Skocz do zawartości
MarcusCamby

[2032] Regular Season - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czerstwa ta Pacific Division :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Pablo81 napisał:

Moje (ogólnie chyba też) wyniki ostatnio, to jakby ślepy los, bez związku z tabelkami, excelami itp. Wygrywam z trudnymi rywalami, dostaję oklep, gdzie powinno być stosunkowo łatwo, podkoszowi grają dobrze z Webberami, słabo ze Sweetneyami. Dawać już to PO :)

Co do Sweetneya, to gra ktoś lepiej od niego w tym sezonie, jeżeli chodzi o graczy podpisanych za minimum?

Edytowane przez Roger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość podkoszowych, co ma trochę inside (ok. 70) i trochę zbiórki (75-80), grając +30 minut, będzie robić między 10-12 pkt i zb....wiec nic nadzwyczajnego nie gra....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raymond Felton od momentu w którym kontuzje złapał Watson

16,7pkt/7ast/5reb/1,7stl na 50% z gry i 62% za trzy :o 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę Celtics zaczęli marsz po all starow :P

Swoja droga pięknie Celtics sobie czyszcza salary z leszczy, z których nic ciekawego nie będzie, dymając przy okazji Raptors. Takie coś powinno być z automatu blokowane....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Ice23 napisał:

Widzę Celtics zaczęli marsz po all starow :P

Szczerze wątpię, by od razu po all-starów, ale pewne plany na FA mam :) 

46 minut temu, Ice23 napisał:

Swoja droga pięknie Celtics sobie czyszcza salary z leszczy, z których nic ciekawego nie będzie, dymając przy okazji Raptors. Takie coś powinno być z automatu blokowane....

2x1st + prospect za kilkanaście mln spadających rok później dla zamierzającej w kolejnym sezonie tankować ekipy to dymanie? Ja się czuję jakbym przepłacał :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa....picki Det, SAS, czy nawet mój,  rzeczywiście zajebiste. A te prospekty to pokaz no mi to palcem....Carol Belineli? Jest takich kilkudziesięciu podobnych i lepszych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Ice23 napisał:

Taaa....picki Det, SAS, czy nawet mój,  rzeczywiście zajebiste. A te prospekty to pokaz no mi to palcem....Carol Belineli? Jest takich kilkudziesięciu podobnych i lepszych 

A czego Ty byś niby oczekiwał za kilkanaście mln spadających już za rok umów? Top3 picku może?

Trochę się zmieniły zasady i tu nie można już sobie wesoło benchować cały sezon najlepszego gracza simki (Jordana). Trzeba kombinować jak wykorzystywać swoje zalety cap space podczas tanku, a patrząc na to jak trudny zaczyna być tank w dole, to podpisywanie na FA graczy pod handel będąc tankerem przy niemożliwości ich benchowania jest błędne (widzimy jacy zawodnicy lecieli na waivers w tym roku z słabych ekip). Myślę, że nie uwzględniasz, iż ta gra będzie coraz trudniejsza, dużo szczęścia miałeś, iż prawie cały nowy skład simki (albo cały nawet) nie miał capspace w zeszły offseason, bo promocji z Hamiltonem i Hornem byś nie uświadczył wtedy na FA :) Więc trzeba się starać planować bardziej długoterminowo i zbierać korzyści z choćby odmiennych strategii ekip na kolejny sezon (ja mam plany na FA, Raps mają roster pod tank) i wyciągać value choćby z cap space.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień 90 (na pierwszym miejscu goscie)

Hawks 79 - Hornets 104
play-by-play

Raptors 74 - Heat 112
play-by-play

Nuggets 118 - Grizzlies 99
play-by-play

Pistons 127 - 76ers 123
play-by-play

Sonics 119 - Kings 124
play-by-play

Trailblazers 113 - Lakers 118
play-by-play

Jazz 130 - Celtics 122
play-by-play

Nets 77 - Warriors 119
play-by-play

Bucks 95 - Knicks 104
play-by-play

Cavaliers 110 - Mavericks 122
play-by-play

Wizards 98 - Suns 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

• Danilo Gallinari - PTB - 6 days
    Tyson Chandler - GSW - 3 days
    Channig Frye - DAL - 6 dys

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw Bynum teraz Gallo :( Wielcy Trailblazers Wizards Zachodu :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poproszę o wklepanie wymiany, bo chcę się pobawić z taktyką oraz sign and cuts:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Najpierw Bynum teraz Gallo :( Wielcy Trailblazers Wizards Zachodu :( 

i kto jest najlepszym komiszem? :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Tecu napisał:

Bulls grają w innej lidze? 🤨

Chyba powoli muszę szukać chłopaków po Vegas, bo od paru dni się szwendają po nocach. Z treningów nic nie wyszło, także pewnie będzie dobrze 🙂

To różnice względem tego jaka była różnica zdobywanych/traconych pkt. przez poszczególne drużyny od 61 dnia do 88 :)

Ogólnie to Bulls są zdecydowanie najgorsi w lidze w tym elemencie i ta różnica u nich wynosi -19,7 

.. ale we wspomnianym okresie poprawili się aż o 0,3pkt. Tzn obrona Bulls jest jeszcze gorsza - tracili 109,2pkt. a teraz tracą 111,5 ale szaleją w ofensywie poprswiając się z 89,2pkt. na 91,8pkt. wyprzedzając Toronto, które teraz ma najgorszą ofensywę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kirilenko dostał zjebe po meczu z Grizz i nareszcie wskoczył na jakiś sensowny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie powiem ale te Kasztany Camby'ego zaczynają się robić uperdliwe

człowiek się przyzwyczaił do Hornets w ogonie a tu ci próbują o jakieś HCA walczyć

phi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, julekstep napisał:

i kto jest najlepszym komiszem? :P 

Eh, Komisarz Julek tak rzadko simuje :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pistons ostatnio słabo grają, ale niestety Sixers i Magic również przez co pewnie utrzymam ten pierwszy seed, Hornets się rozpędzają i w tym momencie chyba w nich upatrywał bym głównego konkurenta do pierwszego miejsca.

Dobrze, że Wizz przegrali. Pacers i Knicks wcale nie wyglądają tak źle, ale jednak Wizards mocnym faworytem do miejsca nr. 8..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SlaKB napisał:

Dobrze, że Wizz przegrali. Pacers i Knicks wcale nie wyglądają tak źle, ale jednak Wizards mocnym faworytem do miejsca nr. 8..

Dolicz jeszcze Bucks. Jak dla mnie tam 4 teamy walczą o 2 miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, SlaKB napisał:

Hornets się rozpędzają i w tym momencie chyba w nich upatrywał bym głównego konkurenta do pierwszego miejsca.

Miło by było, ale też ciężki terminarz przed mną :)

Aczkolwiek leszczy z Magic wypadałoby łyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi