Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Pakowałeś in Your face byłym graczom Śląska.? Szacun. 
Ja raz zablokowałem centra AZS Toruń 2:16 Wilangowskiego który był nawet w kadrze. Było to niestety 25 kg temu. 

Ja nie :) jestem typowym przykładem white Man can't jump ale kumpel wyglądał jak ostatnia nadzieja białych i miał trampolinę w nogach więc zdarzyło się. Mnie się zdarzyło tylko trójkę po stepbacku byłemu mistrzowi polski rzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie źle wyglądają LAL bez AD. Nawet ciśnięty od paru meczów Dennis widać, że dawał dużo tej ekipie.

Coraz bardziej zaczyna irytować mentalność LBJ i jego pogoń za rekordami, w momencie, gdy każdy normalny SS by usiadł na ławie i odpoczął. Ambicja bywa zgubna.

Ucieka MVP, ucieka seed 1. Pomimo to zespół dalej udaje, że jest for real.

O ile dla Kuzmy czy dla Caruso taki moment w RS jest potrzebny, to dla dobra organizacji nie.

Czy oni będą top 4 co i tak jak wróci AD jest możliwe aż nadto przy słabościach Denver i innych to dla dobra organizacji i poważnej walki z Utah, Clippers czy Nets w finałach nie.

Nie rozumiem. Nie potrafię ogarnąć, mimo, że wiem czym się taki LBJ kieruje. 

Źle. Źle. Nie tak to miało być. A uraz AD podejrzewam, że i tak da znać czasowo przy PO. CY to będzie dwa tyg przed czy druga runda. Pójdzie mi te ścięgno.

Oby w TD złowili coś ciekawego. Na tą chwilę wyśmiewany DC daje dużo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczatku myslalem, ze bedzie 5 l z rzedu. Nie wiem jak z taka dyspzycja rzutowa w ogole mogli to wygrac. W czasie meczu gdzis smignela mi grafika, ze gdzies po okolo 20 meczach Lakers byli w pierwszej trojce najlepiej rzucajacych ekip za 3, a teraz sa ponoc najgorsza... to jednak dramatyczna roznica. Zwlaszcza ze pare L mogloby byc W gdyby jedna lub dwie trojki wiecej wpadly.

W kazdym razie wrocil Schroeder i juz od razu atak sie poprawil. Facet jest dla Lakers wazny, bo jako jeden z niewielu tam (poza Jamesem) jak nie siedzi rzut, to potrafi wziac pilke i przelamac obrone przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zabicie szybkie meczu z podejscim jakie Lakers powinni juz kilkanascie meczow temu wdrozyc.

 

Mnie najbardziej ciekawil debiutant i trzeba przyznac szczerze, ze ... niezle wypadl. Nawet ze Schroderem cos szybko klikneli. 8 pktt na 100%, 3 zb., 2 bl. I to wszystko w 8 min. Jak na 10 dniowy kontrakt, to spoko,

 

Dosc szybko takze dopasowal sie do Lakers zdrowotnie, bo juz sobie cos z plecami zrobil.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nba2midnight napisał:

Gasol wypadł, Caruso ponoc też może, a teraz oficjalnie Lebron (kostka) będzie siedział z Kings. Tu sądzę bardziej zapobiegawczo, ale roster Lakers przetrzebiony porządnie.

Jeszcze niedawno pisałeś, że druga szóstka walczyłaby o playoffy na wschodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Jeszcze niedawno pisałeś, że druga szóstka walczyłaby o playoffy na wschodzie :)

Druga piatka. I na Zachodzie, nie na Wschodzie. I tak - pisalem, ze moze bylaby w stanie grac o PO. Zreszta mniejsza.

Ja kumam, ze dogryzanie jednolinijkowcami bez kontekstu jest smieszkawe- akceptuje.

Niemniej jest pewna roznica pomiedzy graniem tejze piatki tak drugi czy trzeci raz z doskoku (w zapeznosci kto dostepny)na przestrzeni polowy sezonu, a zagraniem trzydziestukilku spotkan w pelnym wymiarze na tym etapie. I to chcialbym zobaczyc.

Bo grwnie kilkoma graczami, jakimikolwiek, nagle z doskoku, bo to oni sa dostepni a wczesniej grali tak ze dwa-trzy razy to w dupe taka ocene mozna sobie wsadzic. Dzis juz Nets sie rozdaje pierscionek, ale jak sie dopiero co zeszli nawet superstarzy w ilosci trzech, to byla kicha straszna. Jest roznica miedzy graniem takim zestawem jak graja Lakers bo trzeba z przymusu, a tym jak mieliby grac caly sezon, wiedzac ze LJ i AD nie bedzie. Trzeba od poczatku inaczej to wszystko ustawiac, to chyba oczywiste.

Moze i bym sie pomylil i Lakers by skonczyli kolo dwunastego miejsca Zachodzie. Trudno. Ale chcialbym to w ogole zobaczyc na wiekszej probce niz takie pierdy z przymusu.

38 minut temu, KeepItDirty napisał:

Chciałem napisać coś na parę linijek co sądzę. 

Elite roles nic więcej. 

 

A mial byc czyms wiecej?

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Chciałem napisać coś na parę linijek co sądzę. 

Napisze jedno. Kuźma wafel. Nawet dziś. Jak on ma być top3 mistrzów NBA to...

Ok kontrakt. Ok wszystko. 

No ale nie. Poprostu.

Elite roles nic więcej. 

Źle to wygląda dla LAL. 

A kto był TOP3 ostatnich mistrzów? Wyśmiewany notorycznie Rondo? 

Z Kuzmy już nikt nie robi nie wiadomo kogo, poprawił obronę, zbiórkę, nie jest już taka czarna dziura w ataku i ma przyzwoity kontrakt. 

Czy to jest 3, 4 czy 5 gracz Lakers za Schroederem i Harrelen nie wiem, ale robienie z tego problemu Lakers jest dość zabawne zwłaszcza po meczu, w którym na niezłej skuteczności robi bez LeBrona i AD 25/13... 

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Van napisał:

A kto był TOP3 ostatnich mistrzów? Wyśmiewany notorycznie Rondo? 

Z Kuzmy już nikt nie robi nie wiadomo kogo, poprawił obronę, zbiórkę, nie jest już taka czarna dziura w ataku i ma przyzwoity kontrakt. 

Czy to jest 3, 4 czy 5 gracz Lakers za Schroederem i Harrelen nie wiem, ale robienie z tego problemu Lakers jest dość zabawne zwłaszcza po meczu, w którym na niezłej skuteczności robi bez LeBrona i AD 25/13... 

Kuźma to taki as co wymaga piłki w łapie. Tylko wtedy jest produktywny. Inaczej jak nieraz wali 1/5, 3/8 itp.

Są gracze co wymagają tego. 

Tylko, że:

Dając Kuzmie piłkę odbierasz ja:

LeBronowi i Davis'owi.

Czyli tracisz. 

Kuzma jest niestety chimeryczny. Poprawił obronę, sam to gdzieś pisałem w temacie po paru meczach, że przestał być tyczka.

Fajnie. Tylko znów. Wymaga piłki. Wymaga rzutów. A nazbyt często niestety przynosi to odwrotny skutek niż zamierzony. I tu uwidacznia się kolejna wada Lakers.

Jeśli Kuźma jest Twoim asem w rękawie to jest źle. Bo o wiele lepiej zbudowany roster z dobrymi strzelcami za 3 dałby większy efekt.

No ale Jeannie Buss musi lubić jak on. Inaczej by poleciał jak DLO, Randle i reszta tej patatajni jak bym moment budować coś więcej.

I nie. Nie piszę tego jako jakiś antyfan. Lakers śledzę. Bo gra tam LBJ. To są rzeczy, o których dużo osób mówi na forach. Nie żadne wymysły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KeepItDirty

Kuzma jest zajebisty w tym sezonie w swojej roli. Krytykujesz go za mecz w, którym zrobił 25/13/3 na 50% 40% i był +8 i bardzo dobrze bronił ? Przecież Lakers przegrali ten mecz bo nie mieli ławki. Dudley, Matthews i THT zrobili jakieś -20 w 15 min. Starterzy byli niesamowicie do przodu.

Co to za bełkot, że wymaga rzutów żeby być produktywnym :D ? Przecież on przy Lebronie i AD gra typowe catch and shoot więc jakie zabieranie piłki ? Po za tym to nie jest gość, który nie potrafi grać offball więc ja nie wiem o czym ty piszesz. Twój opis to pasuje do Lou Williamsa, a nie Kuzmy. Ma różne okresy w tym sezonie za 3, ale świetnie broni i zbiera więc jak rzutowo mu nie siedzi to nadal jest grywalny. Do twoich wymagań to pasuje Klay Thompson, ale on jest tylko jeden w tej lidze i nie gra od 2 sezonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.