Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 90 (na pierwszym miejscu goscie)

Hawks 79 - Hornets 104
play-by-play

Raptors 74 - Heat 112
play-by-play

Nuggets 118 - Grizzlies 99
play-by-play

Pistons 127 - 76ers 123
play-by-play

Sonics 119 - Kings 124
play-by-play

Trailblazers 113 - Lakers 118
play-by-play

Jazz 130 - Celtics 122
play-by-play

Nets 77 - Warriors 119
play-by-play

Bucks 95 - Knicks 104
play-by-play

Cavaliers 110 - Mavericks 122
play-by-play

Wizards 98 - Suns 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Danilo Gallinari - PTB - 6 days
    Tyson Chandler - GSW - 3 days
    Channig Frye - DAL - 6 dys

     


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tecu napisał:

Bulls grają w innej lidze? 🤨

Chyba powoli muszę szukać chłopaków po Vegas, bo od paru dni się szwendają po nocach. Z treningów nic nie wyszło, także pewnie będzie dobrze 🙂

To różnice względem tego jaka była różnica zdobywanych/traconych pkt. przez poszczególne drużyny od 61 dnia do 88 :)

Ogólnie to Bulls są zdecydowanie najgorsi w lidze w tym elemencie i ta różnica u nich wynosi -19,7 

.. ale we wspomnianym okresie poprawili się aż o 0,3pkt. Tzn obrona Bulls jest jeszcze gorsza - tracili 109,2pkt. a teraz tracą 111,5 ale szaleją w ofensywie poprswiając się z 89,2pkt. na 91,8pkt. wyprzedzając Toronto, które teraz ma najgorszą ofensywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons ostatnio słabo grają, ale niestety Sixers i Magic również przez co pewnie utrzymam ten pierwszy seed, Hornets się rozpędzają i w tym momencie chyba w nich upatrywał bym głównego konkurenta do pierwszego miejsca.

Dobrze, że Wizz przegrali. Pacers i Knicks wcale nie wyglądają tak źle, ale jednak Wizards mocnym faworytem do miejsca nr. 8..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tych co Cię ostatnio ograli dwa razy pod rząd z palcem w nosie?

Wygrana trzema punktami ledwie.

A ty od mnie blowout dostałeś.

"Na Martinie do playoffów" brzmi równie śmiesznie jak swego czasu w Poznaniu "Na Rumaku do Europy"

Obie frazy zawsze bawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Jak już wklepie mi jakiś komisz wymianę, to jednocześnie:

Celtics cut: S. Telfair

Celtics sign: M.Ager, D.Nichols, S.Stevenson, D.Markota

Mam deja vu..

Brak jakiejkolwiek kultury organizacji.. nawet marnej kultury..

3 sezon to samo.. Przecież już byś sobie jako tako ograł te ogóry sprzed 3 lat..

ja przykładowo jak już mam 19W i 39L i brak jakichkolwiek szans na playoffy, dam teraz więcej pograć mojej młodzieży stopniowo korygując rotację.

Ogólnie ostatnio przegrywam niestety praktycznie z każdym co widać po bilansie. Na nic niestety heroiczne mecze Sabonisa i McGradyego.. zbyt młody skład i obrona w backcourt na poziomie BeGMowych Knicks tu są niestety nieubłagane.. :(

Ciężko będzie dobić do 30W. W okolicach ASW to wyglądało jednak optymistyczniej. 

Raczej skończę na 5-6 miescu od końca prowadząc korespondencyjny pojedynek z Nets, którzy po rosterze mrczowym widzę też już poszli w tank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.