Skocz do zawartości

ECSF Boston Celtics (2) - Orlando Magic (3)


spabloo

Kto wygra?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Magic w 4
    • Magic w 5
    • Magic w 6
    • Magic w 7
    • Celtics w 7
    • Celtics w 6
    • Celtics w 5
      0
    • Celtics w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No i Alston zawieszony. W c***a sobie lecą z tymi zawieszeniami bo Rondo powinien juz dostac co najmniej jedno a nie dostal zadnego. Zlodzieje. Miejmy nadzieje ze wroci Lee bo z dziadkiem Johnsonem daleko nie zajedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Bogans !! Z reszta skoro juz tak te zawieszenia rozdaja na prawo i lewo to Bryant spokojnie tez by mogl dostac bo nie ma watpliwosci ze specjalnie uderzyl lokciem Artesta... A ze nie w glowe - mysle ze nei bylo to celowe ze przymierzyl akurat tak zeby glowe ominac... Sa rowni i rowniejsi po prostu. Coz pozostaje miec nadzieje ze AJ zagra meczyk jak pierwszy po kontuzji Nelsona a nasi zmobilizuja sie tak jak to bylo bez Howarda w meczu z PHI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez licze na mobilizacje. Raz ze gramy u siebie a dwa ze nawet tracąc gracza z pierwszej piatki potrafimy wygrac. Po prostu zagramy ciut inaczej i problemem Bostonu jest odgadniecie jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Bogans !! Z reszta skoro juz tak te zawieszenia rozdaja na prawo i lewo to Bryant spokojnie tez by mogl dostac bo nie ma watpliwosci ze specjalnie uderzyl lokciem Artesta... A ze nie w glowe - mysle ze nei bylo to celowe ze przymierzyl akurat tak zeby glowe ominac... Sa rowni i rowniejsi po prostu.

 

No nie do końca, po pierwym filmiku na ktorym widać było że go walnął ale słabo to ju,ż ujęcie spod kosza rozwiewa wątpliwości... to była walka o zbiórke, pewnie że specjalnie odwinał mu tym łokciem ale fakty są takie że w głowe nie dostał więc i o zawieszeniu nie ma mowy... technika powinien dostać... artest nie powinien zostać wywalony... ale to tyle, jakby chcieli za każe uderzenie łokciem karać zawieszeniem to karl malone nie grałby co drugi mecz ;] jest Po powinni również na więcej pozwalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie wg mnie stało ze Alston wylaciał i nie bede tu sie wdawał w porównania do Rondo czy Kb czy innych, mało to teraz istotne, i nie na dyskusję tutaj. Skip przegiął pałę, puściły mu nerwy i teraz ma czas ochłonąć. Magic są w trudnej sytuacji, choć nie do końca, bo prawda jest taka w w D, która jest największym problemem Magic (no te trójki wyłączając chyba) był bezuzyteczny, Celtics robili mu koło tyłka kiedy i jak chcieli i wydaje mi się, że to może tylko pomóc tej ekipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy są głupie, ale cóż zrobić. W każdym przypadku zawieszenia w playoffs tak naprawdę karany jest klub, bo zostaje osłabiony w meczu o ogromnej stawce. A czemu nie można ukarać zawodnika grzywną równoważną tej z wykluczenia (czyli zarobki za ten mecz) albo wyższą zamiast odsyłać go dodatkowo przed telewizor? Oczywiście biorąc pod uwagę skutki takiego wydarzenia. O ile mniej głupkowatych dyskusji byłoby czy się komuś należy kara czy też nie i losy meczów nie zależałyby od jedynych sprawiedliwych.

 

 

Będzie ciężko w G3 - nie oszukujmy się. Już pomijam kłopoty Johnsona w obronie, ale zobaczymy czy Celtowie nie zdecydują się go kryć na całym. Wtedy będzie już całkowicie bezproduktywny, bo sam nie poradzi sobie z przekozłowaniem piłki na drugą stronę boiska. To będzie dobry test dla warsztatu Van Gundy'ego. Trzeba przede wszystkim zmienić defensywę, bo w ostatnim meczu była katastrofa. Howard miał trzymać wszystkich z dala od pomalowanego, a Boston miał tyle łatwych punktów, że nie mógł tego meczu przegrać.

 

 

PS. A tak w ogóle to jak wam się podobało jak Big Baby wybił zdaje się Lewisowi piłkę stojąc na aucie :lol: ? Sędzia się popisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia się popisał...

oj nie poruszajmy tego bo zaraz nam zarzuca ze zwalamy wszystko na sedziow... to nam na prawde duzej krzywdy nie wyrzadzilo zwykla zla decyzja - zawsze takie sie beda zdarzac... mowi sie trudno... bardziej mnie martwi że to orlando sie tak na prawde "popisało"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia się popisał...

oj nie poruszajmy tego bo zaraz nam zarzuca ze zwalamy wszystko na sedziow... to nam na prawde duzej krzywdy nie wyrzadzilo zwykla zla decyzja - zawsze takie sie beda zdarzac... mowi sie trudno... bardziej mnie martwi że to orlando sie tak na prawde "popisało"

Mielibyśmy zwalać na sędziów, że dostaliśmy łomot? Napisałem to jako ogólną ciekawostkę. O ile trudno jest ocenić na żywo czy był faul czy nie w danej sytuacji, o tyle tutaj nie powinno coś takiego mieć miejsca. Na podwórku jesteśmy czy w NBA? Po prostu wydało mi się to żałosne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobil Alston i to co zrobil Fisher to dwa idiotyczne nieprofesjonalne i glupie zachowania. Szczegolnie Fisher nie powinien, jako bardziej doswiadczony. Dokladnie oslabiasz cala druzyne takim zachowaniem, ale co wazniejsze, oni doskonale wiedza, ze za takie cos zaplaci wlasnie cala druzyna. Emocje emocjami a przepisy czy to sie komus podoba czy nie przepisami. Sluszne zawieszenia. Za glupote sie placi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jmy a Dalemberta zawiesili za łokieć wymierzony Turkowi? Bo jakoś nie mówiło się o tym, może nikt już nie lobbował za wykluczeniem skoro Sixers odpadli, ale zawieszenie tak samo mu się należało jak Howardowi. I teraz paradoks - jeśli zawodnik przechodzi do innej drużyny to kara obowiązuje. A co ma wspólnego z tym nowy klub? Where amazing happens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem sobie te akcje na youtube (bo szczerze mowiac nawet o tym juz zapomnialem)

 

http://www.youtube.com/watch?v=66ViE92ATfo

 

Najlepszy jest ten opis: this ass better be suspended Haha

 

Nie wiem spabloo moze nie zostalo to wystarczajaco naglosnione, lub Magic zadnej skargi oficjalnej nie wniesli, nie wiem... W ogole odnosze wrazenie ze cale te zawieszanie zaczyna sie powoli wymykac z pod kontroli. Wszyscy teraz wyszukuja starszych zagran, porownuja, debatuja. Moze jednym sie udalo w przeszlosci z roznych pododow. Jedno jest pewne teraz jest juz za pozno na ich zawieszanie. Ja bym z tego naprawde zadnej wielkeij sprawy nie robil, a skoncentrowal sie na tych zawieszeniach ktore w zycie weszly. Lub w ogole zostawil ten temat. Nie uwazam, zeby liga kogokolwiek faworyzowala, jestem tez przekonany, ze Bryant za lokiec w artesta zawieszony byc nie powinien (jesli ktos twierdzi, ze Kobe jest jakos specjalnie traktowany) Nastepna rzecz szczegolnie teraz kiedy jest o tych zawieszeniach tak glosno kazde takie zagranie bedzie sledzone blizej, a wnioske z tego taki, ze (i to napewno trenerzy in powtarzaja do znudzenia) pomimo twardej gry w playoffs trzeba te nerwy miec pod kontrola i nie dac im soba zawladnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zobaczymy co zrobią "sprawiedliwi". Łokieć Perkinsa był ewidentny i w odróżnieniu od wykluczeń graczy Magic trafił dosyć mocno.

 

 

Kiedyś oglądałem taki film, że chłopaczek miał czarodziejskie buty, w których trafiał każdy rzut. Czy Eddie House takich nie ma? Koleś jest niesamowity i chwała zawodnikom Magic, że byli w stanie ograniczyć ilość rzutów jakie oddał.

 

Super, że wrócił Lee i to jeszcze w jakim stylu. Świetnie wywiązał się ze swoich zadań i dał drużynie dużo dobrej obrony. Zresztą w defensywie wyglądało wszystko nieźle, Howard trochę poblokował, pomalowane nie było już tak dziurawe jak w Game 2. No i ważne, że atak funkcjonował jak należy w III i IV kwarcie. Turk i Lewis wreszcie obaj jednocześnie zagrali dobrze w tych PO.

 

Mały zgrzyt (albo i niemały) to kłótnia Johnsona z SVG na koniec IV kwarty. Bardzo dobrze grający Johnson nie powąchał już parkietu więc zwolennicy teorii o wybujałym ego trenera Magic będą mieli z pewnością swoje 5 minut.

 

PS. Czy Garnett jest człowiekiem zrównoważonym psychicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały zgrzyt (albo i niemały) to kłótnia Johnsona z SVG na koniec IV kwarty. Bardzo dobrze grający Johnson nie powąchał już parkietu więc zwolennicy teorii o wybujałym ego trenera Magic będą mieli z pewnością swoje 5 minut.

Pewnym wytłumaczeniem jest to, że Johnson na czwartę kwartę wchodził (jeśli się nie mylę, jako jedyny w Magic) z czterema faulami, więc mógł nie grać od początku, a że po trzech, czterech czy tam pięciu minutach wynik zrobił się w miarę bezpieczny to już go nie wpuszczał.

Jednak tak jak pisałem na początku jest to tylko pewne wytłumaczenie. Bo na pewno też jest w tym kwestia tej ciut ostrzejszej wymiany zdań pomiędzy nimi.

 

No to teraz zobaczymy co zrobią "sprawiedliwi". Łokieć Perkinsa był ewidentny i w odróżnieniu od wykluczeń graczy Magic trafił dosyć mocno.

No ciekaw jestem też, co powiedzą forumowicze ;)

Moim zdaniem tak na gorąco, wiele razy tego nie widziałem, moim zdaniem słuszna decyzja sędziów o flagrancie i zagranie nie zasługujące na meczowe zawieszenie. Oczywiście nie patrzę na inne sytuacje w tych PO, tylko na tą jedyną.

Pod kątem jednak zawieszeń, to tu także powinno być. Jednak tylko z tego względu godzę się na nie. Gdyby nie było tych decyzji w sprawie Alstona itd. to dla mnie nic innego tak jak flagrant 1, czyli to co zagwizdali bodaj sędziowie i nic więcej.

 

PS. Czy Garnett jest człowiekiem zrównoważonym psychicznie?

Nie. Widzę, że te jego psioczenie, wykrzywianie gęby wkurza wszystkich, hmm?

 

Za dwa dni liczę na to samo ze strony Orlando i w efekcie 3-1. Mam nadzieję, że będzie to krótka seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnett to burak, wiadomo to nie od dzis, odkad w koncu zaczal wygrywac (zajelo mu to bez mala kilkanascie lat z jednym wyjatkiem) to zrobil sie strasznym kozakiem (bo moze w koncu jakos poprzec swoje zachowanie pierscieniem). Ale szopki odstawia niesamowite, ma troche nierowno pod kopula. Dlatego trzeba to zielone ... poslac na ryby i bedzie po problemie, juz niedlugo (oby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lucc za szybkie podlinkowanie;]

 

Zdecydowanie łokieć Perkinsa to jest max flagrant 1 i koniec tematu. Rozumiem Ciebie jednak Spabloo i resztę kibiców Magic i liga, żeby pozostać konsekwentna powinna zawiesić Perkinsa na 1 mecz. Już nawet tylko chłodnym okiem, to był łokieć w szyję/szczękę z tego co widziałem na yt, więc zawiech murowana.

 

Są jednak powody dlaczego mogą go nie zawiesić:

- to był raczej faul w grze, mimo, że nie podczas walki czy coś, tylko na spokojnie, powoli, podczas ustawiania się, a Howard ewidentnie zrobił to po akcji.

- Perkins gra w Bostonie, więc jak Rondo uchodziło to czemu nie jemu? Pozatym w serii z Bulls "walczył" podobnie i nawet słowa o tym nie było :)

- nawiązanie do punktu 2: wyobrażacie sobie jak przez cały mecz będą na Howardzie siedzieć Big Baby i Scalabrine? :lol: rotfl!

 

a co do Garnetta danp to już w serii z Bulls ostro przeginał:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a dzisiaj np. to:

Dołączona grafika

 

No ale wystarczy Anthony Peeler i chlopak od razu sie uspokaja :lol:

 

PS.

To co zrobil Alston i to co zrobil Fisher to dwa idiotyczne nieprofesjonalne i glupie zachowania. Szczegolnie Fisher nie powinien, jako bardziej doswiadczony. Dokladnie oslabiasz cala druzyne takim zachowaniem, ale co wazniejsze, oni doskonale wiedza, ze za takie cos zaplaci wlasnie cala druzyna. Emocje emocjami a przepisy czy to sie komus podoba czy nie przepisami. Sluszne zawieszenia. Za glupote sie placi.

no i co Jmy? :lol: chyba jednak racji nie miałeś i braku Fisha nie było specjalnie czuć, a pozatym sygnał jaki dał tym zagraniem Fish przynajmniej po stronie Lakers jakiś skutek odniósł. Czy odniósł po stronie Rockets to stwierdzę jak obejrzę mecz w dobrej jakości.

Ogólnie podsumowując jak widzisz to nie głupota i właśnie takie zagranie wynikało z jego doświadczenia. Tak jak w życiu - albo dajesz się popychać i jesteś popychadłem, albo się odgryzasz 2 razy mocniej i robisz statement jak Fisher. To już kwestia charakteru (no i doświadczenia jak pisałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym Perkinsa nie zawieszał nie było widać tu jakiejś celowości, miał ten łokieć w zasadzie wystawiony i się przesunął a nie uderzył nim, daleko mi do kibicowanie Celtom więc o brak obiektywizmu mnie chyba nikt nie posądzi. Liga ogólnie sama sobie strzeliła samobója tymi głupimi zawieszeniami, teraz mają duży problem bo sytuacji dyskusyjnych będzie teraz sporo, do tego wiele z nich, na które nikt by wcześniej nie zwrócił uwagi będą rozdmuchiwane, ale mają idioci za swoje zaczęli zawieszać za byle pierdoły i sami stworzyli sobie problemy bo to sport kontaktowy, zwłaszcza w PO, będzie dużo latających łokci, twardej walki i przy każdym mocniejszym faulu kibice poszkodowanej drużyny będą domagać się sprawiedliwości.

 

Jeżeli chodzi o KG to gościowi coś chyba się stało, kiedyś to był jeden z moich ulubionych graczy, ale coś mu się we łbie poprzestawiało i jego zachowanie jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe :? najlepsze jest to, że bronią go ci, którzy z Bryantem mieli problem bo był nadętym bucem, a do obecnego zachowania Garnetta nawet Bryantowi w "najlepszych" latach sporo brakowało, szkoda ja tracę do gościa szacunek, to nie jest zachowanie, które przystoi takiej gwieździe do tego weteranowi i mistrzowi NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zawieszeniu Howarda czytalem bodajze na Sentinelu, ze przepisy mowia ze jesli uderzenie lokciem jest w glowe/twarz to ma byc za to zawieszenie... Zdziwilo mnie to wtedy i od poczatku uwazalem ze zawieszenie Howarda jest nieporozumieniem i przesada, ale skoro tak to teraz Perkinsowi taka sama kara nalezy sie jak psu zupa... Przy czym oczywiscie mowie to w kontekscie tego co sie juz w tych PO w tej kwestii dzialo, wczesniej nawet by mi przez mysl nie przeszlo zawieszenie za cos takiego.

 

A o co chodzi z ta klotnie SVG i AJ? Bo jakos nie przyuwazylem tego wydarzenia... Orientuje sie ktos o co im poszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.