Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, nba2midnight napisał:

Akurat HCA w przypadku Lakers tak bardzo istotnie nie jest.

 

W bubble sobie poradzili, a w tym sezonie zanim się nie posypało to właśnie na wyjeździe radzili sobie super.

Dziwne podejście. HCA to zawsze jest atut, więc jest istotne w przypadku każdego zespołu.

1 godzinę temu, mac napisał:

Swoją drogą, wstawia się na najważniejsze mecze, Jego najlepsze występy w tym sezonie to wczoraj LAL i wcześniej drugi finalista HEAT.

Dzisiaj ta trójka z rogu przez ręce Kuzmy, który dobrze bronił, zamykająca mecz... Wow. Fajnie, że Danny złapał formę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Dziwne podejście. HCA to zawsze jest atut, więc jest istotne w przypadku każdego zespołu.

Dzisiaj ta trójka z rogu przez ręce Kuzmy, który dobrze bronił, zamykająca mecz... Wow. Fajnie, że Danny złapał formę. 

Nie mowie ze nie jest to atut, zwlaszcza u wiekszosci ekip, tylko ze w przypadku Lakers jego brak to nie jest to az tak istotne jak pokazuje ostatni sezon i obecny do czasu, gdy ekipa byla w miare zdrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nba2midnight napisał:

Nie mowie ze nie jest to atut, zwlaszcza u wiekszosci ekip, tylko ze w przypadku Lakers jego brak to nie jest to az tak istotne jak pokazuje ostatni sezon i obecny do czasu, gdy ekipa byla w miare zdrowa.

 Ja tu widzę w ostatnim sezonie w poważnych wyjazdowych meczach bilans 2-2 w pełnym składzie. Wygrane z Bucks i Celtics (Boston to poważna ekipa w tym roku?), porażki z Sixers i Nuggets. Do tego porażki w niepełnym składzie z Jazz i z Suns. Dla mnie to kolorowo nie wygląda, ale raz, że to mała próbka, a dwa RS i PO to zupełnie inna bajka, dlatego nie ma co na to patrzeć. Atutem Lakers jest po prostu posiadanie Brona i on z AD są w stanie zrobić run nawet z 8 seedu, ale imho posiadanie HCA to istotna sprawa tak czy siak. Lepiej 7 meczową serię kończyć u siebie ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 Ja tu widzę w ostatnim sezonie w poważnych wyjazdowych meczach bilans 2-2 w pełnym składzie. Wygrane z Bucks i Celtics (Boston to poważna ekipa w tym roku?), porażki z Sixers i Nuggets. Do tego porażki w niepełnym składzie z Jazz i z Suns. Dla mnie to kolorowo nie wygląda, ale raz, że to mała próbka, a dwa RS i PO to zupełnie inna bajka, dlatego nie ma co na to patrzeć. Atutem Lakers jest po prostu posiadanie Brona i on z AD są w stanie zrobić run nawet z 8 seedu, ale imho posiadanie HCA to istotna sprawa tak czy siak. Lepiej 7 meczową serię kończyć u siebie ;)

Przeciez pisalem o bubble, a to jak brak HCA.No trudno znalezc lepsza probke na to, ze wygralo sie misia bez HCA w sumie. Dodatkowo na trudniejszym etapie jakim sa PO.

A to ze atutem Lakers jest posiadanie Jamesa i AD to oczywista sprawa. Tu przeciez dyskusji nie ma. 

HCA lepiej mi niz nie miec, ale to raczej dotyczy normalnych warunkow, Inna sprawa ze nie wiemy jeszcze jak w ogole to PO bedzie wygladac pod tym wzgledem. Czy bedzie bubble czy nie, czy beda kibice czy nie, Jesli tak to ilu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nba2midnight

Nie zakładam bubble (bardzo bym się zdziwił, bardzo i wątpię, by zawodnicy na to poszli). Już teraz niektóre zespoły wpuszczają jakoś 25% pojemności hali. Zaczęły się szczepienia zawodników i pewnie trwają masowe szczepienia ludzi w całym kraju. Nie zdziwi mnie jak podczas PO, areny będą już zapełniane nawet w 50%, a to już całkiem sporo i w takich warunkach zdecydowanie lepiej mieć HCA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

@nba2midnight

Nie zakładam bubble (bardzo bym się zdziwił, bardzo i wątpię, by zawodnicy na to poszli). Już teraz niektóre zespoły wpuszczają jakoś 25% pojemności hali. Zaczęły się szczepienia zawodników i pewnie trwają masowe szczepienia ludzi w całym kraju. Nie zdziwi mnie jak podczas PO, areny będą już zapełniane nawet w 50%, a to już całkiem sporo i w takich warunkach zdecydowanie lepiej mieć HCA. 

W dzisiejszym swiecie i warunkach zakladanie czegokolwiek moze zostac zweryfikowane zdnia na dzien.

Ja w kazdym razie odpadam z takowych zalozen. Poczekam i po prostu zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ely3 napisał:

@Jendras

No ale te 6 tyg to jest właśnie do początku PO. 4 tyg to chyba akurat mecze z Jazz.. Ogólnie Lakers mają po prostu koszmarnego pecha. Kontuzje dwóch najlepszych graczy i wrócą dopiero albo na PO albo max na 2 tygodnie przed PO .. A tu Zachód zdrowieje jak Blazers czy Clippers albo się wzmacnia jak Nuggets czy Mavs... Denver i Blazers raczej wyprzedzą Lakers a i Dallas nie jest bez szans.. Zdrowe Lakers będą mega groźni z pozycji nr 7 ale raz ,że całe PO bedą bez HCA a bańki nie będzie raczej.

Cztery tygodnie od kontuzji wypadają na początku drugiej połowy kwietnia, sześć to koniec miesiąca. Lakers od tego czasu mają jeszcze 9 meczów sezonie zasadniczym, więc trochę czasu na złapanie rytmu i podreperowanie bilansu powinno jednak zostać.

17 godzin temu, BMF napisał:

Świetnie, że jest ten THT i nie ma co płakać po Lowrym, bardzo fajne te cztery ostatnie występy Lakers. .

Od razu przypomniał mi się Lorak, który swego czasu chciał oddawać Ingrama za Covingtona lub Josha Richardsona. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać mecz z Cavs (a to ogólnie z 15 mecz jaki widziałem w tym sezonie) i przyznam że choć pod względem poziomu to straszny piach był (widać że brakowalo talentu na boisku) to tyle razy ile w obronie mi się gębą uśmiechała po deflections i stealch Schroeder, tht, caru-show a nawet Gasola to już nie pamiętam. Chłopaki mieli dziś pełno hustle plays, Montrell mnóstwo piłek na atakowanej tablicy wyciągnął i choć Cavs to żaden przeciwnik to zwycięstwo wywalczone w ten sposób pomimo wszystko cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackmagic napisał:

Skończyłem oglądać mecz z Cavs (a to ogólnie z 15 mecz jaki widziałem w tym sezonie) i przyznam że choć pod względem poziomu to straszny piach był (widać że brakowalo talentu na boisku) to tyle razy ile w obronie mi się gębą uśmiechała po deflections i stealch Schroeder, tht, caru-show a nawet Gasola to już nie pamiętam. Chłopaki mieli dziś pełno hustle plays, Montrell mnóstwo piłek na atakowanej tablicy wyciągnął i choć Cavs to żaden przeciwnik to zwycięstwo wywalczone w ten sposób pomimo wszystko cieszy.

Ten sklad wydaje sie byc wrecz skrojony pod Lebrona. Nawet bez dwoch najwazniejszych ogniw w defensywie to juz maszynka Vogelowska. 
Jak na zespol ktory musial sie strasznie szybko ogarnac po stracie najlepszego gracza, to nawet w meczach z Suns czy Sixers mieli niemalo dobrych momentow. Widac tez ze musieli blyskawicznie sie docierac, morale troche obnizone, ale z kazdym meczem jest i powinno byc coraz lepiej.

Cavs to zaden rywal - prawda.  To samo Magic niedlugo. Niemniej beda dalej sie zgrywac w okrojonym skladzie, troche pewnosci zlapia, zwlaszcza morale podbuduja winem lub dwoma i takimi malymi kroczkami do przodu beda isc.

 

Moze czesciej bedziemy ogladac tskie akcje


 

Jak wroci AD i Lebron to to zaprocentuje, a wtedy jak juz sie tez dwojka liderow rozkreci po przerwie to Lakers najprawdopodniej bda walcem trudnym do zatrzymania,

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zignorować fakt, że Lakers to bottom-8 w lidze pod względem rzutów/skuteczności za 3 kolejny sezon, to tak, wtedy to jest skrojony skład pod LeBrona.

5 godzin temu, Jendras napisał:

Od razu przypomniał mi się Lorak, który swego czasu chciał oddawać Ingrama za Covingtona lub Josha Richardsona. 😉

Ani THT nie jest Ingramem, ani Lowry nie jest Joshem Richardsonem, a ja, tak serio-serio, narzekam, ale rozumiem, aczkolwiek dla mnie to było 50/50, bo brak ruchów Nets był pewną dawką optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Gdyby zignorować fakt, że Lakers to bottom-8 w lidze pod względem rzutów/skuteczności za 3 kolejny sezon, to tak, wtedy to jest skrojony skład pod LeBrona.


 

 

Akurat przed sezonem robili dosc sensowne ruchy w te strone. Inna sprawa ze z jakichs nieznanych ludzkosci przyczyn co ktos nie przyjdzie do Lakers to za trzy rzuca jak rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Gdyby zignorować fakt, że Lakers to bottom-8 w lidze pod względem rzutów/skuteczności za 3 kolejny sezon, to tak, wtedy to jest skrojony skład pod LeBrona.

Ani THT nie jest Ingramem, ani Lowry nie jest Joshem Richardsonem, a ja, tak serio-serio, narzekam, ale rozumiem, aczkolwiek dla mnie to było 50/50, bo brak ruchów Nets był pewną dawką optymizmu.

Wiadomo, że inne okoliczności, ale szczerze to nie jestem przekonany, czy Ingram w wieku THT wyglądał lepiej. Lowry jest świetny, ale ma 35 lat, a Lakers mieli za niego oddać trzech guardów z rotacji, w tym dwóch starterów i do tego prawdopodobnie niechroniony pick 2027. Za dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że taki ruch nie rozwiązywałby żadnych poważniejszych problemów, bo te nie dotyczą rosteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.