Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Alonzo napisał:

63 nie równa się tu 63

 

"Pamiętaj Paweł, 63 zawsze równa się 63, nawet jak ktoś przekonuje Cię w jakiejś gierce internetowej, że jest inaczej to myli się".

Tak mówiła mi moja nauczycielka matematyki w liceum prawie 20 lat temu. Nie sądzę by coś się zmieniło w tej materii a ja jej wierzę 😀 Sorry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 98 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 120 - Cavaliers 93
play-by-play

Mavericks 111 - Kings 119
play-by-play

Raptors 80 - Knicks 114
play-by-play

Pistons 103 - Sonics 111
play-by-play

Hornets 125 - Rockets 99
play-by-play

Suns 116 - Celtics 95
play-by-play

Grizzlies 103 - Bucks 114
play-by-play

Nuggets 105 - Lakers 129
play-by-play

Wizards 81 - Jazz 100
play-by-play

Warriors 123 - Timberwolves 99
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tecu napisał:

A co się stało z McGradym? Czemu kończy? 

Pisałem Tobie przecież podczas dyskusji o Twojej interpretacji 63:)

Chcę dać pograć głębi mojego składu, żeby obaczyć na co ich stać. Mam bilans 22-43 i kończę na 6 miejscu od końca. Z nikim już o nic nie ryealizuję. Nie to co zTy;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Pisałem Tobie przecież podczas dyskusji o Twojej interpretacji 63:)

Chcę dać pograć głębi mojego składu, żeby obaczyć na co ich stać. Mam bilans 22-43 i kończę na 6 miejscu od końca. Z nikim już o nic nie ryealizuję. Nie to co zTy;) 

Taa. 

Rose nie gra w 3 meczach w tym jednym przed 90 meczem - dziwne shut downa, w domyśle słabe. 

McGrady sadzany na miesiąc przed końcem - danie grania rezerwowym dla głębi, w domyśle - super. 

I nie mam pretensji, obaj robimy to co jest zgodne z regulaminem. Ale te dorabianie ideologii jest dla mnie koszmarne.

To simka, minuty nie mają znaczenia dla rozwoju zawodników. 

Ja też z nikim nie rywalizuje, tak samo jak Ty, mogę kogo chcę posadzić na ławie. Tylko, że Ty robisz z tego romantyczne dawanie grania rezerwowym a u mnie to wstrętne sadzanie graczy 🙂

A prawda jest prosta, obaj nie chcemy za dużo wygranych i działamy w zgodzie z regulaminem 😀 Ja się uczciwie przyznaję a Ty dorabiasz dziwną ideologię 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kolader napisał:

Strona simbasketu, ta główna do logowania. Tylko mieli, nie potrafi wczytać, bez komunikatów. Wlazłem z fona.

dziwne - generalnie jak jedna z dwoch stron simkowych nie dziala to cos jest z urzadzeniem (moze jakies cookiesy albo cus) - jakby bylo cos nie tak z serwerem to by padly obie

strzelam ze wyczyszczenie cache'u + ciastek w przegladarce powinno pomoc (ale pamietaj ze to moze pousuwac wszelkie zapamietane hasla* i inne Twoje ustawienia) - ew wczesniej mozesz tez sprawdzic czy stronka odpala sie na innej przegladarce (ja w androidzie mam 2 defaultowo np)

* w sumie to chyba przegladarki gdzie indziej zapisuja hasla, ale nie wiem bo nigdy nie korzystalem z takiej funkcji xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.