Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Kyle Kuzma: "I just don't think we're connected right now. I think we're not healthy and not good enough."
 
Bardzo ważne słowa Kuzmy. Potwornie ważny czas dla Lakers. Mecz z Nuggets nie jest sam w sobie aż tak istotny kak trend, ktory zacznie się od tego meczu.
 
Widać że morale jest niskie, drużyna sfrustrowana I nie ma tam odpowiedniej konsekwencji I koncentracji. Jeśli Lakers się ogarną, to będą w grze, jak nie to szybki wypad(może nawet w Play In)- A byłoby szkoda, gdyby taki roster został zmarnowany przez kontuzje i brak odbudowania drużyny po powrocie superstarow.
 
Sprawdzian dla Lebrona jaki z niego lider w trudnych czasach. Są pewne sygnały, które mi się nie podobają wokół niego, ale na razie to zostawię I poczekam. Zobaczymy jeszcze czy dziś zagra w ogole, ale powinien odbyć szczerą rozmowę z całą drużyna I powinni sobie szczerze wszyscy powyrzucac co im leży na wątrobie.
 
Nie zdziwia mnie jeszcze 2-3 L pod rząd teraz, ale jeżeli będą sygnały że gra idzie w lepszą stronę i zaczyna to trybic, to jakikolwiek seed by nie byl, to Lakers nie powinni jednak wciskać "Panic button". 
 
Tak czy inaczej niezwykle ciekawy okres się zapowiada w Kalifornii w najbliższych 2-3 tygodniach.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nba2midnight napisał:
Kyle Kuzma: "I just don't think we're connected right now. I think we're not healthy and not good enough."
 
Bardzo ważne słowa Kuzmy. Potwornie ważny czas dla Lakers. Mecz z Nuggets nie jest sam w sobie aż tak istotny kak trend, ktory zacznie się od tego meczu.
 
Widać że morale jest niskie, drużyna sfrustrowana I nie ma tam odpowiedniej konsekwencji I koncentracji. Jeśli Lakers się ogarną, to będą w grze, jak nie to szybki wypad(może nawet w Play In)- A byłoby szkoda, gdyby taki roster został zmarnowany przez kontuzje i brak odbudowania drużyny po powrocie superstarow.
 
Sprawdzian dla Lebrona jaki z niego lider w trudnych czasach. Są pewne sygnały, które mi się nie podobają wokół niego, ale na razie to zostawię I poczekam. Zobaczymy jeszcze czy dziś zagra w ogole, ale powinien odbyć szczerą rozmowę z całą drużyna I powinni sobie szczerze wszyscy powyrzucac co im leży na wątrobie.
 
Nie zdziwia mnie jeszcze 2-3 L pod rząd teraz, ale jeżeli będą sygnały że gra idzie w lepszą stronę i zaczyna to trybic, to jakikolwiek seed by nie byl, to Lakers nie powinni jednak wciskać "Panic button". 
 
Tak czy inaczej niezwykle ciekawy okres się zapowiada w Kalifornii w najbliższych 2-3 tygodniach.
 
 

ulala ale LAL maja kalendarz teraz, dopiero moze troche odsapna za tydzien we wtorek (NYK) albo srode (b2b z Houston).

ja bym tam chcial zobaczyc Lebrona, z tym superem trenerem, niesamowitym roosterem, ktory "nie moze sie zmarnowac", 2xAD vs Stefan&Andrzej, w play-in! ogien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, memento1984 napisał:

ulala ale LAL maja kalendarz teraz, dopiero moze troche odsapna za tydzien we wtorek (NYK) albo srode (b2b z Houston).

 

Nie wiem czy oglądasz NBA w tym sezonie, ale mecze z NYK, to żaden odpoczynek dla kogokolwiek.

15 minut temu, memento1984 napisał:

J bym tam chcial zobaczyc Lebrona, z tym superem trenerem, niesamowitym roosterem, ktory "nie moze sie zmarnowac", 2xAD vs Stefan&Andrzej, w play-in! ogien

A ja bym chciał zobaczyć dla samego siebie (przez co pośrednio też dla osób z takim podejściem jak Twoje) jak Lakers wracają do gry z początku sezonu I wrzucają jeszcze wyższy bieg. 

Bo tak, naprawdę szkoda takowy zmarnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

ulala ale LAL maja kalendarz teraz, dopiero moze troche odsapna za tydzien we wtorek (NYK) albo srode (b2b z Houston).

ja bym tam chcial zobaczyc Lebrona, z tym superem trenerem, niesamowitym roosterem, ktory "nie moze sie zmarnowac", 2xAD vs Stefan&Andrzej, w play-in! ogien

Knicks to żaden spacer a młodzi z Rakiet jakbym miał wybrać jeden mecz na spięcie pośladków to powinien to być z Lakers. 

51 minut temu, nba2midnight napisał:

No to żeby było łatwiej

 

Lakers guard Dennis Schroder is expected to miss 10-to-14 days due to health and safety protocols, sources tell me and @billoram. Schroder entered protocols on Sunday.

Masakra. Nigdy nie kibicowałem lakers ( kłamstwo bo przeciw bulls w 1990  tak) ale aby tyle kontuzji????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ignazz napisał:

Knicks to żaden spacer a młodzi z Rakiet jakbym miał wybrać jeden mecz na spięcie pośladków to powinien to być z Lakers. 

Masakra. Nigdy nie kibicowałem lakers ( kłamstwo bo przeciw bulls w 1990  tak) ale aby tyle kontuzji????

Pisałem już chyba 3 razy. Coś nie halo że sztabem medycznym. Tacy Suns wobec nich w ostatnich latach to jakiś oksymoron. Wręcz do Suns idą weterani po kontuzjach i tam potem nic się nie dzieje. Coś na rzeczy jest z LA i każdy kto to neguje musi trochę być zakochany w marce jaka stanowią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nba2midnight napisał:

Nie wiem czy oglądasz NBA w tym sezonie, ale mecze z NYK, to żaden odpoczynek dla kogokolwiek.

A ja bym chciał zobaczyć dla samego siebie (przez co pośrednio też dla osób z takim podejściem jak Twoje) jak Lakers wracają do gry z początku sezonu I wrzucają jeszcze wyższy bieg. 

Bo tak, naprawdę szkoda takowy zmarnować.

troche to niefortunnie ujalem z NYK - tak, sa ok w tym sezonie ale to sa Knicks z Randlem (gwiazda*) i Thibbsem - jak dla mnie patrzac na nadchodzace mecze to pierwszy gdzie LAL beda mieli troche latwiej i pozniej b2b z resztkami Houston. ciezki terminarz na zrzucanie rdzy, walczac zeby nie zjechac ponizej 6-tej?

Rooster LAL jest taki sobie (i znowu powtorze, bardzo dobrze, takie sa reguly z cap'em), ale trzeba przyznac, ze pod nieobecnosc taty i wujka dawali rade jak malo ktora odslona "druzyn Lebrona". Dodali AD2 ktory napewno bedzie krecil cyferki nawet przy porazkach, szuka frajera co mu da nastepny suty kontrakt (znowu, obiektywnie do tej pory najlepszy "podpis" tego calego sezonu dla LAL, liczac nawet poprzednie lato i podpisywanie niechcianych spadow, chyba ze Montrez lepszy? jedyny ktory wpadl w rece bo nikt nie chcial mu dac pieniedzy, ale obiektywnie "gracz NBA", zadna popierdolka).

niech Lebron zrobi jakies epickie pranie w PO, wchodzac z 7mej lokaty - tylko lepiej dla jego "legacy" + japa raz dla chlopakow z kultu 90's Jordana.

=====================================================================================================

papa Bron, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:

LBJ2020:

"You got Portland. You got Memphis...New Orleans and Sacramento tinkering around there...so if there's five or ten games left...why not those guys battle it out? Make them play each other all five games?"

LBJ2021:

"Whoever came up with that shit needs to be fired"
 

 

https://www.nbcsports.com/northwest/portland-trail-blazers/lebron-james-wants-play-tournament-final-nba-playoff-berths

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Knicks to żaden spacer a młodzi z Rakiet jakbym miał wybrać jeden mecz na spięcie pośladków to powinien to być z Lakers. 

Masakra. Nigdy nie kibicowałem lakers ( kłamstwo bo przeciw bulls w 1990  tak) ale aby tyle kontuzji????

Jakbyś napisał Miami albo Brooklyn to rozumiem

Te kontuzje są ciężkie bo dotknęły liderów ale w swojej masie takie Hawks. Golden, Brooklyn czy nawet Blazers mają gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie przychylni Lakers, sa ludzie nieprzychylni Lakers, ale chyba wszyscy moglibysmy sie zgodzic, ze Lakers to ucielesnienie tego pojebanego sezonu i najbardziej popierdolona ekipa tej ligi obecnie.

Dostac z Kings czy Raptors w pelnym prawie skladzie, rozjechac Nets bez LJ i AD, zatrzymac rozpedzonych Nuggets na ledwie 89 pkt bez Jamesa i Schroedera...

A tak powazniej, to ci ktorzy zastanawiaja sie jak to Lakers w PO mieliby wygladac, w takich meczach moga szukac odpowiedzi. Nie chodzi o to, ze to jakis pewnik, na pewno pozamiataja czy cos. Nie. Chodzi o poziom zaangazowania i koncentracji w przeciagu calego meczu.

Przeskok z wczoraj na dzis to pokazuje. Ostatnie mecze to nawet w defensywie Lakers jak lachy wygladali, a dzis tak jak nas do tego przyzwyczaili przez zdecydowana wiekszosc sezonu.

I fajnie ten mecz pokazal dlaczego w PO, zwlaszcza konktetnych match upach, Gasol (taki zwlaszcza trafiajacy zza luku na kilkanascie minut Marc, to wrecz skarb)czy Wes beda mieli konkretna racje bytu.

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Jest jakiś stat pokazujący jakie statystyki wykręcił Jokic kiedy Gasol był na parkiecie? 

też bym poprosił, natomiast czy mi się wydaje, czy on krył Jokicia głównie poprzez problemy z faulami Andre Drummonda ?

W sensie, nie było to główne założenie na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz smignelo tylko, ze ogolnie bez Gasola w pewnym momencie nie potrafili zdobyc punktow przez tam jakies 5-6 min.

Inna sprawa, ze Gasol jak sie tak popatrzy to troche zastepuje Rondo w pewnym sensie - troche jesli chodzi o kreowanie (nie doslownie, ale potrafi, tak jak dzis to podanie przez caly parkiet do AD, dac dobry pass na latwe pukty), troche jako taki w pewnym sensie leadership organizacyjny - tego Lakers brakuje bez niego na parkiecie. Mam na mysli to, ze potrafi Lakers ustawic i rozrzucic im te pilki, a ci zdaja sie sluchac gdzie maja sie ustawic. Taki glos doswiadczenia i wiary w to, ze wie co mowi - to bardzo wazne, zwlaszcza jak nie ma Lebrona i Schroedera, czyli glownych kreatorow gry.

Oczywiscie nie ma tez co popadac w hurraoptymizm, bo juz sa glosy, zeby sadzac Drumma, Gasol na S5 zawsze i wszedzie, nowy zbawiciel itd. Marc wstrzelil sie bardzo dobrze w moment, w konkretny match up i bardzo dobrze. Potrzebowal tego i on i Lakers chyba. Roboty jednak dalej sporo, ale teraz bardzo przydadza im sie te dwa dni wolne na odpoczynek, bo potem maja naprawde trudny terminarz. Nie chodzi nawet o rywali, ale o te wszystkie b2b (nie wiem kto ich tyle wymyslil na sam koniec i tak intensywnego sezonu - to jest nonsens) w stosunku do ilosci meczow i dni w jakich przyjdzie im grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.