Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Taki Melo i Redick rozwiążą problem spacingu ale Lakers z top1 obrony to będą mieli dziury jak na Podlasiu. Do tego obaj 38 lat, LeBron, Gasol 37 słaba rotacja na playoffy.

Edytowane przez Dziuseppe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Dziuseppe napisał:

Taki Melo i Redick rozwiążą problem spacingu ale Lakers z top1 obrony to będą mieli dziury jak na Podlasiu. Do tego obaj 38 lat, LeBron, Gasol 37 słaba rotacja na playoffy.

Bo Lebron to taki zwykly 37 latek .., warto przypomniec, ze do momentu kontuzji i to bardzo pechowej, po wyjatkowo krotkim offseason byl w kontekscie rozmowy o MVP. A rola Gasola byla/bedzie tak ogromna, ze hej ...

Odejscia KCP szkoda i juz to pisalem. Naprawde szkoda i niemala strata dla obrony Lakers.

Co zas do Kuzmy i Harrella, to ich sie przeciez tu na forum jebalo jako c***owych obroncow (Kuzme troche niezasluzenie mimo wszystko), wiec teraz nagle tak ka obrona Lakers od ich odejscia ucierpiec? 

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nba2midnight weź chłopie zluzuj majty, bo Ci guma w nich pęknie. Pokazujesz najgorszy typ kibica Lakers w tym momencie z którym nie ma jakiejkolwiek dyskusji, ponieważ na wszystko od razu reaguje agresywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pepis21 napisał:

@nba2midnight weź chłopie zluzuj majty, bo Ci guma w nich pęknie. Pokazujesz najgorszy typ kibica Lakers w tym momencie z którym nie ma jakiejkolwiek dyskusji, ponieważ na wszystko od razu reaguje agresywnie.

I kibicem Lakers nie jestem i agresywnosci w moich postach nie ma, wiec ... chillax.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Może i pi****lenie, ale po co w takim razie całość tegoż pi****lenia cytować?

nic dziwnego ze te pi****lenie wyszlo spod "reki" Shelbourne - swoja droga jak kopiujesz taki tekst to przydalaby sie cytacja/autor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Bujać to ich ale nie nas. ;)

Wierz w co chcesz - Twoje dobre prawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, nba2midnight napisał:

I kibicem Lakers nie jestem i agresywnosci w moich postach nie ma, wiec ... chillax.

O kurła, o ja pierdzielę...

Powinieneś się wstydzić takich postów, one czynią Cię nikim. Boso ale w ostrogach chłopie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Sebastian napisał:

O kurła, o ja pierdzielę...

Powinieneś się wstydzić takich postów, one czynią Cię nikim. Boso ale w ostrogach chłopie. 

Dobrze. Jestem nikim. Przejrzales mnie. Tylko nie mow nikomu.

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, nba2midnight napisał:

Dobrze. Jestem nikim. Przejrzales mnie.

Zamiast się obrażać przeczytaj jeszcze raz mój post i zastanów się co tak naprawdę napisałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Sebastian napisał:

Zamiast się obrażać przeczytaj jeszcze raz mój post i zastanów się co tak naprawdę napisałem. 

Ja sie nie obrazam ... spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starpower rosnie (Russ), wraca atletyzm i mur obronny pod koszem (Dwight), dobry rzut tez bedzie (Ellington), a do tego cos na wing def (Ariza).

Defensywa jednak i backcourt dostaly mocno po dupie wraz z odejsciem KCP i Caruso. Nie wiem czemu tego drugiego za taka kase nie wyrownali. Tax? Dlugosc kontraktu? Schroeder zostaje? Deal umowiony jakis i brak miejsca dla AC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w koncu tyle offseasonow czekania

Trevor wrocil do domu

teraz jeszcze Pau na koniec lawki do podpisania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Kubbas napisał:

w koncu tyle offseasonow czekania

Trevor wrocil do domu

teraz jeszcze Pau na koniec lawki do podpisania

To moze i Ron World Peace cos tam wroci z emerytury?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, że wraca Howard - nie powinien był w ogóle odchodzić. W ostatnim sezonie wciąż był efektywny jako zmiennik Joela, więc liczę, że w baku został mu jeszcze przynajmniej ten sezon lub dwa dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Geronimo napisał:

Super, że wraca Howard - nie powinien był w ogóle odchodzić. W ostatnim sezonie wciąż był efektywny jako zmiennik Joela, więc liczę, że w baku został mu jeszcze przynajmniej ten sezon lub dwa dobrej gry.

Biorac pod uwage jak o siebie dba to spokojnie.

Kurde, tak patrzac na Lakers z perspektywy zawodnika, to naprawde przepychac sie takimi Russami, Lebronami, Howardami, a na dokladke miec AD z jego spanem, to musi byc niezbyt przyjemne doswiadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli to prawda to slabo Lakers, slabo

image.jpeg.b5767d88bda234bfdd2db814189d19da.jpeg

A ten ruch z Bazemore’m to ogolnie zaskoczenie niezle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, karpik napisał:

Zdecydowanie lepiej formowali przysłowiowy mur, czym weszli do głowy Giannisa, a mieli dużo mniej mięsa pod koszem. No i z drugiej strony, Griffin wydawał się być dobrym matchupem na grę 1:1 Giannisa, na pewno łatwiejszym niż Ayton na papierze, więc Giannis grał dużo ISO vs Blake, co nie działało, a vs Ayton było tego mniej.

No spoko, tylko że Giannis robił w tej serii 32-13, a głównym problemem w ataku Bucks była raczej ich niemoc rzutowa, więc może to nie obrona Nets tak dobrze ograniczyła atak Milwaukee, a po prostu szczęśliwie dla nich akurat rywal złapał kryzys?

7 godzin temu, nba2midnight napisał:

Defensywa jednak i backcourt dostaly mocno po dupie wraz z odejsciem KCP i Caruso. Nie wiem czemu tego drugiego za taka kase nie wyrownali. Tax? Dlugosc kontraktu? Schroeder zostaje? Deal umowiony jakis i brak miejsca dla AC?

Pelinka nigdy go nie cenił + tak jak już pisałem, Lakers prawdopodobnie nie chcą iść w zbyt duży podatek. Nie nastawiałbym się na s'n't Schroedera, a przynajmniej nie za równie wysoki kontrakt w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Jendras napisał:

Pelinka nigdy go nie cenił + tak jak już pisałem, Lakers prawdopodobnie nie chcą iść w zbyt duży podatek. Nie nastawiałbym się na s'n't Schroedera, a przynajmniej nie za równie wysoki kontrakt w zamian.

Czy go cenił, czy nie, to kolejny błąd w gospodarowaniu zasobami. Mogę zrozumieć, że G o top D, nie pasuje do zestawu.

Ale oni do końca kontraktów LBJ i RW, podpiszą wyjątki i za rok BAE + min. Na takim kontrakcie, to spokojnie wymienialny asset. W każdym momencie, bo umowa jest dobra.

I to w sytuacji w której Caruso lojalnie wraca z umową. 

Nawet jak dostaną TPE.

Przecież on lekką ręką oddał za darmo paczkę na spory deal. JR, Zubac, a do zrzutki WW dopłacił. Dopłacił do RW. 

Mają dogadany deal PM czy nie, nie puszczasz faceta który zamyka spotkania, jest jednym z lepszych G w D, który jest lojalny za 9 mln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Jendras napisał:

Teraz jak tak patrze to reakcja na odejscie Caruso w Lakers community jest strasznie negatywna. Caruso trudno nie lubic plus jego historia z Lakers - naprawde kumam. Pomijajac nawet kwestie kontraktowe, to jednak chyba lekka przesada z tymi reakcjami jest. To nie jest tak, ze nie da sie go zastapic. Nawet z tym co zostalo na rynku da sie czesciowo(nie w calosci) zastapic jego mocne strony, a nawet poprawic to w czym byl taki sobie. Ciekawie tez bedzie ogladac go bez gwiazdy pokroju Lebrona obok niego, bo bez takowych sporo tracil. Na pewno jednak jako bardzo solidnego rolesa to go szkoda, ale Lakers postawili na THT i tez nie trudno zrozumiec dlaczego.

A Schroeder to jedna z najwiekszych zagadek poki co. Nikt nie wie co z nim bedzie. Odejdzie, S’n t, zostanie?

Tez poki co wyglada na to, ze Lakers sa gotowi isc w podatek tam gdzie w to absolutnie wierza i jest to mocny punkt, a reszte uzupelnic wg zasady, ze nie ma rolesow niezastapionych.

Ogolnie sie z Toba zgadzam, ale nie zdziwilbym sie jakby na na takiego Hielda poszli w podatek dla przykladu. Nie mowie, ze to on bedzie, ale jakby podobnego kalibru gosc sie trafil, w ktorego wierza, to pewnie to zrobia, a reszta za minima.

Teraz, starYfaN napisał:

Przecież on lekką ręką oddał za darmo paczkę na spory deal. JR, Zubac, a do zrzutki WW dopłacił. Dopłacił do RW. 

Mają dogadany deal PM czy nie, nie puszczasz faceta który zamyka spotkania, jest jednym z lepszych G w D, który jest lojalny za 9 mln.

Z tw doplata za RW ciezko sie zgodzic, mnie przynajmniej, bo Harrell i Kuzma i tak mieli odejsc

Pytanie ile ten kontrakt Caruso naprawde by kosztowal po podatku, bo chyba jednak wiecej niz 9 mln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi