Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Pozyjemy, zobaczymy ale naprawde na bicie w tragiczne tony jest za wczesnie. Lakers nie beda nic ryzykowac z ich zdrowiem, bo nie musza.

Wtedy tez kontuzja Brona w pewnym momencie juz byla mu na reke, bo sezon byl w sumie przegrany, a i z gowniarzami mu sie bardzo grac nie chcialo. Teraz i ma Davisa i support lepszy, wiec watpliwe, ze bedzie odpuszczanie, nawet jakby mu Davisa mialo zabraknac. Choc wtedy wiadomo ze szanse spore mniejsze na sukces koncowy,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja w Brona nie wątpię, myślę,ze gdyby to był finał NBA to on by się za kilka dni stawił i nic by z tego złego się nie stało, ja się boję, że oni przez to wszystko szybciej uruchomia Davisa.  Nie chciałbym wersji Jamesa z pierwszego czy ostatniego sezonu z Cavs (mowa o tych po powrocie), chociaż taka walka na pewno byłaby epicka i gdyby ją wygrał, to MJ mógłby już założyć ciepłe skarpety i pogodzić się z sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Pozioma napisał:

Ale ja w Brona nie wątpię, myślę,ze gdyby to był finał NBA to on by się za kilka dni stawił i nic by z tego złego się nie stało, ja się boję, że oni przez to wszystko szybciej uruchomia Davisa.  Nie chciałbym wersji Jamesa z pierwszego czy ostatniego sezonu z Cavs (mowa o tych po powrocie), chociaż taka walka na pewno byłaby epicka i gdyby ją wygrał, to MJ mógłby już założyć ciepłe skarpety i pogodzić się z sytuacją.

Watpie zeby Davisa szybciej uruchamiali, bo go przeciagaja ciagle jak do tej pory. Tam juz chyba wyrok zapadl - zagra jak bedzie w 100 %. Albo w PO jak bedzie trzeba ;)

I jednak Trezz gra.

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kiepksim momencie sezonu wypadła ta kontuzja Jamesa.. Lakers zsunęło się na 4 miejsce. Przewagą nad 6 jest niewielka ale tak naprawdę najważniejsze to by ich Mavs nie dogoniło. W ogóle ogłosili oficjalnie kiedy Davis lub James wracają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucę swoje 3 grosze. Nie wiem czym się przejmujecie. Kwestią dla Lakersów jest załapanie się tylko do PO. Jeśli zespół będzie zdrowy, to nie widzę osobiście nikogo (przynajmniej na zachodzie), kto by miał ich wyeliminować. Zwolennicy LBJa, będą mieli kolejną laurkę - wygranie misia z niskiego seedu.  A w obecny projekt BKN nie wierzę. Przy takich absencjach, nawet się nie zgrają. Tam zresztą, w mojej ocenie, brakuje porządnego podkoszowego. Jeśli do zespołu dojdzie, jak głoszą przecieki, Drummond, to już będzie na bank pozamiatane. Oczywiście przy zdrowiu liderów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba zaden moment nie jest odpowiedni, zeby wypadlo ci dwoch superstarow na nas.

James mowi sie tak 2-4 tygodnie- ponoc jest ok, ale woli profilaktycznie dac temu odpoczac. Kolejna rzecz - moze to jest jego forma odpoczynku i ladowania baterii przed PO? Cos takiego jak dostal w zeszlym roku w prezencie dzieki COVID?

Davis - tutaj to naprawde jest niewiadoma - niby mowi sie 2 tygodnie, ale tak naprawde nikt nie wie, bo i informacji wiecej o jego stanie sie nie podaje.

Sadze, ale to tylko moje zgadywanie, ze w ciagu miesiaca jednego z nich odzyskaja, czy obydwu to bym nie dal gwarancji - ale to tylko moje gdybanie.

Teraz, czoko napisał:

Wrzucę swoje 3 grosze. Nie wiem czym się przejmujecie. Kwestią dla Lakersów jest załapanie się tylko do PO. Jeśli zespół będzie zdrowy, to nie widzę osobiście nikogo (przynajmniej na zachodzie), kto by miał ich wyeliminować. Zwolennicy LBJa, będą mieli kolejną laurkę - wygranie misia z niskiego seedu.  A w obecny projekt BKN nie wierzę. Przy takich absencjach, nawet się nie zgrają. Tam zresztą, w mojej ocenie, brakuje porządnego podkoszowego. Jeśli do zespołu dojdzie, jak głoszą przecieki, Drummond, to już będzie na bank pozamiatane. Oczywiście przy zdrowiu liderów. 

Z BKN zgoda, Drummond wg przeciekow blizej Lakers, ale w zadnym z nich to dla mnie gamechanger nie jest.

A propo tego niskiego seeda co wspomniales to chodza nawet takie teorie spiskowe (podaje jako ciekawostki), ze Lakers chca spasc, zeby byc pierwszym mistrzem w historii co zdobyl tytul nie tyle z 8, co z ... 10 seeda. Jeszcze inna jest taka, ze chca wkurwic Jazz i jak tym sie wydaje ze w koncu dobra drabinke wywalczyli, to wpasc na nich w pierwszej rundzie i wyeliminowac;)

Fun maja na tych forach roznych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, nba2midnight napisał:

A propo tego niskiego seeda co wspomniales to chodza nawet takie teorie spiskowe (podaje jako ciekawostki), ze Lakers chca spasc, zeby byc pierwszym mistrzem w historii co zdobyl tytul nie tyle z 8, co z ... 10 seeda. Jeszcze inna jest taka, ze chca wkurwic Jazz i jak tym sie wydaje ze w koncu dobra drabinke wywalczyli, to wpasc na nich w pierwszej rundzie i wyeliminowac;)

Fun maja na tych forach roznych!

Też mi się gdzieś coś podobnego obiło o uszy ;) Lebron będzie mógł lekko nawiązać do Hakeema 1995 :) Nie wiem jak będzie w USA w maju, ale przy obecnych obostrzeniach, braku publiki itp. to przewaga boiska, nie będzie mieć aż tak dużego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, czoko napisał:

Też mi się gdzieś coś podobnego obiło o uszy ;) Lebron będzie mógł lekko nawiązać do Hakeema 1995 :) Nie wiem jak będzie w USA w maju, ale przy obecnych obostrzeniach, braku publiki itp. to przewaga boiska, nie będzie mieć aż tak dużego znaczenia.

To tez inna sprawa. Cholera wie czy nie bedzie drugiego bubble - w sumie ... nic nie wiadomo przeciez!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój z takimi "ciekawostkami" bo to aż oczy krwawią od czytania

Specjalnie przegrywają, żeby trafić drużynę z najlepszym bilansem... kyrie eleison 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

To nie mozna napisac jakie rzeczy niektorzy wymyslaja gdzies tam i nazwac tego ciekawostka? Nie musimy w cos wierzyc, zeby to podawac. Przeciez to zostalo podane jako wlasnie cos absurdalnego ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, nba2midnight napisał:

To nie mozna napisac jakie rzeczy niektorzy wymyslaja gdzies tam i nazwac tego ciekawostka?

Niby mozna, ale po co mamy wklejac co sobie uroil jakis randomowy niedorozwoj gdzies w internecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Chytruz napisał:

Niby mozna, ale po co mamy wklejac co sobie uroil jakis randomowy niedorozwoj gdzies w internecie?

Bo to forum i mozna wstawiac co ktos chce? Przeciez jesli uwazasz to za glupote/urojenia czy ogolnie za c***nie, to nie musisz komentowac. Podobnie do reszty osob ktore tak mysla. Pogadaja sobie ci co chca o tym, a jesli nikt nie bedzie chcial to umrze smiercia naturalna.

Jedni zajmuja sie tylko "powaznymi" rzeczami na forum, inni tylko pierdolami, a niektorzy maja rozstrzal od faktow, przez plotki po okazjonalne pierdoly. Ja jestem gdzies w okolicach tej ostatniej grupy i oprocz wrzucania duzo info zwiazanych z trejdami/free agency, aczasem wrzuce jakas naprawde absurdalna rzecz, ktora przykula moja uwage i ja sobie doczepie do jakiegos posta jako uzupelnienie jak to bylo tutaj. Mozna? Chyba mozna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, nba2midnight napisał:

To nie mozna napisac jakie rzeczy niektorzy wymyslaja gdzies tam i nazwac tego ciekawostka?

Nie nazywajmy urojeń jakichś bobków z internetu ciekawostkami, proszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, nba2midnight napisał:

Jak ktoś będzie pisał, że LeBron mógłby dodatkowo pozbyć się Vogela i być grającym trenerem, żeby tak wygrać mistrzostwo, to też będziesz wklejał? Trochę umiaru i polecam przesiewanie tego gówna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, airmax napisał:

Nie nazywajmy urojeń jakichś bobków z internetu ciekawostkami, proszę 

To nie "akceptujcie". Ja nie mam podejscia kolektywnego, wiec bede sobie nazywal jak bede chcial jesli pozwolisz. Dla Ciebie to urojenia - spoko, nie ma problemu. Nie chcesz czytac- nie czytaj. Uwazasz ze to urojenia i pierdoly i chciales to napisac - napisales i ok.

Nie ma sensu wiecej o tym dyskutowac chyba w takim razie.

1 minutę temu, matek napisał:

Jak ktoś będzie pisał, że LeBron mógłby dodatkowo pozbyć się Vogela i być grającym trenerem, żeby tak wygrać mistrzostwo, to też będziesz wklejał? Trochę umiaru i polecam przesiewanie tego gówna. 

Nie wiem co bede wklejal, a co nie. Zobacze co bedzie i zdecyduje. To wyjatkowo subiektywna sprawa.

Poki co ja wrzucilem jakas tam linijke doczepiona do posta - niech bedzie ze gowno/urojenie itd. U mnie to byl jakis tam dodatek (Zreszta niespecjalnie istotny), a juz mamy cala dyskusje i kilka osob poruszajacych ciagle ten sam watek. To po co to rozdmuchiwac? Mozna przeciez nie komentowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, nba2midnight napisał:

Bo to forum i mozna wstawiac co ktos chce?

"Czy mozna" i "czy jest sens to robic", to zupelnie rozne kwestie. Ja jak najbardziej moge sie zesrac obok kibla, pytanie po co?

Internet jest pelen tresci pisanych przez dzieci albo zwyczajnych kretynow, takich jak to co wrzuciles, chces zebysmy wszyscy zaczeli wklejac co glupiego ktos gdzies napisal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Chytruz napisał:

"Czy mozna" i "czy jest sens to robic", to zupelnie rozne kwestie. Ja jak najbardziej moge sie zesrac obok kibla, pytanie po co?

Internet jest pelen tresci pisanych przez dzieci albo zwyczajnych kretynow, takich jak to co wrzuciles, chces zebysmy wszyscy zaczeli wklejac co glupiego ktos gdzies napisal?

Mozna tez sie ktorys raz doczepiac czegos co jest niby zesraniem sie obok kibla. Mozna? Mozna. Czy jest sens to robic? To tez inna kwestia. Pytanie po co?

Jak tak Cie w oczy kole i Ci zalezy, moge to usunac - naprawde nie problem dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, nba2midnight napisał:

Mozna tez sie ktorys raz doczepiac czegos co jest niby zesraniem sie obok kibla. Mozna? Mozna. Czy jest sens to robic? To tez inna kwestia. Pytanie po co?

Glownie po to, zeby sranie obok kibla nie stalo sie czyms nagminnym i w efekcie doprowadzilo do zrujnowania lazienki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, matek napisał:

ja np uważam że to całkiem nie głupi pomysł :o Podobnie z GMemowaniem.

Z tym, że obecnie już chyba jest taka narracja i tak, że LeBron to GM i trener w każdym zespole ( ciekawe jednak jakby np jakimś cudem LAC weszło do finałów konfy, to każdy trener z którym Lebron zdobywał mistrza, będzie mieć na koncie bez niego finał konfy .. taka sytuacja ).

Co do zaś wstawiania/nie wstawiania bo to forum.

To tak samo jak ktoś może coś dowolnego wstawić, ktoś inny to skomentować etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tym sposobem, powstała dzisiaj w temacie, cała masa wartościowych treści, a jedyny user który tu coś pisał, został kolektywnie zgnojony.

Jestem pełen podziwu, bo to przecież nie pierwszy, nie drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi