Skocz do zawartości
MarcusCamby

[2032] Regular Season - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Love nie dostanie za mało punktów robi, mam wrażenie na ROTY Simka patrzy głównie na punkty zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tecu napisał:

Nom i Lopez zagrał tyle samo meczów co Rose. 

Ty to piszesz Tecu na poważnie, czy sobie teraz ze mnie żartujesz? :)

Po pierwsze to Sonics rozegrali 5 meczy mniej.

Po drugie Lopez mi wypadł przez grypę na 3 mecze.

Zatem.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Alonzo napisał:

Ty to piszesz Tecu na poważnie, czy sobie teraz ze mnie żartujesz? :)

Po pierwsze to Sonics rozegrali 5 meczy mniej.

Po drugie Lopez mi wypadł przez grypę na 3 mecze.

Zatem.. :)

Jak najbardziej poważnie. 

63 =63, nie ma tu mozliwości zartowania. 

A jeżeli dorabiasz do tego jakąś ideologię, to niestety, ale pomyliłeś gry. Tu liczą się regulamin, którego nie łamię, komiszowie, którym się nie przeciwstawiam oraz jej ekscelencja simka 🙂

Rose nie zagrał raptem w 3 meczach, nie było Cię jak niektórzy sądzą zdecydowanie lepszych graczy na cały sezon, bo było można. 

Nie każdy przejmuje zespół utalentowany, ja miałem zespół starych graczy, bez żadnych perspektyw, bez jakiegokolwiek assetu, z zawalanym salary na lata. Zrobiłem wydaje mi się, że dużo dobrego dla tego zespołu, widać światełko w tunelu, zgodnie z zasadami i bez przesady. 

A jak chcesz się pojedynkować to przejdźmy od słów do czynów. W 113 dniu simki gramy że sobą. Zapraszam do pojedynku 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień 97 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 109 - Clippers 108
play-by-play

Nets 69 - Bulls 106
play-by-play

Heat 102 - Pacers 79
play-by-play

Sonics 116 - Rockets 102
play-by-play

Bucks 112 - Jazz 115
play-by-play

Trailblazers 86 - Kings 90
play-by-play

Warriors 113 - Magic 119
play-by-play

Hornets 102 - Hawks 99
play-by-play

Mavericks 126 - Nuggets 134
play-by-play

76ers 102 - Timberwolves 79
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

• Trevor Ariza - GSW - 3 days

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dobrze żarło i zdechło.

RIP 32’, czekamy na 33’

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Qcin_69 napisał:

RIP 32’, czekamy na 33’

Klątwa Jamisona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Krzemo napisał:

Klątwa Jamisona. 

Raczej Slaka... który mi na 1/3 sezonu Bynuma wyrzucił jak już Wielcy Trailblazers byli z HCA :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ciasno na wschodzie 

Na zachodzie mimo kryzysu fatalnej obrony i kontuzji Hilla byłbym 3 a tu może być 3-8 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasyczna, wkurwiająca simka.

Cytat

Quarter: 4  Time Remaining: 1:18  Nuggets 113,  Mavericks 120

I potem jeszcze prowadząc dwoma i mając piłkę na 24 sek. przed końcem oddają rzut w 7 sek akcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Tecu napisał:

Jak najbardziej poważnie. 

63 =63, nie ma tu mozliwości zartowania. 

A jeżeli dorabiasz do tego jakąś ideologię, to niestety, ale pomyliłeś gry. Tu liczą się regulamin, którego nie łamię, komiszowie, którym się nie przeciwstawiam oraz jej ekscelencja simka 🙂

Rose nie zagrał raptem w 3 meczach, nie było Cię jak niektórzy sądzą zdecydowanie lepszych graczy na cały sezon, bo było można. 

Nie każdy przejmuje zespół utalentowany, ja miałem zespół starych graczy, bez żadnych perspektyw, bez jakiegokolwiek assetu, z zawalanym salary na lata. Zrobiłem wydaje mi się, że dużo dobrego dla tego zespołu, widać światełko w tunelu, zgodnie z zasadami i bez przesady. 

A jak chcesz się pojedynkować to przejdźmy od słów do czynów. W 113 dniu simki gramy że sobą. Zapraszam do pojedynku 🙂

63 nie równa się tu 63 gdyż jak Tobie napisałem mamy aktualnie inną ilość rozegranych meczy oraz powody absencji rookich :)

ale cieszę się, że grasz B'Easym i Rosem zamiast trzymać ich poza składem.;) 

ja w końcówce sezonu sprawdzam różne ustawienia w rotacji. Na playoffs oczywiście żadnych szans już nie mam, w tabeli skończę jako 6 najsłabszy team ( z Nets się nie będę pojedynkował kto wystawi słabszy team - to nie dla mnie :) ) .

W 100 dniu daję zakończyć sezon McGradyemu - nie ma sensu by grał w meczach o nic. Zobaczę na co stać moich pozostałych gracz - bo to jedyna szansa, żeby część z nich dostała w najbliższym czasie większe minuty.

W 113 to możliwe, że Millsapowi i Wrightowi też już dam wolne. Rookiech ogrywam do samego końca, czyli faktycznie nasz pojedynek wtedy może być interesujący. ;)

Zadebiutował mi UD i od razu łin! Redd dostał więcej minut i rzutów przeciwko swojemu byłemu teamowi.

Lopez mi niestety ostatnimi czasy trochę słabiej się spisuje. Aktualnie najrealniejsze jest wg mnie dobicie do 25-26W. Dużo słabiej niż zakładałem, ale porażki mojej młodzieży uczą pokory.

Czytałem tamten temat jak przejmowałeś Bulls. ja Seattle brałem w ciemno ze względu na nazwę drużyny, do której mam sentyment. Marcus mi ją też polecał, jak pytałem się czy macie w Simce wolny team. 

Z jednej strony wyszło, że omija mnie przebudowa, a z drugiej - lubię stabilizację, czyli jakiego teamu bym nie przejął, to grałbym tym co mam dokonując tylko niezbędnych korekt. :)

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

RIP 32’, czekamy na 33’

Meczyk dla Sonics był do wygrania, ale ecperymentuję już ze składem i taktyką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Alonzo napisał:

63 nie równa się tu 63

"Pamiętaj Paweł, 63 zawsze równa się 63, nawet jak ktoś przekonuje Cię w jakiejś gierce internetowej, że jest inaczej to myli się".

Tak mówiła mi moja nauczycielka matematyki w liceum prawie 20 lat temu. Nie sądzę by coś się zmieniło w tej materii a ja jej wierzę 😀 Sorry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy simka jest na tyle sprytna ze doceni drugiego najbardziej efektywnego ofensywnie (volume + efficiency) grajka w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, julekstep napisał:

Ciekawe czy simka jest na tyle sprytna ze doceni drugiego najbardziej efektywnego ofensywnie (volume + efficiency) grajka w lidze.

Masz na myśli Jameera Nelsona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, SlaKB napisał:

Masz na myśli Jameera Nelsona?

mam na mysli lidera w FG rzucajacego prawie 25 ppg z pace na 50/40/90 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień 98 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 120 - Cavaliers 93
play-by-play

Mavericks 111 - Kings 119
play-by-play

Raptors 80 - Knicks 114
play-by-play

Pistons 103 - Sonics 111
play-by-play

Hornets 125 - Rockets 99
play-by-play

Suns 116 - Celtics 95
play-by-play

Grizzlies 103 - Bucks 114
play-by-play

Nuggets 105 - Lakers 129
play-by-play

Wizards 81 - Jazz 100
play-by-play

Warriors 123 - Timberwolves 99
play-by-play

Aktualnie kontuzjowani:  

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż za mecz na zakończenie sezonu dla McGradyego!!! ROTY Lopez Graczem Meczu! Nie spodziewałem się, że chłopaki tak świetnie wypadną przeciwko najlepszej ofensywie sezonu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

Cóż za mecz na zakończenie sezonu dla McGradyego!!! ROTY Lopez Graczem Meczu! Nie spodziewałem się, że chłopaki tak świetnie wypadną przeciwko najlepszej ofensywie sezonu. :)

A co się stało z McGradym? Czemu kończy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tecu napisał:

A co się stało z McGradym? Czemu kończy? 

Pisałem Tobie przecież podczas dyskusji o Twojej interpretacji 63:)

Chcę dać pograć głębi mojego składu, żeby obaczyć na co ich stać. Mam bilans 22-43 i kończę na 6 miejscu od końca. Z nikim już o nic nie ryealizuję. Nie to co zTy;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Alonzo napisał:

Pisałem Tobie przecież podczas dyskusji o Twojej interpretacji 63:)

Chcę dać pograć głębi mojego składu, żeby obaczyć na co ich stać. Mam bilans 22-43 i kończę na 6 miejscu od końca. Z nikim już o nic nie ryealizuję. Nie to co zTy;) 

Taa. 

Rose nie gra w 3 meczach w tym jednym przed 90 meczem - dziwne shut downa, w domyśle słabe. 

McGrady sadzany na miesiąc przed końcem - danie grania rezerwowym dla głębi, w domyśle - super. 

I nie mam pretensji, obaj robimy to co jest zgodne z regulaminem. Ale te dorabianie ideologii jest dla mnie koszmarne.

To simka, minuty nie mają znaczenia dla rozwoju zawodników. 

Ja też z nikim nie rywalizuje, tak samo jak Ty, mogę kogo chcę posadzić na ławie. Tylko, że Ty robisz z tego romantyczne dawanie grania rezerwowym a u mnie to wstrętne sadzanie graczy 🙂

A prawda jest prosta, obaj nie chcemy za dużo wygranych i działamy w zgodzie z regulaminem 😀 Ja się uczciwie przyznaję a Ty dorabiasz dziwną ideologię 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi