Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał:

Buty od Prady. Taki pożyje. 

Z naturalnej skóry. Damn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Eld napisał:

Z naturalnej skóry. Damn.

designerskie spodnie z bialego niedzwiedzia podbiegunowego (Russel approves) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez THT dzisiaj z Miami Heat :( Surowo go pokarali, szkoda. Dodatkowo być może nie zagra też Kuzma (mają decydować bezpośrednio przed meczem).

Dostępni będą za to McLemore i Drummond.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Geronimo napisał:

Bez THT dzisiaj z Miami Heat :( Surowo go pokarali, szkoda. Dodatkowo być może nie zagra też Kuzma (mają decydować bezpośrednio przed meczem).

Lakers w tym sezonie chyba wykorzystali limit pecha na  2 lata. THT szkoda. Ostatnie parę meczów miał naprawdę fajnych I momentami nawet kreowal lepiej niż Schroeder. Przydałby się na Heat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Geronimo napisał:

Młody zawodnik, to wyskoczył. Choć rolą sztabu trenerskiego jest też trzymać na wodzy emocje graczy ławki w takich konfliktowych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Frank Vogel says Kyle Kuzma has a calf strain and he will be OUT tonight vs. Heat.

Na razie jeden mecz, ale zobaczymy co dalej. Damn, kadra Lakers to jak jakis zwajcarski ser.

Lebron, AD, Kuzma,THT, Dudley ... Matthews nie wiadomo czy zagra(A jak zagra to jaki będzie po przerwie), Drumm niby wraca i gra, ale.cholera wie ile pogra, bo dalej nie w 100% sprawny... To jakaś prawie połowa rosteru niedostepna bądź dopiero co po urazach wracająca. Dodatkowo Ben to debiutant, a Drumm niby drugi mecz, ale też jak debiut... oj będzie dziś lanie od Heat zapewne, będzie...
Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest L co nikogo nie dziwi, ale kurde...ci Lakers naprawdę nie mają się czego wstydzić I nawet się stawiali. Naprawdę przyzwoicie.

KCP ostatnio trochę częściej miewa przeblyski tego KCP, którego nie chce się wyjebac. Wes jako starter był bliższy tego Wesa z Bucks niż tych zwłok z początku sezonu Lakers. Schroedera mimo aż siedmiu strat i kijowej skuteczności też do końca zjebac nie można, bo rozdał aż 14 asyst(już ostatnimi czasy mógł mieć podobne liczby, jak z Clips gdyby koledzy pomogli mu trafiając open looki)i 6zb miał.Kieff znowu solidnie. No i w końcu prawdziwy debiut Drumma też wypadł nie najgorzej  - 15pkt,12zb I jeszcze 3 asysty(zreszta po naprawde fajnych podaniach, naprawde tutaj pozytywnie mnie zaskoczyl) i 2 przechwyty dodal przy 5/9 z pola i 5/6 z FT przy 26 min-naprawdę spoko.

Modlitwa debiut... był. Tyle powiedzmy. Na razie rzutowo bardziej jak nowi koledzy niż jego najlepsze lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dalej Dennis będzie walił takie straty to Play In co wydawało się nierealne, będzie faktem. Broniłem go i chwaliłem na początku sezonu, ale to co najwyżej rezerwowy na 10-15 minut z ławki. Zero rzutu, jego wynik w sezonie 19-20 za trzy był abberacja. Nie. Jeśli ktoś ma im zwalić PO to kandydat nr jeden na ten moment.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, KeepItDirty napisał:

Jak dalej Dennis będzie walił takie straty to Play In co wydawało się nierealne, będzie faktem. Broniłem go i chwaliłem na początku sezonu, ale to co najwyżej rezerwowy na 10-15 minut z ławki. Zero rzutu, jego wynik w sezonie 19-20 za trzy był abberacja. Nie. Jeśli ktoś ma im zwalić PO to kandydat nr jeden na ten moment.

Sa aspekty w grze Schroedera, gdzie faktycznie daje ciala, ale to juz przechylanie za bardzo w druga strone. Ma swoje wady, ale tez to nie jest tak ze bedzie ciagle przy pilce jak wroci Lebron czy nawet THT. Nie zapominajmy ze dzis zagral ponad 40 min z musu. Niektore straty glupie - prawda, ale probka tez duzo wieksza niz normalnie (nie chodzi o same minuty, ale o to, ze byl praktycznie jedynym co mial caly czas gre prowadzic). A Schroder, majacy niewatpliwie swoje plusy i pewna uzytecznosc, nie jest w pierwszej kolejnosci kreatorem jak Lebron czy jego poprzednik Rondo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie na minus przede wszystkim to, że Vogel pomimo dobrego meczu Gasola z Raptors już w pierwszym meczu po powrocie Drummonda odstawił Marca na boczny tor. Liczyłem, że jednak sprawdzi te lineupy, w których MH mógłby pograć z Hiszpanem na czwórce (sam chyba o tym mówił), a tu taka przykra niespodzianka.

Gdzieś widziałem informacje, że Schroeder po meczu narzekał na jakiś uraz, co może troszkę tłumaczyć tę jego indolencję rzutową. Faktem jest jednak, że jak obserwuje się go od początku sezonu to można odnieść wrażenie, że bywa jak na rozgrywającego bardzo niechlujny w rozegraniu i te +20 mln za sezon, których żąda nijak mają się do tego co prezentuje. Będzie z nim spora zagwozdka latem, bo jednak, jeślibyśmy z niego zrezygnowali, to chyba i tak nie będziemy w stanie nikogo innego podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Geronimo napisał:

Dla mnie na minus przede wszystkim to, że Vogel pomimo dobrego meczu Gasola z Raptors już w pierwszym meczu po powrocie Drummonda odstawił Marca na boczny tor. Liczyłem, że jednak sprawdzi te lineupy, w których MH mógłby pograć z Hiszpanem na czwórce (sam chyba o tym mówił), a tu taka przykra niespodzianka.

Nie wiem czy to bylo akurat powodem(to moje domysly), ale byla wypowiedz czy material o Vogelu(juz nie pamietam), gdzie mowil/bylo mowione, ze nie lubi za szerokiej rotacji i na kazdy mecz ma swoj plan/wizje i jesli do tejze gracz nie pasuje, to nie bedzie mu dawal nawet paru minut itd. 

Nie wiem czy to byl ten powod akurat dzis, ale w sumie Gasol nie bylby najlepszy, wyborem i Drummond dobrze sobie radzil i taki Bam byl troche ponizej swoich srednich sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Geronimo napisał:

Gdzieś widziałem informacje, że Schroeder po meczu narzekał na jakiś uraz, co może troszkę tłumaczyć tę jego indolencję rzutową. Faktem jest jednak, że jak obserwuje się go od początku sezonu to można odnieść wrażenie, że bywa jak na rozgrywającego bardzo niechlujny w rozegraniu i te +20 mln za sezon, których żąda nijak mają się do tego co prezentuje. Będzie z nim spora zagwozdka latem, bo jednak, jeślibyśmy z niego zrezygnowali, to chyba i tak nie będziemy w stanie nikogo innego podpisać.

Również liczyłem na próby wystawiania Harrella i Gasola jednocześnie, jednak grające niskim składem Miami było kiepskim matchupem dla Marca, a Vogel gdzieś wspominał, że da szansę takiej konfiguracji, więc może się doczekamy.

Co do Schroedera, to przede wszystkim miejmy na uwadze, że on nie został tutaj sprowadzony, by prowadzić grę drużyny. Jako secondary playmaker/trzecia opcja w pierwszej piątce radził sobie całkiem w porządku i z tego powinno się go rozliczać. Wiadomo, że jako główna jedyna jest kiepski. Jeśli chodzi o jego wymagania finansowe, to tutaj z kolei najwięcej zależy od tego, czy Jeanie będzie skłonna płacić podatek i w jakiej wysokości. Rozmowy z Toronto pokazały, że Lakers wcale nie są jakoś przywiązani do Dennisa, a i KCP nie jest nie do ruszenia, mimo że należy do rodziny Klutch, więc z dość wydawałoby się przewidywalnego biegu wydarzeń zrobiło się całkiem sporo potencjalnych scenariuszy na offseason. Ciekawie może być np. jeśli Drummond byłby skłonny zostać za MLE, bo wtedy Lakers mogą stanąć przed wyborem Schroeder vs. Andre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, Jendras napisał:

Również liczyłem na próby wystawiania Harrella i Gasola jednocześnie, jednak grające niskim składem Miami było kiepskim matchupem dla Marca, a Vogel gdzieś wspominał, że da szansę takiej konfiguracji, więc może się doczekamy.

Co do Schroedera, to przede wszystkim miejmy na uwadze, że on nie został tutaj sprowadzony, by prowadzić grę drużyny. Jako secondary playmaker/trzecia opcja w pierwszej piątce radził sobie całkiem w porządku i z tego powinno się go rozliczać. Wiadomo, że jako główna jedyna jest kiepski. Jeśli chodzi o jego wymagania finansowe, to tutaj z kolei najwięcej zależy od tego, czy Jeanie będzie skłonna płacić podatek i w jakiej wysokości. Rozmowy z Toronto pokazały, że Lakers wcale nie są jakoś przywiązani do Dennisa, a i KCP nie jest nie do ruszenia, mimo że należy do rodziny Klutch, więc z dość wydawałoby się przewidywalnego biegu wydarzeń zrobiło się całkiem sporo potencjalnych scenariuszy na offseason. Ciekawie może być np. jeśli Drummond byłby skłonny zostać za MLE, bo wtedy Lakers mogą stanąć przed wyborem Schroeder vs. Andre.

Trochę oczywistość, ale wiele zależy od tego jaki wynik będzie w tym sezonie i czy Lakers uda się wygrać z czasem I to wszystko pozgrywac jak wrócą LJ i AD. Jeśli nie będzie tytułu, to wg mnie decydujące będzie dla ich ruchow gdzie odpadna, z kim, w jaki sposób, jakie dziury zostaną wyeksponowane na jakim etapie itd.(niezależnie od tego jednak sądzę,że w przypadku porażki nietykalni będą tylko LJ I AD) A w tym pojebanym sezonie moze sie zdarzyc wszystko.

I tutaj to może być jak piszesz Schroeder vs Andre, a może być ta dwójka vs np DDR czy Lowry- ten pierwszy prędzej ze względu na uczucia względem Lakers I zadania finansowe tego drugiego. Mało prawdopodobne, ale że liga widziała nie tak pojebane rzeczy to wspomne, ale zakładając że Lakers znowu dochodzą dalej niż Clippers, którzy znowu się osmieszaja w PO, to może KL zechce na drugą stronę LA pójść. Wątpię ale wykluczyć nic nie można.

To wbrew pozorom może być bardzo ciekawe lato. Nie ma aż tylu wielkich nazwisk jak się zapowiadało, ale załóżmy że np. tytuł idzie do Nets wygrywajacych w dominujacym stylu. Wtedy zapewne możemy spodziewać się przynajmniej checi budowy BIG 3 u niektórych.

Nie wiem czy przy takim obrocie spraw tacy zatwardziale wierni swoim barwom panowie (jesli mieliby ambicje na ring oczywiscie)jak Dame, Beal czy Giannis nie zechcieliby sie jednak ruszyć, bo wówczas jasne by bylo że sami u siebie nie ugraja nic. Wtedy mimo ewentualnej porażki takie destynacje jak LAL z AD I Bronem chętnym zejść na drugi plan I karmić pozostałych dwóch superstarow pilkami stają się bardzo atrakcyjne. I powiedzmy sobie szczerze  - salary Lakers też by szczyscili jakby trzeba było i Schroeder może na s'n t by się dało pchnac. Tam Rob na pewno już baniuje rozne scenariusze.

Jeśli jednak Lakers obronią tytuł, lub wygra go Nuggets, Sixers czy inne Bucks, to już sytuacja sie zmienia dość mocno. Big 3 nie wypala w Nets i idzie mocny sygnał, że szybka i krótka droga niekoniecznie się opłaca. Wtedy w przypadku Lakers opcja threepeatu staje się niesamowicie atrakcyjna dla wielu wolnych agentów I wcale nie zdziwiłby mnie jakiś mega opłacalny scenariusz jak pozostawienie lub s'n t Schroedera w pakiecie za konkret, pozostawienie Drumma nawet jeszcze na rok za grosze I jakiś DDR za MLE czy minimum (albo MLE podzielone na ich obu). 

Rozpiętość jest duża I to tylko luźne przykłady(bo zmiennych jest od groma, nawet sama kwestia podatku i ewentualną wysokość MLE), ale to może być bardzo ciekawe lato i bardzo mocno sprzezone z tym kto i jak wygra ten sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, nba2midnight napisał:

Mało prawdopodobne, ale że liga widziała nie tak pojebane rzeczy to wspomne, ale zakładając że Lakers znowu dochodzą dalej niż Clippers, którzy znowu się osmieszaja w PO, to może KL zechce na drugą stronę LA pójść. Wątpię ale wykluczyć nic nie można.

tenor.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, karpik napisał:

tenor.gif

Ja zakładam to jako mało prawdopodobny, wątpliwe scenariusz, ale jednak wszystko może się zdarzyć.

Ty jednak rozumiem masz szklaną kulę I wiesz ze na pewno tak nie bedzie. Ok. Jesli jednak(co malo mozliwe) tak by sie stalo to ciekawe jaki mem znajdziesz na swoj wlasny wpis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Ja zakładam to jako mało prawdopodobny, wątpliwe scenariusz, ale jednak wszystko może się zdarzyć.

Ty jednak rozumiem masz szklaną kulę I wiesz ze na pewno tak nie bedzie. Ok. Jesli jednak(co malo mozliwe) tak by sie stalo to ciekawe jaki mem znajdziesz na swoj wlasny wpis.

Nie, no wiadomo, że wszystko się może zdarzyć, to podstawa, też lubię tę scenę z Chłopaki nie płaczą.

No, ale jak niby mieliby podpisać Lakers tego kałaja? On może się nie zgodzić grać za MLE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, karpik napisał:

Nie, no wiadomo, że wszystko się może zdarzyć, to podstawa, też lubię tę scenę z Chłopaki nie płaczą.

No, ale jak niby mieliby podpisać Lakers tego kałaja? On może się nie zgodzić grać za MLE.

Czepiasz się szczegółów. 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi