Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tecu napisał:

@julekstep Czyli mogę grać Rosem z ławki skoro Tmac może a jest lepszym graczem? 

Pytanie czysto hipotetyczne. 

jeśli te 20+ min będzie grał a Ty chcesz żeby Eric Gordon jego kosztem dostał punkty potencjału to pewnie w jakichś okolicznościach to przejdzie (ale nie wtedy jak będzie zmiennikiem Sun Yue ofc :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

@julekstep Czyli mogę grać Rosem z ławki skoro Tmac może a jest lepszym graczem? 

Pytanie czysto hipotetyczne. 

Nie, TMac dostałby TR prędzej czy później, ale zmienia się GM i podejrzewam, że TMac wróci do roli pierwszej opcji.

@Alonzo, fajnie że się zdecydowałeś. Jakbyś miał jeszcze jakiś chętnych to dawaj znać. Są jeszcze wolne teamy, a w rlNBA teraz zapowiada się posucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Nie, TMac dostałby TR prędzej czy później, ale zmienia się GM i podejrzewam, że TMac wróci do roli pierwszej opcji.

Na szczęście Alonzo do tankowania ma takie podejście jak ja 😎

Teraz, Pablo81 napisał:

Jak to jaki???

Pacers!

contendera to Pacers mieli zanim elwariato przejął ten zespół. Teraz mają gorszy zespół i dużo mniej picków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Może chodzi o Hornets?

Dał mi STATa i pick za którego wziąłem Calderona :)

Swoją drogą Hibbert MVP meczu z Knicks, mimo bardzo skromnej linijki. Chyba znowu mnie czeka lektura z play-by-play, by wyłapać smaczki.

Raczej nie o to mu chodziło. I z całym szacunkiem to Hornets jednak contenderem nie są :P

to jest cała sól tej gry gdy czytasz pbp i już to widzisz w głowie jak Iver po crossoverze kładzie kogoś na dupie, a Big Al swoim grubym dupskiem wpycha się pod kosz ;)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie, TMac dostałby TR prędzej czy później, ale zmienia się GM i podejrzewam, że TMac wróci do roli pierwszej opcji.

@Alonzo, fajnie że się zdecydowałeś. Jakbyś miał jeszcze jakiś chętnych to dawaj znać. Są jeszcze wolne teamy, a w rlNBA teraz zapowiada się posucha :)

Dzięki :) 

Tank w Sonics się właśnie zakończył ;) Kultura organizacji zobowiązuje :) 

Ogólnie w najbliższym czasie z cała pewnością nie będę robił tradeów - bo jeszcze nie znam wartości graczy, ale McGrady to chyba jeszcze całkiem dobrym graczem jest - choc poszperam w bbref. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ten jaki -> wygrał na farcie kilka meczów i wielki fafarafa :P 

Same taktyczne majstersztyki. Pistons, Knicks już na rozkładzie.

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie no, co by nie mówić to mimo średniej sytuacji @MarcusCamby od początku próbował się wzmacniać i grać o wynik :P

Przejąłem najgorszy zespół w historii BeGM, a jest cichy contender i wszystko bez tankowania :) Uczcie się dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

W pierwszym sezonie, jak i tak wszystko przegrywał grając najlepszymi graczami :P

Konkretnie to było tak, że szukałem wzmocnień, by chociaż duet Barbosa-STAT zrobił kilka zwycięstw i nawet dograłem potem deal na Tysona Chandlera z którego pewien GM po klepnięciu oferty się wycofał. To wtedy już spasowałem i Cheick Samb zaczął swój koncert. A i tak jakiś bieda pick dostałem w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przejąłem najgorszy zespół w historii BeGM, a jest cichy contender i wszystko bez tankowania :) Uczcie się dzieci :D

Pamiętaj że miałeś mnóstwo farta na campach (gdzie u Ciebie nie tylko młodziki się fajnie rozwijały ale też grajki w średnim wieku dostawały boosta -> patrz Pierce którego brałeś jako takiego se gracza a który teraz jest legit all-starem).

Hornets są zdecydowanie największymi wygranymi dwóch ostatnich campów :P 

3 minuty temu, SlaKB napisał:

No chyba nie 

@Krzemo ma misia, ja wygrałem wschód, a Ty doszedłeś do drugiej rundy xD

DO FINAŁU KONFY (i to dwa razy chyba) to raz

Magic są aktualnie najlepszą komiszową drużyną to dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Pamiętaj że miałeś mnóstwo farta na campach (gdzie u Ciebie nie tylko młodziki się fajnie rozwijały ale też grajki w średnim wieku dostawały boosta -> patrz Pierce którego brałeś jako takiego se gracza a który teraz jest legit all-starem).

Hornets są zdecydowanie największymi wygranymi dwóch ostatnich campów :P 

DO FINAŁU KONFY (i to dwa razy chyba) to raz

Magic są aktualnie najlepszą komiszową drużyną to dwa

Stwierdzasz to po tym swoim śmiesznym rankingu?

A historycznie tak czy siak jesteś najsłabszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.