Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Orlando klepneli na wyjeździe Tloczki. 

Przecież Slak pisał ze ze słabymi zespołami graja na pol gwizdka 

 

5 minut temu, Alonzo napisał:

@Tecu @Qcin_69

Wielki Gallo 11pkt ;)

Mike B'Easy 19pkt. 😎

To był mecz Brewera, Gallo był jego Robinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież Slak pisał ze ze słabymi zespołami graja na pol gwizdka 

Widzę, że jako jedyny umiesz czytać ze zrozumieniem

Gratuluję świetnego występu Brewera!

Teraz, julekstep napisał:

@SlaKB pozdrowienia do loterii!

Kolego, dwa tygodnie temu przypominam, ze dostałeś ode mnie w Orlando więc nie świruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, julekstep napisał:

nom, wkurzają mnie głupi overachieverzy :P

dobrze że Spurs dostali w końcu

 

póki co Wizards i Heat największy zawód chyba

Największymi overachiverami są knicks. Świetny bilans jak na taki skład. Tym bardziej boli, że dostałem z nimi 2 razy :P

15 godzin temu, julekstep napisał:

Calderon < Ridnour (jak Kirk musi grać to Jose lepszy)

 

Ten Calderon ma szanse na allstara. W tym momencie imo jest albo on, albo kenny anderson (oprocz iversona rzecz jasna)

Amare też ma szansę swoją drogą. Webbera ciężko będzie wykolegować z All Star Game, ale drugie miejsce... kto wie. Tam jeszcze Duncan będzie się liczył pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Największymi overachiverami są knicks. Świetny bilans jak na taki skład. Tym bardziej boli, że dostałem z nimi 2 razy :P

Ten Calderon ma szanse na allstara. W tym momencie imo jest albo on, albo kenny anderson (oprocz iversona rzecz jasna)

Amare też ma szansę swoją drogą. Webbera ciężko będzie wykolegować z All Star Game, ale drugie miejsce... kto wie. Tam jeszcze Duncan będzie się liczył pewnie

No Knicks też -> to fakt, ale u nich 1 kontuzja któregoś z geriatryków i polecą ;)

Ridnour też by miał szanse na ASG jakby się nie połamał :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eMeS napisał:

Jako nagrode pocieszenia bedziesz mial 6th mana Okura :P 

Kittles jeszcze tutaj mnie denerwuje :P 

i w sumie Dale Davis dość zajebiste boxy kręci (chociaż on grał sporo w s5 - ciekawe czy takie mecze są też wliczane)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, eMeS napisał:

Największymi overachiverami są knicks. Świetny bilans jak na taki skład. Tym bardziej boli, że dostałem z nimi 2 razy :P

Knikcs to przede wszystkim obrona + wymienność i uniwersalność na 1-3, wszystko jest przemyślane :) Skład jest b.przyzwoity przecież :P

Z drugiej strony balansowanie na pozycjach 6-9 to nie jest overachievement

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, eMeS napisał:

Największymi overachiverami są knicks. Świetny bilans jak na taki skład. Tym bardziej boli, że dostałem z nimi 2 razy :P

Ten Calderon ma szanse na allstara. W tym momencie imo jest albo on, albo kenny anderson (oprocz iversona rzecz jasna)

Amare też ma szansę swoją drogą. Webbera ciężko będzie wykolegować z All Star Game, ale drugie miejsce... kto wie. Tam jeszcze Duncan będzie się liczył pewnie

Na teraz rezerwowym allstarem na PG imo jest Kenny Anderson, Calderon i Deron minimalnie za nim :)

Amare w tym momencie to chyba nobrainer,

robi 25,1-12,1-2,0-2,3

dla porównania CWebb 19-12,3-3,7-2,5 i Duncan 19,5-12,5-2,7-2,6

Webber pewnie poprawi jeszcze staty przed ASG i skończy się na duecie CWebb/Amare.

 

41 minut temu, julekstep napisał:

Kittles jeszcze tutaj mnie denerwuje :P 

i w sumie Dale Davis dość zajebiste boxy kręci (chociaż on grał sporo w s5 - ciekawe czy takie mecze są też wliczane)

Nie wiem jak właśnie liczą te mecze w S5, ale jeśli biorą pod uwagę wszystkie staty tak jak w rl to na dzień dzisiejszy Dale Davis prowadzi chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krzemo napisał:

Knikcs to przede wszystkim obrona + wymienność i uniwersalność na 1-3, wszystko jest przemyślane :) Skład jest b.przyzwoity przecież :P

Z drugiej strony balansowanie na pozycjach 6-9 to nie jest overachievement

No ok, ja nie mówię że jest tragicznie, ale to też nie jest taka elitarna obrona (oprócz hakeema) i wymienność żeby być po 1/4 sezonu być na równi z Miami, a ponad Wizzards :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

No ok, ja nie mówię że jest tragicznie, ale to też nie jest taka elitarna obrona (oprócz hakeema) i wymienność żeby być po 1/4 sezonu być na równi z Miami, a ponad Wizzards :P

Wizzards mieli problem z kontuzjami, a Miami za dużo kombinują, więc przy odrobinie szczęścia, póki co, jest na równi :)

Dzień 30 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 103 - Lakers 101
play-by-play

Wizards 116 - Grizzlies 123
play-by-play

Spurs 106 - Raptors 79
play-by-play

Heat 106 - Bulls 85
play-by-play

Rockets 123 - Celtics 111
play-by-play

Pacers 82 - Bucks 106
play-by-play

Mavericks 103 - 76ers 109
play-by-play

Knicks 123 - Nets 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.