Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie używaj pojęć, których nie znasz słów znaczenia.

Padawanie Qcina ;)

Szukasz wrogów wszędzie. Ciechocinek nigdy dla Hanzeatyckiego Królewskiego Miasta Torunia nie był problemem aby być Wasalem. Marne prowo. Jak tam kontrakt Walla przy niższym CS? To się Tobie z automatu zmniejsza ten max czy prawo nie działa wstecz? Pytam dla siebie. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Szukasz wrogów wszędzie. Ciechocinek nigdy dla Hanzeatyckiego Królewskiego Miasta Torunia nie był problemem aby być Wasalem. Marne prowo. Jak tam kontrakt Walla przy niższym CS? To się Tobie z automatu zmniejsza ten max czy prawo nie działa wstecz? Pytam dla siebie. Serio. 

Pff, ja jestem z Wrocławia Misiu Złoty, Ciechocinek to tylko przystanek w drodze do równoczesnego tytułu w beGM i w simce- to w sumie jakbym Wielkiego Szlema wygrał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Pff, Billy King się odezwał...

Lepiej być biednym żyjąc uczciwą pracą niż bogatym żyjąc z cudzego nieszczęścia.

My w Nowym Orleanie zwiemy to moralnością. Ale wątpię by to słowo istniało w twoim kodeksie. Chyba, że co najwyżej jako nazwa drinka.

2 minuty temu, ignazz napisał:

Szukasz wrogów wszędzie. Ciechocinek nigdy dla Hanzeatyckiego Królewskiego Miasta Torunia nie był problemem aby być Wasalem. Marne prowo. Jak tam kontrakt Walla przy niższym CS? To się Tobie z automatu zmniejsza ten max czy prawo nie działa wstecz? Pytam dla siebie. Serio. 

Ojca spytaj co znaczy słowo dwulicowość i hipokryzja.

Bz odbioru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Lepiej być biednym żyjąc uczciwą pracą niż bogatym żyjąc z cudzego nieszczęścia.

My w Nowym Orleanie zwiemy to moralnością. Ale wątpię by to słowo istniało w twoim kodeksie. Chyba, że co najwyżej jako nazwa drinka.

Za dużo fajek palić by tu Buddę zgrywać! Za kołnierz tez nie wylewasz wiec wieeeesz :P 

Teraz, ignazz napisał:

Wielki szacunek mam do tego miasta. Pierwszy lodzik tam otrzymałem 

A partner tez tak miło to wspomina? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej być biednym żyjąc uczciwą pracą niż bogatym żyjąc z cudzego nieszczęścia.

My w Nowym Orleanie zwiemy to moralnością. Ale wątpię by to słowo istniało w twoim kodeksie. Chyba, że co najwyżej jako nazwa drinka.

Ojca spytaj co znaczy słowo dwulicowość i hipokryzja.

Bz odbioru ;)

Ojca założyciela czy Tata Ignaca 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Za dużo fajek palić by tu Buddę zgrywać! Za kołnierz tez nie wylewasz wiec wieeeesz :P 

A partner tez tak miło to wspomina? 

Nie oceniaj GM swoją miara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ice23 napisał:

Ten Granger to byl jeden z ostatnich większych wałków....

większych wałków?

trade ostatecznie wyszedł Granger za Dragica imho spoko zwrot (pamiętając że Goran nie zachwycił na campach - ale to już jest kwestia randoma) za kolesia który moim zdaniem ma na czole wypisane 'PRZEPŁACONY' (coś niby rzuca, ale nie jakoś topowo, kiepsko broni i ma już dość mało potencjału jak na kolesia na rookie kontrakcie)

dodatkowo na FA udało się złapać na SF McGrady'ego (raptem o rok starszy!) za przyzwoitą kasę, który jest o klasę lepszy a zaraz się okaże że będzie jeszcze dużo korzystniejszy finansowo

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ice23 napisał:

Sonics dostali TJ Forda, którego juz nie ma tam nawet i milion gowno wartych pickow. A nawet jak się trafi jakiś fajny grajek to pewnie będzie zje***y tak jak mój Durant....

Durant >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Granger

tak jak napisałem z tych gówno wartych picków wyszedł Dragic (i Morrow, ale on jest meh), czyli fajny prospekt który sufit ma sporo wyżej niż Granger i którego nie trzeba przepłacać póki co (a jak będzie trzeba go przepłacić to już w latach w których planowałem dla Sonics grę o PO -> co ma dużo więcej sensu niż przepłacanie średnich prospektów podczas tankowania)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Tez nie sadze. Dałem co miałem a tymczasowy GM dbał aby klub był atrakcyjny do przejęcia. Danny gra świetnie ale nie fantastycznie 

@julekstep zrobił dobra robotę imo 

Nie żebym narzekał - wiadomo, że nowy GM Dragicia uwielbia, ale ostanawiałem się dlaczego tak dobry grajek poszedł bez skrupułów pod handel. Jednak spadek minut i produktywności Grangera faktycznie zastanawiający.

6 godzin temu, eMeS napisał:

To będzie dobry test na to czy ważny jest ten win rating 😛

Aktualnie mają 19 i pewnie cały czas będą pikować w dół - Jasiu tu trzeba uczciwie przyznać,  odwalił kawał dobrej roboty godnej szanującego się sabotażysty. :P 

4 godziny temu, julekstep napisał:

większych wałków?

trade ostatecznie wyszedł Granger za Dragica imho spoko zwrot (pamiętając że Goran nie zachwycił na campach - ale to już jest kwestia randoma) za kolesia który moim zdaniem ma na czole wypisane 'PRZEPŁACONY' (coś niby rzuca, ale nie jakoś topowo, kiepsko broni i ma już dość mało potencjału jak na kolesia na rookie kontrakcie)

dodatkowo na FA udało się złapać na SF McGrady'ego (raptem o rok starszy!) za przyzwoitą kasę, który jest o klasę lepszy a zaraz się okaże że będzie jeszcze dużo korzystniejszy finansowo

.. czyli reasumując - dobry ruch kadrowy. Wychodzi, że za Grangera są ważni dla Seattle Dragic i McGrady. Obaczymy to mu co rzuci po sezonie i jak dalej będzie grał.

4 godziny temu, Ice23 napisał:

Sonics dostali TJ Forda, którego juz nie ma tam nawet i milion gowno wartych pickow. A nawet jak się trafi jakiś fajny grajek to pewnie będzie zje***y tak jak mój Durant....

Te wszystkie picki zamieniły się już w konkretnych graczy. Z tego draftu ze zdobytych picków byli Beasley (oddany za Dragicia) i Morrow. Dochodzą jeszcze gracze na draftowskich umowach - Ilyasova, Sessions i Jason Smith

3 godziny temu, julekstep napisał:

Durant >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Granger

tak jak napisałem z tych gówno wartych picków wyszedł Dragic (i Morrow, ale on jest meh), czyli fajny prospekt który sufit ma sporo wyżej niż Granger i którego nie trzeba przepłacać póki co (a jak będzie trzeba go przepłacić to już w latach w których planowałem dla Sonics grę o PO -> co ma dużo więcej sensu niż przepłacanie średnich prospektów podczas tankowania)

Dobra strategia :) Młodzież z biegiem doświadczenia powinna nałapać dodatkowych punktów w skillach i z sezonu na sezon powinno być coraz lepiej. W tym sezonie pomimo obrony rękami i nogami przed szorowaniem dna, za wiele raczej nie zrobię. 11-23 i gra w kolejnych meczach ze Spurs i Hornets nie wróży poprawy bilansu w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

Durant >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Granger

tak jak napisałem z tych gówno wartych picków wyszedł Dragic (i Morrow, ale on jest meh), czyli fajny prospekt który sufit ma sporo wyżej niż Granger i którego nie trzeba przepłacać póki co (a jak będzie trzeba go przepłacić to już w latach w których planowałem dla Sonics grę o PO -> co ma dużo więcej sensu niż przepłacanie średnich prospektów podczas tankowania)

Granger juz mniej więcej wiadomo jaki będzie, choć oczywiście nie raz zdarzają się skoki do góry i okolo 30stki.... Durant to jedna wielka niewiadoma....badałem niedawno kogo bym mógł dostać za niego przykładowo i jakis samych śmieci oferowali....bo przecież kiepskie campy miał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Grangerem to bez przesady. Jest ok, ale jak czytam o maxie dla niego to trochę śmiać mi się chce. W momencie sprzedaży poszedł tanio, ale po słabych campach jego cena, z perspektywy czasu, wydaje się adekwatna.

Dragic ma słabiutki rozkład cyferek i potrzebuje naprawdę dobrych campów, żeby nie zostać Paytonem dla ubogich. I to wcale nie jest komplement :)

@Alonzo Masz super core na pozycjach 2-5 i po dobrym ofseason (z wysokim potencjałem Lopeza czy Sapa dobre campy to formalnosc) i zakontraktowaniu kogoś w miarę młodego, kto wpasuje się w timeline Sonics, na pg, możesz w następnym sezonie apokojnie wejść do PO, a za 2-3 lata grać o coś więcej :)

Jak dasz QO Millsapowi, to zostanie Ci MLE i szkoda, że poprzedni GM oddał JJ Bareę, bo naprawdę by Ci pasował. Parę razy na TB był Nelson, który też byłby fajnym rozwiązaniem. No chyba, że Dragic będzie miał super campy :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Z tym Grangerem to bez przesady. Jest ok, ale jak czytam o maxie dla niego to trochę śmiać mi się chce. W momencie sprzedaży poszedł tanio, ale po słabych campach jego cena, z perspektywy czasu, wydaje się adekwatna.

Dragic ma słabiutki rozkład cyferek i potrzebuje naprawdę dobrych campów, żeby nie zostać Paytonem dla ubogich. I to wcale nie jest komplement :)

@Alonzo Masz super core na pozycjach 2-5 i po dobrym ofseason (z wysokim potencjałem Lopeza czy Sapa dobre campy to formalnosc) i zakontraktowaniu kogoś w miarę młodego, kto wpasuje się w timeline Sonics, na pg, możesz w następnym sezonie apokojnie wejść do PO, a za 2-3 lata grać o coś więcej :)

Dokładnie taki jest plan :) 

Nie chcę ruszać młodzieży i McGradego (choć za kilku graczy  miałem już parę propozycji). W tym sezonie playoffy jednak nierealne, ale z większym doświadczeniem i mam nadzieję po udanych campach atakujemy je w kolejnym sezonie. Teraz fajnie by było dobić chociaż do 30W - taka granica przyzwoitości. 

Choć na Gorana liczę, że się rozwinie na tych najbliższych campach. Początki w rl Suns też miał bez szału, a teraz jest zdecydowanie top10 graczem draftu 2008. Ogólnie robiłem na forum temat Redraft 2008 pod kątem mojego Mikea Beasleya - wszedłem z dobry miesiąc temu w Simkę, żeby zobaczyć jak oceniliście tych graczy wybierając ich do Waszych drużyn i.. już zostałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablo81 napisał:

Z tym Grangerem to bez przesady. Jest ok, ale jak czytam o maxie dla niego to trochę śmiać mi się chce. W momencie sprzedaży poszedł tanio, ale po słabych campach jego cena, z perspektywy czasu, wydaje się adekwatna.

Dragic ma słabiutki rozkład cyferek i potrzebuje naprawdę dobrych campów, żeby nie zostać Paytonem dla ubogich. I to wcale nie jest komplement :)

@Alonzo Masz super core na pozycjach 2-5 i po dobrym ofseason (z wysokim potencjałem Lopeza czy Sapa dobre campy to formalnosc) i zakontraktowaniu kogoś w miarę młodego, kto wpasuje się w timeline Sonics, na pg, możesz w następnym sezonie apokojnie wejść do PO, a za 2-3 lata grać o coś więcej :)

Jak dasz QO Millsapowi, to zostanie Ci MLE i szkoda, że poprzedni GM oddał JJ Bareę, bo naprawdę by Ci pasował. Parę razy na TB był Nelson, który też byłby fajnym rozwiązaniem. No chyba, że Dragic będzie miał super campy :)

Wszystko zależy kto będzie na FA. Większość fajnych przedluza z automatu, a zawsze jest parę druzyna z gruba ilością melonów. Dwucyfrowa liczba M jest pewna. Mogę się założyć ze z 10-11m minimum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 53 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 101 - Raptors 90
play-by-play

Spurs 113 - Sonics 100
play-by-play

Nuggets 99 - Suns 113
play-by-play

Jazz 106 - Bucks 101
play-by-play

Celtics 98 - Bulls 107
play-by-play

Nets 75 - Hornets 128
play-by-play

Grizzlies 126 - Wizards 87
play-by-play

Pacers 123 - Pistons 142
play-by-play

Hawks 112 - Knicks 117
play-by-play

Trailblazers 90 - 76ers 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Duane Causwell (Nuggets) - 9
    Carlos Delfino (Hornets) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.