Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

@elwariato Ty nie lajkuj tylko właz na messengera, trzeba temat obgadać 

a ty się o Indi i Wizz nie martw bo znowu po sobie w roli widza pooglądasz :P 

PS od razu tutaj pragnę napisać że Łódź rulez, i nieprawdą jest jakobym kiedykolwiek kalał dobre imię tego miasta albo jego mieszkańców, oraz że fakt napisanie obok siebie Łódź i rulez wcale nie przyszedł mi z wielkim trudem, i to bynajmniej nie dlatego że jestem hipokrytą nastawionym na doraźne cele :D 

2 godziny temu, julekstep napisał:

w ogóle teraz jest idealne ułożenie na wschodzie - tak by mogły startować PO ❤️

oj nie nie :P ja mam nadzieję doczłapać do tego 7 miejsca żeby z miejsca ci skopać d. w 1rd :) 

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Slak tylko żartowałem ze bycie z Łodzi jest złe :((((((

właśnie @Qcin żartował bo mu chodziło o Drawsko czy inne Darłowo :P plus @Qcin_69 nie przejmuj się jakby VC był kontuzjowany to byś wygrał z Jazz conajmniej tam chyba ze 2 :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 19:19, Tecu napisał:

A jak chcesz się pojedynkować to przejdźmy od słów do czynów. W 113 dniu simki gramy że sobą. Zapraszam do pojedynku 🙂

 

W dniu 28.11.2020 o 16:30, Tecu napisał:

Taa. 

Rose nie gra w 3 meczach w tym jednym przed 90 meczem - dziwne shut downa, w domyśle słabe. 

McGrady sadzany na miesiąc przed końcem - danie grania rezerwowym dla głębi, w domyśle - super. 

I nie mam pretensji, obaj robimy to co jest zgodne z regulaminem. Ale te dorabianie ideologii jest dla mnie koszmarne.

To simka, minuty nie mają znaczenia dla rozwoju zawodników. 

Ja też z nikim nie rywalizuje, tak samo jak Ty, mogę kogo chcę posadzić na ławie. Tylko, że Ty robisz z tego romantyczne dawanie grania rezerwowym a u mnie to wstrętne sadzanie graczy 🙂

A prawda jest prosta, obaj nie chcemy za dużo wygranych i działamy w zgodzie z regulaminem 😀 Ja się uczciwie przyznaję a Ty dorabiasz dziwną ideologię 😀

I widzisz Tecu - nasze teamy idą zupełnie innymi drogami w tym sezonie :) 

Ty masz bilans 2-8 w 10 ostatnich meczach (ale łin z Hawks masz jeszcze przed tą długa przerwą ze swojego kalendarza ;) ), jak dziś przegrasz z Clippers to będzie 1-9. Ten łin to zwycięstwo nad Nets, którzy włączyli hard tank. 

ja mam aktualnie 5-5 i na rozkładzie - 3xRockets oraz po razie najlepszą ofensywę Simki - Pistons i najlepszy team na Zachodzie - Spurs. Miałem dużo szczęścia, że tak często gram z Rockets, ale warto zauważyć, że z Wizards, czy Blazers ostatnio tez było bardzo blisko. :) 

Te zmiany, które zrobiłem w składzie już teraz pozwoliły mi na wyciągnięcie kilku ciekawych wniosków pod kątem możliwości moich graczy, gdy mają więcej rzutów do oddania pod nieobecność McGradyego lub gdy mogą się bardziej wykazać w obronie i pod koszem pod nieobecność Sabonisa. :) 

... aaaa no i Rose znowu na liście kontuzjowanych :P a drugą strzelbą ofensywną Bailey Dean notujący zawrotne 2,9pkt. ;) 

Tecu,

Nie krytykuję :) Podaję tylko pewne różnice ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 106 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 104 - Sonics 95
play-by-play

Cavaliers 117 - Lakers 109
play-by-play

Rockets 88 - Mavericks 125
play-by-play

Wizards 111 - Spurs 108
play-by-play

Hornets 112 - Magic 121
play-by-play

Knicks 96 - Pistons 111
play-by-play

Bucks 116 - Heat 88
play-by-play

Jazz 79 - Hawks 104
play-by-play

Timberwolves 108 - Warriors 105
play-by-play

Celtics 98 - 76ers 132
play-by-play

Clippers 96 - Bulls 84
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Rasheed Wallace (Heat) - 9
    Derek Harper (Hawks) - 8
    Kerry Kittles (76ers) - 9


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

seria 11 meczów u siebie -> 11 winów ❤️

szkoda że Pistons  też wygrywają (liczyłem że się bardziej do nich zbliżę w tej łatwej końcówce sezonu :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 Gratuluję ! :) 

Jednak Wielcy Blazers pokonali moje Młode Strzelby z Seattle pomimo gry Millsapa i Wrighta. Zadecydowała II połowa i problemy z faulami Lopeza - młody jest i jeszcze głupie błędy popełnia.. 

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Portland w pełni zasłużyło na ten łin. Mam nadzieję, że to pomoże w walce o playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

@Qcin_69 Gratuluję ! :) 

Jednak Wielcy Blazers pokonali moje Młode Strzelby z Seattle pomimo gry Millsapa i Wrighta. Zadecydowała II połowa i problemy z faulami Lopeza - młody jest i jeszcze głupie błędy popełnia.. 

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Portland w pełni zasłużyło na ten łin. Mam nadzieję, że to pomoże w walce o playoffs ;) 

I dla @eMeS za pokonanie Lakersow! Dla @kahR za wygranie z GSW tez :D 

I dla Julka, Komisarza z krwi i kości, który chyba chce zakopać topór wojenny! 
Brawo Panowie, ale droga do pokonania jeszcze długa 😕 Wszystko w myszce Julka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 107 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 111 - Jazz 121
play-by-play

Kings 115 - Bucks 131
play-by-play

Suns 80 - Hawks 98
play-by-play

Grizzlies 124 - Sonics 113
play-by-play

Spurs 114 - Pistons 109
play-by-play

Raptors 72 - Pacers 113
play-by-play

Heat 105 - Hornets 120
play-by-play

Knicks 96 - Bulls 98
play-by-play

Timberwolves 107 - Nets 82
play-by-play

Clippers 81 - Trailblazers 105
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kevin Durant (Kings) - 5
    Cuttino Mobley (Knicks) 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 108 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 120 - Pacers 130
play-by-play

Magic 126 - Celtics 72
play-by-play

Nuggets 103 - Bulls 81
play-by-play

Suns 103 - Warriors 108
play-by-play

Bucks 90 - Hawks 113
play-by-play

Spurs 103 - Trailblazers 92
play-by-play

Cavaliers 90 - 76ers 108
play-by-play

Wizards 114 - Clippers 120
play-by-play

Sonics 100 - Lakers 117
play-by-play

Raptors 98 - Heat 119
play-by-play

Mavericks 108 - Hornets 130
play-by-play

Nets 96 - Knicks 77
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

 

Pacers na dziś są w PO - lol 

Gary Payton superstar!!! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.