Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Lakers, Lakers. Mecz do wygrania a tu męczarnie i porażka. Z jednej strony kolejny zimny prysznic, z drugiej strach sie bać, bo sezon długi a odpoczynku dla LBJ i po powrocie do AD raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny mecz na styku do wygrania dodajmy. Lakers sa mistrzami w komplikowaniu sobie zycia.

Poza tym waiveuja Quina Cooka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Król jest goły!! *

* ma c***owy support

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

Poza tym waiveuja Quina Cooka

I chodza plotki ,że robią miejsce pod DMC

Trzeba przyznać ,że przełom 3 i 4 kwarty był niespotykanie słaby jak na Jamesa. Nie licząc koncówki z Golden to nie widziałem go tak rozkojarzonego... Do tego Neto zagrał świetną obronę na początku 4 kwarty i Wizards wyszło na prowadzenie. W kocówce James robił wszystko by Lakers to wygrali ale trochę mu zabrakło koncentracji bo z jednej robił te 2 +1 tyle ,że te 1 było tylko potencjalne i wykorzystał tylko 1 rzut z 3 .Lakers bez drugiej i trzeciej wyglądają średnio ale jestem pewien ,że następne mecze potraktują jak kwestia honoru i wyjdą niesamowicie zdeterminowani by wygrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, ely3 napisał:

I chodza plotki ,że robią miejsce pod DMC

Trzeba przyznać ,że przełom 3 i 4 kwarty był niespotykanie słaby jak na Jamesa. Nie licząc koncówki z Golden to nie widziałem go tak rozkojarzonego... Do tego Neto zagrał świetną obronę na początku 4 kwarty i Wizards wyszło na prowadzenie. W kocówce James robił wszystko by Lakers to wygrali ale trochę mu zabrakło koncentracji bo z jednej robił te 2 +1 tyle ,że te 1 było tylko potencjalne i wykorzystał tylko 1 rzut z 3 .Lakers bez drugiej i trzeciej wyglądają średnio ale jestem pewien ,że następne mecze potraktują jak kwestia honoru i wyjdą niesamowicie zdeterminowani by wygrać

Lebron jest tylko czlowiekiem. Nie moze robic wszystkiego i wg mnie widac troche brak swiezosci i ze nogi juz po tylu minutach nie dzialaja tak jak powinny i to na wszystko rzutuje.

A dodatkowo reszta mu nie pomaga wyjatkowo kiepska dyspozycja rzutowa.

Teraz to tam kij nawet jak jakies 3-12 zrobia. Oni maja byc zdrowi i juz jakos zgrani z koncepcjami na PO. Tytulow nie wygrywa sie po mniej niz polowie RS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grali bez Davisa ale i zlotoloczkowego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ignazz napisał:

Grali bez Davisa ale i zlotoloczkowego 

Prawda, ale to nie powinno byc wymowka.

Wiekszosc z tych meczow, jesli nie wszystkie, Lakers mogli bez nich wygrac. Wygraliby to nie mialoby co entuzjazmu robic, przegrali nie ma co tragedii robic. Zwlaszcza ze moglo pojsc w kazda strone (tak samo jak np w ich niedawnych seriach dogrywek zreszta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zgrali się Beal z RW i tamtym sporo rzutów wpada to umoczyć może każdy a już na pewno klub bez 2&3 opcji.  

Tym bardziej ze RW przestał na sile pałować trójki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, ignazz napisał:

Jak zgrali się Beal z RW i tamtym sporo rzutów wpada to umoczyć może każdy a już na pewno klub bez 2&3 opcji.  

Tym bardziej ze RW przestał na sile pałować trójki 

Dodajac do tego kijowe rzucanie Lakers i ... mozna powiedziec, ze i tak zle nie bylo w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.02.2021 o 02:31, nba2midnight napisał:

Tak ... bo ja pisalem, ze jest niezniszczalny ...

no o tak ..l to ja przeciez NIE napisalem, ze w innym sporcie niekoniecznie musialby byc tak nielamliwy i miec takie rezultaty...

czytasz w ogole co ktos pisze czy sobie stwarzasz obrazy w glowie i z nimi walczysz?

Skoro nie mam pojecia o cxym mowie, to mnie oswiec. Chetnie sie dowiem. Nie zastrzegam soboe prawa do nieomylnosci i jesli cos zle powiedzialem, to chetnie poprawie.

Taka magia wymiany spostrzen na anonimowym forum, tak widocznie zinterpretowalem twoja pozycje na ten temat.

forum jest o koszykowce a nie genetyce - dane o koszykowce sa zebrane w paru miejscach i mozemy sie pobawic - jako amatorzy - i podystkutowac jakies tam aspekty gry. Genetyka wymaga zbyt wielu “fundamentals” i szkoda mi czasu ( ktory i tak ja, jak i inni tutaj marnujemy w sumie na gosci biegajacych i rzucajacych okraglym przedmiotem do obreczy) na rozwijanie tematu ktory bedzie dla wiekszosci niezrozumialy. czas potrzebny na “darmowy wyklad o genetyce na polskim forum o koszykowce amerykanskiej” wole poswiecic na jakies inne hobby.

Dyskutujmy o jakis bardziej namacalnych aspektach i nie wymyslajmy skomplikowanych teorii do prostej gry, dla prostych, wysportowanych (i zdrowych) atletow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, memento1984 napisał:

Taka magia wymiany spostrzen na anonimowym forum, tak widocznie zinterpretowalem twoja pozycje na ten temat.

forum jest o koszykowce a nie genetyce - dane o koszykowce sa zebrane w paru miejscach i mozemy sie pobawic - jako amatorzy - i podystkutowac jakies tam aspekty gry. Genetyka wymaga zbyt wielu “fundamentals” i szkoda mi czasu ( ktory i tak ja, jak i inni tutaj marnujemy w sumie na gosci biegajacych i rzucajacych okraglym przedmiotem do obreczy) na rozwijanie tematu ktory bedzie dla wiekszosci niezrozumialy. czas potrzebny na “darmowy wyklad o genetyce na polskim forum o koszykowce amerykanskiej” wole poswiecic na jakies inne hobby.

Dyskutujmy o jakis bardziej namacalnych aspektach i nie wymyslajmy skomplikowanych teorii do prostej gry, dla prostych, wysportowanych (i zdrowych) atletow :)

Aha .. no spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według was Cousins to jest upgrade względem Gasola ? Szczególnie chodzi mi o bronioną stronę. Widziałem jeden jego mecz w tym roku więc ciężko mi się wypowiedzieć. Widzę tylko na bbref, że im dalej w sezon tym przestał ceglić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, nba2midnight napisał:

Prawda, ale to nie powinno byc wymowka.

a spoko, grają bez 2 i 3 zawodnika i to nie jest wymówka. szkoda tylko że męczą Lebrona 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ttr napisał:

Według was Cousins to jest upgrade względem Gasola ? Szczególnie chodzi mi o bronioną stronę. Widziałem jeden jego mecz w tym roku więc ciężko mi się wypowiedzieć. Widzę tylko na bbref, że im dalej w sezon tym przestał ceglić.

Defensywnie to zadne rozwiazanie, ale punktowac dalej potrafi i cos pozbiera. Nie jest to na pewno rozwiazanie problemu rim protection.

42 minuty temu, Me Myself and I napisał:

a spoko, grają bez 2 i 3 zawodnika i to nie jest wymówka. szkoda tylko że męczą Lebrona 

No w tym sensie ze z tym skladem mogli to powygrywac. I w sumie niewiele brakowalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Niech podbiegnie i pomoże wstać koledze z parkietu jednemu czy drugiemu. Np Kuzmie, który zebrał jego cegłe z okolic logo przy 6 sekundach do końca i próbował wyrównać z rogu. Klepnie w tyłek, pochwali effort i powie parę słów jako starszy i weteran, a nie robi te swoje zjebane miny po czym się odwraca i idzie do szatni, a potem raczy media tym PRowym bełkotem o "be here for my teammates"

Lebron jest zajebisty to fakt. Faktem też jest, że jest fake i ma masę cancerowych zachowań.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2021 o 13:22, ely3 napisał:

Lakers bez drugiej i trzeciej wyglądają średnio ale jestem pewien ,że następne mecze potraktują jak kwestia honoru i wyjdą niesamowicie zdeterminowani by wygrać

Sprytny anti jinx przed meczem z Utah ;)

To ja powiem, że Lakers powinni posadzić Jamesa na to spotkanie, bo tu po pierwszej kwarcie i tak już nie będzie co zbierać.

No i nie sądzę, żeby jakikolwiek mecz na tym etapie sezonu traktowali jak kwestię honoru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2021 o 21:56, ttr napisał:

w sumie potwierdzloby to co pisalem oststnio o ofensywie i gorszej formie rzutowej Lakers.

Ja wiem ze niektorzy juz ich zdetronizowali i koronowali np. takich Nets, choc docieramy ledwo do polowy regulara, ale to pokazuje ze jednak warto dac tym Lakers troche szansy jeszcze. Zwlaszcza jak wroci druga i trzecia opcja i troche piachu z trybow machiny wyleci,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałem sprawdzić czy Lakers nie mają jakiegoś back2back po tym jak Franek Vogel wypuścił lineup z Caruso-THT- Cardio Dudleyem-Trezzem i Matthewsem, ale jednak nie :D Widocznie uznał, że na te 6 minut warto dać takie zestawienie przeciwko UTAH. Efekt szybciutki run i -12 Wujka Dudza. Nie podoba mi się atak Lakers, to klepanie Brona, te floatery Caruso bez pomysłu, fadewaye Harrella. Nie ma ball movement, dobrych ekstra passów, sleep screenów i ścięć czy czegokolwiek w czym widać rękę coacha. No i Horton-Tucker kasztani w obronie, a to nie wypada przy jego wieku i warunkach. Ciężko się Lakers ostatnio ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ttr napisał:

Ciężko się Lakers ostatnio ogląda.

Za to Jazz nawet znośnie, i to nawet pomimo tego kołka, jak mu tam, mitchela 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny mem lata po necie , że s5 Lakers bez Davisa wyglądają jak z epickim wyjściowym składem Ryan Kelly-Jordan Hill-Robert Sacre- Wayne Ellington - Jordan Clarkson :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi