego wolnego agenta.

Dobra. To zalozmy ze Schroeder odchodzi za nic. Luz. 
 

Poza Millsem jakies opcje realne na PG inne jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nba2midnight napisał:

Akurat w przypadku Howarda to chyba lepiej ;)

 

bez żartów, bo ktoś pomyśli że to tak serio :P fajny ten nowy, sentymentalny Dwight od redemption ale... nie no, to nawet nie ma co się rozpisywać

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Btw. Lakers mają szanse na skompletowanie najstarszego rosteru w historii NBA, na ten moment średnia wieku przyjmując (31 grudnia i sama lata) to dokładnie 34,0, rekord to 32,0 (wspomniani Rockets) - może warto jednak odpuścić THT?... 

To już wiadomo czemu tych undrafted młodych brali. Co by średnia na papierze obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę połatali na skrzydłach. K Bazemore to się nie spodziewałem. Porter za min to powinien być priorytet.

Lonzo biorąc cenę pod uwagę, był dostępny dla każdego.

 

Tylko kto tu będzie grał w obronie, bo to się zaczyna od 34 +. Nie pamiętam aż tak historycznie starego kręgosłupa drużyny. Tu nie ma młodych nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.