Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, julekstep napisał:

zasady są takie same dla wszystkich

Sorry ale z tym się nie zgodzę. Gdy w poprzednim sezonie wystawiłem do gry Affalo jak startera na pozycji PG. Zostało mi to cofnięte uzasadniając to  "Out of position", pomimo tego że był w tamtym momencie zawodnikiem nr 2 na tą pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzuLcU napisał:

Sorry ale z tym się nie zgodzę. Gdy w poprzednim sezonie wystawiłem do gry Affalo jak startera na pozycji PG. Zostało mi to cofnięte uzasadniając to  "Out of position", pomimo tego że był w tamtym momencie zawodnikiem nr 2 na tą pozycje. 

a nie było tak że specjalnie wywalałeś potencjalnych PG's na FA?

no i sam przyznajesz że jako startera dawałeś gracza, który nie był najlepszy na daną pozycję :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita. Walka u góry i walka u dołu. Korzystając z faktu ze mamy 29 ekip to równym środkiem jest 15 pozycja. Może zrobimy zrzutę i jeszcze finansowo będziemy nagradzali ekipę z idealnego środka ligii. Byłby komplet zaciekłej walki o wszystko. #15 dostanie Real przelew ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

a nie było tak że specjalnie wywalałeś potencjalnych PG's na FA?

no i sam przyznajesz że jako startera dawałeś gracza, który nie był najlepszy na daną pozycję :) 

Nie kojarzę żebym w zeszłym sezonie  zwalniał jakiegoś PG. 

No tak nie był najlepszy, ale w myśl zasad mogę bezkarnie 4 razy usadzić na ławce zawodnika lepszego. A od dnia 90 mogę robić permanentnie i właśnie ta sytuacja miała miejsce ok 90dnia. 

 

I tak jak Pablo teraz szuka czegoś co podniesie jakoś jego drużyny. Tak ja w tamtym momencie szukałem dodatkowych minut, punktów etc. aby zdobyć dodatkowe punkty potencjału.

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzuLcU napisał:

Nie kojarzę żebym w zeszłym sezonie  zwalniał jakiegoś PG. 

No tak nie był najlepszy, ale w myśl zasad mogę bezkarnie 4 razy usadzić na ławce zawodnika lepszego. A od dnia 90 mogę robić permanentnie i właśnie ta sytuacja miała miejsce ok 90dnia. 

 

I tak jak Pablo teraz szuka czegoś co podniesie jakoś jego drużyny. Tak ja w tamtym momencie szukałem dodatkowych minut, punktów etc. aby zdobyć dodatkowe punkty potencjału.

Jesli faktycznie bylo to sytuacja po 90tym dniu gdzie chciales zbenchowac startera i dac pograc mlodziezy to jest mozliwe ze komisze popelnili blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Jesli faktycznie bylo to sytuacja po 90tym dniu gdzie chciales zbenchowac startera i dac pograc mlodziezy to jest mozliwe ze komisze popelnili blad.

Jeśli to miało miejsce przed 90tym dniem ? To nie było błędu?  Skoro w myśl zasad mogę zbenchować szybciej. Przecież jak bym teraz np za Francisa wstawił Younga to nie możecie mi nic zrobić jeśli sytuacja nie powtórzy się 5 raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzuLcU napisał:

Jeśli to miało miejsce przed 90tym dniem ? To nie było błędu?  Skoro w myśl zasad mogę zbenchować szybciej. Przecież jak bym teraz np za Francisa wstawił Younga to nie możecie mi nic zrobić jeśli sytuacja nie powtórzy się 5 raz. 

Benxhowales chyba Tony Parkera i na PG chciałeś grać Affalo, ale po drodze był chyba LuWill zdrowy do gry. Dobrze pamiętam? LuWill przeszedł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzuLcU napisał:

Tak zgadza się ale nie pamiętam czy Lou był zdrowy czy nie. 

Chyba był i chyba jam to wtedy zblokował. Więc nie chodziło o samo usadzenie Parkera (był chyba jednym PG w składzie) tylko o OOP w S5, skoro był dostępny gracz też słaby, ale bardziej nadający się na te pozycję niż AA. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję to tłumaczenie, chociaż uważam że sytuacja SAS jest jednak podobna do mojej. Rozumie, że taka a nie inna decyzja jest dla tego, że Harper wchodził z ławki a AA miał grać w S5. 

To jeszcze przy okazji, wystawianie Ibaki kosztem Terrego jak ten wrócić do zdrowia będzie skutkować jego TR? 

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Skandaliczna dyskryminacja Zielonych.

Nie po raz pierwszy!

Nie wiem jak Sylwek, ale ja taktyki nie ruszałem, po prostu na ten moment te moje młode szczawie to chu*a ogólnie potrafią poza dniami konia x)

No właśnie nic nie zmieniałem, a na dodatek grałem bez kontuzjowanego Odena, ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 111 - Wizards 113
play-by-play

Timberwolves 91 - Jazz 110
play-by-play

Hawks 98 - Raptors 66
play-by-play

Clippers 89 - Rockets 103
play-by-play

Heat 112 - Nets 96
play-by-play

Hornets 117 - Pistons 129
play-by-play

Suns 96 - Cavaliers 114
play-by-play

Mavericks 117 - Celtics 122
play-by-play

76ers 104 - Bucks 109
play-by-play

Warriors 102 - Lakers 96
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.