Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Serio nie rozumiem dlaczego Clipps grają tak slabo.

Bibby-Francis-Mashburn-Cummings-Bogut - na papierze nie wygląda to źle.

Też się dziwię, a ich bardzo kiepskie wyniki przechodzą bez echa.

Po sprowadzeniu Mashburna były komentarze, że Clippers powinni zrobić PO.

Za dużo ofensywnych opcji, a za mało defensywnych wyrobników?

3 godziny temu, SlaKB napisał:

 

Czyje komentarze? Mashburn jest cienki generalnie, Cummings również. Bogut jest spoko, ale póki co to też nie jest TOP. Bibby w ataku jest słabszy niż mój Jameer Nelson. Francis to nie jest TOP 10 ligii żeby samemu to pociągnąć.

Rezerwy też cienkie :P

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Mi z Melo i Deronem szło dobrze. To samo w Cavs. A ani jeden, ani drugi kompletnie nie broni.

Ani jeden, ani drugi nie jest czarną dziurą. Na papierze są trochę poniżej średniej, ale już to pisałem wcześniej - mają dobre warunki fizyczne i wydaje mi się, że to trochę rekompensuje braki w wyszkoleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też się dziwię, a ich bardzo kiepskie wyniki przechodzą bez echa.

Po sprowadzeniu Mashburna były komentarze, że Clippers powinni zrobić PO.

Za dużo ofensywnych opcji, a za mało defensywnych wyrobników?

Czyje komentarze? Mashburn jest cienki generalnie, Cummings również. Bogut jest spoko, ale póki co to też nie jest TOP. Bibby w ataku jest słabszy niż mój Jameer Nelson. Francis to nie jest TOP 10 ligii żeby samemu to pociągnąć.

Rezerwy też cienkie :P

Sorry Marcus, działam na telefonie i przez przypadek pod Twoim postem wcisnąłem edytuj zamiast cytuj i lipa wyszła :P

Ta druga część jakby co jest moja, Marcus w tym miejscu gloryfikował Big Ala

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eMeS napisał:

Ani jeden, ani drugi nie jest czarną dziurą. Na papierze są trochę poniżej średniej, ale już to pisałem wcześniej - mają dobre warunki fizyczne i wydaje mi się, że to trochę rekompensuje braki w wyszkoleniu

Ale obydwaj mają PerD w okololicach 40. Przy ogólnie stosowanej taktyce Outside, jest to dość ważny parametr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @matiwrona świetnych występów Davida Westa po wymianie między nami. :) Widzę, że od samego początku gra w s5 i regularnie zalicza 20-10. U mnie grając za Millsapem nie mógł liczyć nawet na śr. 20min. na pf. Pisałem też o chęci rozwoju młodzieży - Jasona Smitha i Ersana Ilyasovy.. 

Niestety Michael Redd zawodzi z ławki - gra fatalnie. Bardzo duże minuty dostaje świetny i wszechstronny Dorrell Wright, ale mógłby oddać te śr. 5min. Reddowi. Niestety Redd dostaje około 10min. z ławki i zdobywa mi śr. około 2pkt. Nie rzuca nawet za 3 - na co bardzo liczyłem.

Szkoda, że samemu nie możemy określić około ile minut mają grać poszczególni gracze. Redd nic mi nie daje, a blokuje mi Dudleya i Morrowa. Czeka mnie niezła gimnastyka podczas sezonu, żeby to jakoś poukładać. :) Niby mógłbym go wrzucić na rezerwę na pg. ale szkoda mi blokować Sessonsa, który w sumie wygląda jak mój najlepszy rezerwowy (wynika to z tego, że Dargic w s5 dostaje najmniejsze minuty). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Gratulacje @matiwrona świetnych występów Davida Westa po wymianie między nami. :) Widzę, że od samego początku gra w s5 i regularnie zalicza 20-10. U mnie grając za Millsapem nie mógł liczyć nawet na śr. 20min. na pf. Pisałem też o chęci rozwoju młodzieży - Jasona Smitha i Ersana Ilyasovy.. 

Niestety Michael Redd zawodzi z ławki - gra fatalnie. Bardzo duże minuty dostaje świetny i wszechstronny Dorrell Wright, ale mógłby oddać te śr. 5min. Reddowi. Niestety Redd dostaje około 10min. z ławki i zdobywa mi śr. około 2pkt. Nie rzuca nawet za 3 - na co bardzo liczyłem.

Szkoda, że samemu nie możemy określić około ile minut mają grać poszczególni gracze. Redd nic mi nie daje, a blokuje mi Dudleya i Morrowa. Czeka mnie niezła gimnastyka podczas sezonu, żeby to jakoś poukładać. :) Niby mógłbym go wrzucić na rezerwę na pg. ale szkoda mi blokować Sessonsa, który w sumie wygląda jak mój najlepszy rezerwowy (wynika to z tego, że Dargic w s5 dostaje najmniejsze minuty). 

Chcesz westa spowrotem 😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 36 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 121 - Warriors 125
play-by-play

Magic 113 - Hornets 133
play-by-play

Celtics 105 - Pistons 120
play-by-play

Spurs 94 - Lakers 84
play-by-play

Knicks 99 - Heat 116
play-by-play

Rockets 72 - Jazz 109
play-by-play

Cavaliers 121 - Clippers 98
play-by-play

Mavericks 91 - Nets 104
play-by-play

Pacers 100 - Raptors 82
play-by-play

76ers 103 - Trailblazers 105
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jameer Nelson (Pistons ) – 8 dni (Inflamed Appendix)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 szykuj kielichy.

Za dwa miesiące pijemy na koszt @julekstep

Blowout przeciwko Magic 😎

I wielkie zwycięstwo z Philly wielkich Trailblazers :D 

Bynum wyjaśnił ONeala a Rondo to już w ogóle jak gracza tygodnia nie dostanie to będzie szok :D 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 szykuj kielichy.

Za dwa miesiące pijemy na koszt @julekstep

Blowout przeciwko Magic 😎

przeciwko szpitalowi Magic jesli już

i nie wiem z kim się o co zakładałeś ale ja stosuję social distancing  (szczególnie w stosunku do oszukańczych GMów :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

i nie wiem z kim się o co zakładałeś ale ja stosuję social distancing  (szczególnie w stosunku do oszukańczych GMów :P)

Oszukańczych? Co to za poważny zarzut w stronę CambyGOATa?

Czyli zakładu nie ma? W takim razie społeczność Simbasket zapamięta Cię nie tylko jako miernego GMa, ale też tchórza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Oszukańczych? Co to za poważny zarzut w stronę CambyGOATa?

Czyli zakładu nie ma? W takim razie społeczność Simbasket zapamięta Cię nie tylko jako miernego GMa, ale też tchórza ;)

Stawiaj wódę Julek :D a Slak wyskakuj z Iverka za A.Walkera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 37 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 89 - Heat 108
play-by-play

Nets 79 - Mavericks 113
play-by-play

Wizards 127 - Rockets 76
play-by-play

Cavaliers 113 - Pistons 124
play-by-play

Suns 94 - Kings 126
play-by-play

Hawks 97 - Grizzlies 87
play-by-play

Jazz 113 - Timberwolves 120
play-by-play

Celtics 107 - Nuggets 150
play-by-play

Lakers 108 - Clippers 106
play-by-play

76ers 91 - Magic 123
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Stromile Swift (Clippers) – 16 dni (Dislocated Shoulder)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.