Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Chytruz napisał:

No każdy ruch ma dla zespołu ręce i nogi, jak dostają kozak gracza w zamian za bezwartościowe drewno ;]

No to juz sie okaze za co i czy w ogole pojdzie i czy nie spelni sie jednak scenariusz z FA 2021. Teraz nawet gdzies tam mi smignely ploty o zainteresowaniu Heat - tu jednak watpie juz calkowicie w taki obrot spraw.

 


 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ely3 napisał:

@nba2midnight

To nie takie proste bo nie był PG ale i Beva... Na dodatek wygląda na to ,że przebieg chorob u George'a jest chyba poważny. Szukałem odnośnikó i wyskoczył mi tylko Ott Porter , który z powodu identycznej choroby stracił cały sezon w Bulls. Wygląda na to ,że clippers będa musieli sobie radzić bez PG może i do PO.

A bez niego są 1-3

Strasznego pecha do kontuzji ma George, bo nie dość, że są one tak poważne, to jeszcze przytrafiają mu się akurat wtedy, kiedy gra świetnie i jest w absolutnie topowej formie.

Trochę dziwi mnie to, że po ogłoszeniu informacji o chorobie, w tym temacie pojawiło się raptem kilka komentarzy na ten temat, bo bez PG, Clippers chyba wypisują się z walki o mistrzostwo, a pod znakiem zapytania staje przyszłość Leonarda w tej organizacji. Gdyby nie daj Boże absencja George'a miała przeciągnąć się do pełnych 12 miesięcy, to Kawhi także i przyszły sezon musiałby pewnie spisać na straty i ciągnąć zadaniowców na swoich plecach do PO w nadziei na to, że PG po powrocie od razu wejdzie na właściwy poziom. Fatalnie się to dla Clippers ułożyło i na koniec dnia może się okazać, że tak dobrze zbudowany zespół, nie wejdzie nawet do finałów konferencji, po tym jak przez wielu stawiany był w roli faworyta do mistrzowskiego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Hoolifan napisał:

Strasznego pecha do kontuzji ma George, bo nie dość, że są one tak poważne, to jeszcze przytrafiają mu się akurat wtedy, kiedy gra świetnie i jest w absolutnie topowej formie.

Trochę dziwi mnie to, że po ogłoszeniu informacji o chorobie, w tym temacie pojawiło się raptem kilka komentarzy na ten temat, bo bez PG,

To chyba dlatego, ze w sumie z PG to jeszcze nic pewnego. Przeszukuje rozna zrodla informacji o Clippers i nikt nic w sumie pewnego nie wie.

58 minut temu, Hoolifan napisał:

 

Clippers chyba wypisują się z walki o mistrzostwo, a pod znakiem zapytania staje przyszłość Leonarda w tej organizacji. Gdyby nie daj Boże absencja George'a miała przeciągnąć się do pełnych 12 miesięcy, to Kawhi także i przyszły sezon musiałby pewnie spisać na straty i ciągnąć zadaniowców na swoich plecach do PO w nadziei na to, że PG po powrocie od razu wejdzie na właściwy poziom. Fatalnie się to dla Clippers ułożyło i na koniec dnia może się okazać, że tak dobrze zbudowany zespół, nie wejdzie nawet do finałów konferencji, po tym jak przez wielu stawiany był w roli faworyta do mistrzowskiego tytułu.

 

Bez PG to dalej dobry zespol. Moze nie na mistrzostwo, ale na PO z pewnoscia - kurde jak to brzmi majac KL w skladzie ... no ale Zachod jest tak mocny, ze samemu Leonardowi bedzie ciezko o druga runde. Na Wschodzi walczyliby zapewne o ECF nawet bez George'a.

 

Na razie poczekajmy. Jesli nawet wroci po paru miesiacach, to cholera wie w jakiej formie i czy znowu go cos nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nba2midnight napisał:

To chyba dlatego, ze w sumie z PG to jeszcze nic pewnego. Przeszukuje rozna zrodla informacji o Clippers i nikt nic w sumie pewnego nie wie.

Nie ukrywam, że tę informację bodajże z CBS wziąłem niejako za pewnik, bo i sama wypowiedź Lue, i te wstępne rokowania sugerowały, że George'a czeka dłuższa przerwa. Oczywiście jest gdzieś ten ułamek nadziei na to, że PG opuści tylko kilka spotkań, ale w zasadzie każda absencja dłuższa niż 2-3 miesiące, to dla Clippers katastrofa w perspektywie walki o rozstawienie przed PO. Ciężka sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignem-feram napisał:

Myślę, że wszyscy czekają na potwierdzenie wstępnej diagnozy nim uderzą w tony rozpaczy. Póki co jest podejrzenie. Jak się potwierdzi, to będą i rozpacze i może nawet jakieś manewry transferowe LAC.

A Kawhi ma player option po tym sezonie...

Uch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie oficjalnie sprzed chwili - George wypada na caly nadchodzacy road trip.

Tylko moje zdanie jak cos - Clippers zazwyczaj sa bardzo powsciagliwi w komunikatach i plotkach przeciekajacych z ich obozu. Jesli daja takie wyprzedzenie czasowe na jakies info, to moim zdaniem sprawa jest raczej powazniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

A Kawhi ma player option po tym sezonie...

Uch...

A gdzie wg Ciebie pójdzie? 

 

8 godzin temu, nba2midnight napisał:

Na razie oficjalnie sprzed chwili - George wypada na caly nadchodzacy road trip

Bev pisał ,że George jak przeczytał co to za kontuzja to był załamany teraz podobno jest lepiej ale wciąż nei ma jasnej diagnozy co jest przyczyną i jak szybko można to ogarnąćale najbardziej optymistyczny scenariusz to powrót Georga na początku kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

A gdzie wg Ciebie pójdzie? 

Nie mam bladego pojęcia, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to czarownik Morey. Czysta spekulacja.

Ale nie sądzę by to się stało po głębszym przemyśleniu. Wyoptować, wyoptuje ale po to aby coś dłuższego podpisać z LAC, lub po prostu 1+1. Nie opuści LA dobrowolnie. Chatę ma w końcu w San Diego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ely3 napisał:

Popatrz kto ma kasę latem

Rockets nie mieli salary na Paula, a Heat - na Butlera, to najmniejszy problem. Ale Kawhi wybrał Clippers ponad Raptors, bo chciał grać w LA, wybrał Clippers ponad Lakers, bo chciał mieć swój team w LA, i wziął 2+1, bo chciał mieć swój team w LA, gdzie dostanie pełnego supermaxa po 10 latach. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby Kawhi postanowił odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Rockets nie mieli salary na Paula, a Heat - na Butlera, to najmniejszy problem. Ale Kawhi wybrał Clippers ponad Raptors, bo chciał grać w LA, wybrał Clippers ponad Lakers, bo chciał mieć swój team w LA, i wziął 2+1, bo chciał mieć swój team w LA, gdzie dostanie pełnego supermaxa po 10 latach. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby Kawhi postanowił odejść.

4-0 od LeBrona i spółki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z tydzien temu bym powiedzial, ze sytuacja CLippers moze i taka nienajgorsza, ale teraz w tej sytuacji z Georgem i jego niepewna przyszloscia (a historie kontuzji wszelakich ma naprawde dluga), to juz wyglada nieciekawie.

Mimo wszystko watpie, ze KL odejdzie. Chyba ze nagle by druzyne stworzyli w San Diego, to moze bo wtedy by "dolatywac" na treningi nie musial.

Ibaka moze wyoptowac, ale to tez w sumie zaden gamechanger.

c***owe umowy Morrisa i Kennarda, niska wartosc Lou i Pata, George juz na dlugim i tlustym kontrakcie i cholera wie jakim zdrowiem, wiec mimo ze niby mozna nim trejdowac w nastepne offseason, to kto by go chcial w takiej sytuacji?

W sumie wiekszych zmian trudno sie spodziewac - ten sklad dalej bedzie i tak dosc mocnym, ale czy do walki na mistrza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BullsFaN napisał:

I po co to całe pierdololo, LAC bez zdrowego PG to jest zespół na 1 rundę i tyle. Jak widać ponownie konkurencja LAL nie dojedzie jak rok temu, a można powiedzieć, że będzie jeszcze łatwiej.

Lebronowi los oddaje po tym jak wiele lat zabieral przejebanym GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.