Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem oglądać mecz z Cavs (a to ogólnie z 15 mecz jaki widziałem w tym sezonie) i przyznam że choć pod względem poziomu to straszny piach był (widać że brakowalo talentu na boisku) to tyle razy ile w obronie mi się gębą uśmiechała po deflections i stealch Schroeder, tht, caru-show a nawet Gasola to już nie pamiętam. Chłopaki mieli dziś pełno hustle plays, Montrell mnóstwo piłek na atakowanej tablicy wyciągnął i choć Cavs to żaden przeciwnik to zwycięstwo wywalczone w ten sposób pomimo wszystko cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, blackmagic napisał:

Skończyłem oglądać mecz z Cavs (a to ogólnie z 15 mecz jaki widziałem w tym sezonie) i przyznam że choć pod względem poziomu to straszny piach był (widać że brakowalo talentu na boisku) to tyle razy ile w obronie mi się gębą uśmiechała po deflections i stealch Schroeder, tht, caru-show a nawet Gasola to już nie pamiętam. Chłopaki mieli dziś pełno hustle plays, Montrell mnóstwo piłek na atakowanej tablicy wyciągnął i choć Cavs to żaden przeciwnik to zwycięstwo wywalczone w ten sposób pomimo wszystko cieszy.

Ten sklad wydaje sie byc wrecz skrojony pod Lebrona. Nawet bez dwoch najwazniejszych ogniw w defensywie to juz maszynka Vogelowska. 
Jak na zespol ktory musial sie strasznie szybko ogarnac po stracie najlepszego gracza, to nawet w meczach z Suns czy Sixers mieli niemalo dobrych momentow. Widac tez ze musieli blyskawicznie sie docierac, morale troche obnizone, ale z kazdym meczem jest i powinno byc coraz lepiej.

Cavs to zaden rywal - prawda.  To samo Magic niedlugo. Niemniej beda dalej sie zgrywac w okrojonym skladzie, troche pewnosci zlapia, zwlaszcza morale podbuduja winem lub dwoma i takimi malymi kroczkami do przodu beda isc.

Moze czesciej bedziemy ogladac tskie akcje

Jak wroci AD i Lebron to to zaprocentuje, a wtedy jak juz sie tez dwojka liderow rozkreci po przerwie to Lakers najprawdopodniej bda walcem trudnym do zatrzymania,

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby zignorować fakt, że Lakers to bottom-8 w lidze pod względem rzutów/skuteczności za 3 kolejny sezon, to tak, wtedy to jest skrojony skład pod LeBrona.

5 godzin temu, Jendras napisał:

Od razu przypomniał mi się Lorak, który swego czasu chciał oddawać Ingrama za Covingtona lub Josha Richardsona. 😉

Ani THT nie jest Ingramem, ani Lowry nie jest Joshem Richardsonem, a ja, tak serio-serio, narzekam, ale rozumiem, aczkolwiek dla mnie to było 50/50, bo brak ruchów Nets był pewną dawką optymizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Gdyby zignorować fakt, że Lakers to bottom-8 w lidze pod względem rzutów/skuteczności za 3 kolejny sezon, to tak, wtedy to jest skrojony skład pod LeBrona.

Akurat przed sezonem robili dosc sensowne ruchy w te strone. Inna sprawa ze z jakichs nieznanych ludzkosci przyczyn co ktos nie przyjdzie do Lakers to za trzy rzuca jak rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BMF napisał:

Ani THT nie jest Ingramem, ani Lowry nie jest Joshem Richardsonem, a ja, tak serio-serio, narzekam, ale rozumiem, aczkolwiek dla mnie to było 50/50, bo brak ruchów Nets był pewną dawką optymizmu.

Wiadomo, że inne okoliczności, ale szczerze to nie jestem przekonany, czy Ingram w wieku THT wyglądał lepiej. Lowry jest świetny, ale ma 35 lat, a Lakers mieli za niego oddać trzech guardów z rotacji, w tym dwóch starterów i do tego prawdopodobnie niechroniony pick 2027. Za dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że taki ruch nie rozwiązywałby żadnych poważniejszych problemów, bo te nie dotyczą rosteru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, nba2midnight napisał:

troche pewnosci zlapia, zwlaszcza morale podbuduja winem lub dwoma 

Gasol to lubi. Ale tylko z gwinta, no i dwa to za mało. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się dzieje ? Drummond na pokładzie a nikt nic nie pisze. Jest to dla nas znaczące wzmocnienie, czy tez nie ma za bardzo się z czego cieszyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Pablo248 napisał:

Co się dzieje ? Drummond na pokładzie a nikt nic nie pisze. Jest to dla nas znaczące wzmocnienie, czy tez nie ma za bardzo się z czego cieszyć ?

Niby kto to potwierdził że znanych insiderow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum kibiców lakersow jest info, że Drummond dzisiaj zostanie potwierdzony, info od wojranowskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie jeszcze decyzji nie ma, jedynie że Lakers to "strong frontrunner".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to sorry. Na FB u gościa który prowadzi taka grupę o NBA , znalazłem info ze transfer już jest potwierdzony. A to jeszcze przedwczesna radość? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Pablo248 napisał:

A to sorry. Na FB u gościa który prowadzi taka grupę o NBA , znalazłem info ze transfer już jest potwierdzony. A to jeszcze przedwczesna radość? 

Wiele wskazuje na to, że Drummond wyląduje w LA, ale dopóki nie ma oficjalnej informacji, to lepiej poczekać. LMA też miał iść do Miami. Cholera wie, co tam się teraz dzieje za kulisami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra. Troche zdziwiony, ze jednak Drumm na kase nie polecial.

Schroeder, KCP, Lebron, AD, Drummond. a z lawki : Caruso, THT, Matthews, Kuzma, Morris, Harrell, Gasol. 

Nie no ... jest moc. Zdrowi wszyscy to dla mnie dalej kandydat nr 1 do tytulu - ilosc kombinacji/lineupow porazajaca. Jeszcze jakby zaczeli za 3 trafiac ...

Tam gdzies jeszcze McKinnie i polamany Dudley. Jedno wolne miejsce. Moga byc dwa, a nawet trzy w teorii jakby zwaiveowali McKinniego i Dudleya - mysla ze sa w stanie jakby cos ciekawego sie pojawilo.

Czego ewentualnie brak? No przydalby sie jakis 3&D na ostatnie wolne miejsce. Otto? Harkless jak go wykupia?

Za np. Dudleya jakby zwaiveowali (malo chyba prawdopodobne) mogliby A.Bradleya na reunion zaprosic.

Hollywood bejbe ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, nba2midnight napisał:

Jedno wolne miejsce. Moga byc dwa, a nawet trzy

Hard cap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, nba2midnight napisał:

Tak, na 15. Porter po operacji stracił dużo, ale w bardzo ograniczonej roli?, czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, starYfaN napisał:

Tak, na 15. Porter po operacji stracił dużo, ale w bardzo ograniczonej roli?, czemu nie.

No ale jak zwaiveowaliby McKinniego i/lub Dudleya, to mogliby za nich kogos podpisac. To o tym pisalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, nba2midnight napisał:

No ale jak zwaiveowaliby McKinniego i/lub Dudleya, to mogliby za nich kogos podpisac. To o tym pisalem.

Dead cap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Eld napisał:

Dead cap.

Nie jestem specjalista od salary, wiec moge nie miec racji. Sluchalem jednak troche debat o ruchach w NBA, ze Lakers moga kogos zwolnic zeby zrobic wiecej miejsca. Nie sprawdzalem tego i uznalem ze tak jest.

Teraz w sumie sprawdze czy tak jest, Pamietam ze wspominano tam Q.Cooku, ze go zwaiveowali, aby uzyskac miejsce i salary. Teraz sobie przypomnialem, ze on chyba nie mial tam gwarantowanej calej kwoty kontraktu, wiec w sumie moglo byc tak, ze po prostu miejsce w salary oszczedzili tylko.

Sprawdze. W kazdym razie na pewno jeszcze jedno miejsce jest i chyba celem bedzie teraz wing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, nba2midnight napisał:

Nie jestem specjalista od salary, wiec moge nie miec racji. Sluchalem jednak troche debat o ruchach w NBA, ze Lakers moga kogos zwolnic zeby zrobic wiecej miejsca. Nie sprawdzalem tego i uznalem ze tak jest.

Teraz w sumie sprawdze czy tak jest, Pamietam ze wspominano tam Q.Cooku, ze go zwaiveowali, aby uzyskac miejsce i salary. Teraz sobie przypomnialem, ze on chyba nie mial tam gwarantowanej calej kwoty kontraktu, wiec w sumie moglo byc tak, ze po prostu miejsce w salary oszczedzili tylko.

Sprawdze. W kazdym razie na pewno jeszcze jedno miejsce jest i chyba celem bedzie teraz wing.

Ułatwię Ci, tylko scrolluj w dół - tam masz więcej szczegółów.

https://www.spotrac.com/nba/los-angeles-lakers/cap/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi