Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo ja w ogóle nie chciałem wtedy tankować (tak jak i rok wcześniej jak spojrzysz sobie w wyniki) a Marcus był pierwszym który dołączył do Januarego i Icea- ja długo grałem na 100% (choć jak Twoja druga opcja jest Bargnani to wiesz xd nie było łatwo o wygrane :D) 

Czytam sobie właśnie tamten sezon ;) 

Do pewnego czasu miałeś sprytną taktykę tankowania tylko z częścią drużyn. To mi się akurat podoba - wystawienie przeciwko ordynarnemu tankerowi jeszcze ordynarniejszego składu 😆👏👏👏👏 - to akurat świetny pomysł ;) naprawdę :) 👍

Teraz, MarcusCamby napisał:

Moim najlepszym graczem był David West i uczciwie to każdy przyzna, że miałem najgorszy zespół ligi.

Nie musiałem do tego celu benchować Jordana, Paul Pierce, Pau Gasola, Iguadoli czy Andrew Bynuma.

Właśnie nie ma składów nigdzie, ale czytałem, że sprowadziłeś wtedy Stata i do czasu przejęcia przez Ciebie Hornets, Twój team miał 7W streak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Na spokojnie, będzie jeszcze hajs na FA:)

Właśnie tego szkoda - co pisałeś wyżej - myślałem, że jak rookiem kończą się kontrakty, to czy to 1st, czy 2nd rounderzy, to są RFA, ale tu chyba ta rolę prawo Birda pełni. Jednak, jak gracz wybierze inny klub, to nie można go wyrównać i podpisać mimo to, tak? 

Edytowane przez Alonzo
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

Właśnie tego szkoda - co pisałeś wyżej - myślałem, że jak rookiem kończą się kontrakty, to czy to 1st, czy 2nd rounderzy, to są RFA, ale tu chyba ta rolę prawo Birda pełni. Jednak, jak gracz wybierze inny klub, to nie można go wyrównać i podpisać mimo to, tak? 

1szo rundowcom po 3cim roku można dawać QO (4 rok rookie kontraktu znika i dostają 'małego maxa' zaczynającego się od 13,5 bańki na 5 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 34 (na pierwszym miejscu goscie)

Rockets 73 - Kings 114
play-by-play

Timberwolves 93 - Hawks 91
play-by-play

Hornets 110 - Suns 108
play-by-play

Raptors 126 - Celtics 82
play-by-play

Pistons 108 - Grizzlies 104
play-by-play

Pacers 105 - Magic 99
play-by-play

Lakers 103 - Knicks 88
play-by-play

Clippers 98 - Warriors 119
play-by-play

Wizards 99 - Trailblazers 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SlaKB napisał:

Kurde, Wizards mają farta, że ta 8 drużyna na wschodzie jest jednak sporo słabsza od pozostałej siódemki, gdyby nie to to mogliby mieć problem załapać się do PO.

Baron Davis TD ze stealami :o

a Malone dalej hot za 3, Big Al pokazał Howardowi miejsce w szeregu :)

Gdyby nie cegła dzień Jasona to byłaby wygrana a tego twojego Big Ala to Brad Miller wyjaśnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Nie no, ale brak takich samych zasad dla wszystkich to jednak skandal, a o nic innego nie apelowałem pokornie się dostosowując do każdej zmiany, którą robiliście na moją niekorzyść (choć ta akcja z nagłym usunięciem handlowania dead money kiedy zgromadzić zdążyłem kilkadziesiąt mln takiego czegoś to już była gruba).

Myśl co wprowadzasz, bo potem na głąba wychodzisz.

zasady są takie same dla wszystkich:

- szukasz metod na pogorszenie wyników grając poniżej potencjału drużyny - spodziewaj się reakcji

- szukasz różnych nieszablonowych rozwiązań grając o wynik - profituj, jak ci się uda

 

i serio to nie ja 'wychodzę na głąba' kiedy porównujesz sytuację Okura z Magic (którego sama gierka na defaulcie ustawia jako backup na 3 pozycjach tak btw lol) czy Harpera ze Spurs do tego co robiłeś z Nashem czy Podkolzinem :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

To że masz sklerozę to nie moja wina, nie miało to żadnego związku z Nashem czy Podkolzinem w zeszłym sezonie kiedy to wprowadzaliście, bo ich wtedy w Celtics nie było już/jeszcze, więc nie mam pojęcia czemu już drugi raz muszę Ci tłumaczyć, iż się mylisz. Wprowadziliście wtedy imo bzdurną zasadę, ale siedziałem cicho, tylko wyraźnie napisałem wówczas - OK, żaden problem, dostosuję się, ale wszyscy inni również. Mijają 2-3 miesiące, a wprowadzający tamtą bzdurną zasadę komisz sam ją łamie bez mrugnięcia okiem, no c'mon.

Dlaczego bzdurną? Uważasz, że takie tankowanie było w porządku?

Przecież gdyby nie ta zasada to teraz Rose czy Westbrook graliby na C, a Asik na PG..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Przecież tu nie chodzi o zmianę "nie można wstawiać graczy na nie swoje pozycje" tylko o zmianę "na każdej pozycji musi być wstawiony rezerwowy i taki rezerwowy może być wystawiony na max 2 pozycjach"

Jak rok temu chciałem przejść na rezerwowego obskakującego PG-SG-SF, to mi zakazano "bo wtedy simka sama dobiera graczy sobie, a tak nie może być!"

poprosze o cytat o 'max 2 pozycjach'

Komisz Glab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Za dużo postów/PMów do przerzucenia. Ale sam zmienię teraz taktykę z jakimś swoim Okurem na 5 pozycjach z ławki.

To przejrzyj topic gdzie ta zmiana byla ogloszona (ja) i potem uszczegolowiona (Krzemo). Generalnie w niczym to sie nie pokrywa z tym co piszesz.

A swojego Okura to musialbys najpierw miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.