Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eMeS napisał:

chyba w nich nie gral wlasnie :P

21lerni Tiony Wroten robił 17ppg w 76ers Hinkiego, a już go w lidze nie ma :) Wiec na pytanie Gallo/Beasley odpowiadam- nie wiem kogo wybierze jury, ale domyślam się kto będzie miał lepsza karierę :) 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eMeS napisał:

Gallo vs Beasley to bedzie ciekawy pojedynek w kontekscie all-rookie 1st team. Resztę raczej znamy - Lopez. Love. Rose, Westbrook

Nie mówię nie, ale serio bym się zdziwił gdyby to Beasley przegrał. W każdej statystyce jest lepszy od Gallo oprócz  %za 3 i Ft i straty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

21lerni Tiony Wroten robił 17ppg w 76ers Hinkiego, a już go w lidze nie ma :) Wiec na pytanie Gallo/Beasley odpowiadam- nie wiem kogo wybierze jury, ale domyślam się kto będzie miał lepsza karierę :) 

Mike Beasley to czysty kryształ, tylko w rl mu nie dali drużyny, a on jest stworzony do bycia pierwsza opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eMeS napisał:

To jeszcze nic. Największe zdziwienie będzie jak Lopez albo Love wygraja ROTY :D A imo jest taka szansa!

Za to nie ma punktów potencjału 🙂 A powinien być symboliczny 1.

Jasne, szansa oczywiście jest, niezbadane są wyroki simki. Będziemy wiedzieć więcej po 100 dniu. Jeżeli ktoś z nich dostanie nagrodę miesiąca to szanse są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Alonzo napisał:

Ty to piszesz Tecu na poważnie, czy sobie teraz ze mnie żartujesz? :)

Po pierwsze to Sonics rozegrali 5 meczy mniej.

Po drugie Lopez mi wypadł przez grypę na 3 mecze.

Zatem.. :)

Jak najbardziej poważnie. 

63 =63, nie ma tu mozliwości zartowania. 

A jeżeli dorabiasz do tego jakąś ideologię, to niestety, ale pomyliłeś gry. Tu liczą się regulamin, którego nie łamię, komiszowie, którym się nie przeciwstawiam oraz jej ekscelencja simka 🙂

Rose nie zagrał raptem w 3 meczach, nie było Cię jak niektórzy sądzą zdecydowanie lepszych graczy na cały sezon, bo było można. 

Nie każdy przejmuje zespół utalentowany, ja miałem zespół starych graczy, bez żadnych perspektyw, bez jakiegokolwiek assetu, z zawalanym salary na lata. Zrobiłem wydaje mi się, że dużo dobrego dla tego zespołu, widać światełko w tunelu, zgodnie z zasadami i bez przesady. 

A jak chcesz się pojedynkować to przejdźmy od słów do czynów. W 113 dniu simki gramy że sobą. Zapraszam do pojedynku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 97 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 109 - Clippers 108
play-by-play

Nets 69 - Bulls 106
play-by-play

Heat 102 - Pacers 79
play-by-play

Sonics 116 - Rockets 102
play-by-play

Bucks 112 - Jazz 115
play-by-play

Trailblazers 86 - Kings 90
play-by-play

Warriors 113 - Magic 119
play-by-play

Hornets 102 - Hawks 99
play-by-play

Mavericks 126 - Nuggets 134
play-by-play

76ers 102 - Timberwolves 79
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Trevor Ariza - GSW - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tecu napisał:

Jak najbardziej poważnie. 

63 =63, nie ma tu mozliwości zartowania. 

A jeżeli dorabiasz do tego jakąś ideologię, to niestety, ale pomyliłeś gry. Tu liczą się regulamin, którego nie łamię, komiszowie, którym się nie przeciwstawiam oraz jej ekscelencja simka 🙂

Rose nie zagrał raptem w 3 meczach, nie było Cię jak niektórzy sądzą zdecydowanie lepszych graczy na cały sezon, bo było można. 

Nie każdy przejmuje zespół utalentowany, ja miałem zespół starych graczy, bez żadnych perspektyw, bez jakiegokolwiek assetu, z zawalanym salary na lata. Zrobiłem wydaje mi się, że dużo dobrego dla tego zespołu, widać światełko w tunelu, zgodnie z zasadami i bez przesady. 

A jak chcesz się pojedynkować to przejdźmy od słów do czynów. W 113 dniu simki gramy że sobą. Zapraszam do pojedynku 🙂

63 nie równa się tu 63 gdyż jak Tobie napisałem mamy aktualnie inną ilość rozegranych meczy oraz powody absencji rookich :)

ale cieszę się, że grasz B'Easym i Rosem zamiast trzymać ich poza składem.;) 

ja w końcówce sezonu sprawdzam różne ustawienia w rotacji. Na playoffs oczywiście żadnych szans już nie mam, w tabeli skończę jako 6 najsłabszy team ( z Nets się nie będę pojedynkował kto wystawi słabszy team - to nie dla mnie :) ) .

W 100 dniu daję zakończyć sezon McGradyemu - nie ma sensu by grał w meczach o nic. Zobaczę na co stać moich pozostałych gracz - bo to jedyna szansa, żeby część z nich dostała w najbliższym czasie większe minuty.

W 113 to możliwe, że Millsapowi i Wrightowi też już dam wolne. Rookiech ogrywam do samego końca, czyli faktycznie nasz pojedynek wtedy może być interesujący. ;)

Zadebiutował mi UD i od razu łin! Redd dostał więcej minut i rzutów przeciwko swojemu byłemu teamowi.

Lopez mi niestety ostatnimi czasy trochę słabiej się spisuje. Aktualnie najrealniejsze jest wg mnie dobicie do 25-26W. Dużo słabiej niż zakładałem, ale porażki mojej młodzieży uczą pokory.

Czytałem tamten temat jak przejmowałeś Bulls. ja Seattle brałem w ciemno ze względu na nazwę drużyny, do której mam sentyment. Marcus mi ją też polecał, jak pytałem się czy macie w Simce wolny team. 

Z jednej strony wyszło, że omija mnie przebudowa, a z drugiej - lubię stabilizację, czyli jakiego teamu bym nie przejął, to grałbym tym co mam dokonując tylko niezbędnych korekt. :)

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tak dobrze żarło i zdechło.

RIP 32’, czekamy na 33’

Meczyk dla Sonics był do wygrania, ale ecperymentuję już ze składem i taktyką. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.