Skocz do zawartości

NBA Finals: Lakers - Heat


Kubbas

Kto wygra?  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

  2. 2. MVP?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to idealny finał. Obie drużyny lubię ze względu na sentyment. Duża sprawa dla obu z nich i tylko wielka szkoda, że takie play-offy odbywają się w tak skromnej atmosferze, bez pełnych hal i dopingu. 

Będzie walka. Lakers bo muszą, Heat bo mogą i chcą. Ale wcześniej już pisałem, że nie widzę innego rezultatu niż tytuł dla LAL. Tam jest za dużo na szali, za dużo doświadczenia i wiele historii indywidualnych szuka domknięcia 😀

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozum nakazuje postawić na Lakers ale serce będzie jednak za Heat. W teorii Heat mają największe działa na LBJ-a, ale w teorii to i te playoffy miały inaczej wyglądać. Heat mogą przycisnąć Lakersów i niech to zrobią, oby było ciekawie.

P.S: Czy tylko mnie wk%#@ia, że Lakersi prawie całe playoffy grają o 3 w nocy? Teraz też tylko mecz nr 3 i ew. nr 6 są o 1:30.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hoolifan napisał:

Na pewno Heat będą w tych PO pierwszym przeciwnikiem Lakers, który w obronie potrafi coś więcej niż trzymanie rąk w górze

Z jednej strony to prawda ale z drugiej strony obrona Lakers będzie miała relaks w porównaniu do tego kogo dotychczas musiała bronić na obwodzie. Crowder już zszedł na swój normalny poziom rzutu za 3 . Poza tym LAkers mają kim wyciagać Bama z trumny . No o ile na Le Brona tych obrońców Heat ma o tyle Davisa to już nie bardzo mają kim bronić.

Realnie 4-2 dla Lakers choć niewątpliwie to byłaby jedna z najpiękniejszych historii jak Heat byłoby mistrzem. Po tym jak jeszcze 2 lata temu w opinii wszystkich poza Alonzo byli zespołem bez przyszłości. Z Rileyem który oddał super wybór z 2021 za Dragica itp

Poza Duncan , Olynynk, Herro.. Naprawdę fantastyczna sprawa jak ci rolesi graja w tych PO. Spo wydaje sie lepszym trenerem od Vogela . No i zna Le Brona więc będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Z jednej strony to prawda ale z drugiej strony obrona Lakers będzie miała relaks w porównaniu do tego kogo dotychczas musiała bronić na obwodzie. Crowder już zszedł na swój normalny poziom rzutu za 3 . Poza tym LAkers mają kim wyciagać Bama z trumny . No o ile na Le Brona tych obrońców Heat ma o tyle Davisa to już nie bardzo mają kim bronić.

Z tym relaksem to bym o tyle nie przesadzał, że Heat są strasznie trudni do upilnowania przez ten ciągły ruch zawodników po obwodzie połączony ze ścięciami niskich pod kosz oraz to, że nie bardzo wiadomo kto tam akurat będzie miał dzień konia, żeby spróbować w ciemno go osaczać tak jak Vogel zaplanował to przeciwko Hardenowi i Murrayowi. 

Zgadzam się na pewno co do tego, że dużo zależy od Davisa, który nie ma na siebie obrońcy i jeśli tylko Spoelstra spróbuje kryć go Bamem, to AD powinien bardzo agresywnie go atakować i próbować wymuszać jak najwięcej przewinień. U Jokica udało się wykorzystać brak zwrotności przy pickach, więc tutaj może dałoby radę skorzystać z tego, że Adebayo będzie zapewne przemotywowany i takie głupie przyruchy w postaci popchnięć/uderzeń w ręce muszą mu się przytrafić. 

Kurde tak na dobrą sprawę ta seria ma tyle smaczków, że każdy znajdzie coś dla siebie. Fani starszych czasów dostaną walkę, wielbiciele taktyki zobaczą pojedynek na adjustments, a do tego pojedynek James vs Butler&Iguodala, starcie LeBrona z byłym klubem + szansa na redemption dla ambasadorów meme teamu w osobach Howarda, Rondo i... Waitersa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Moim zdaniem obecnie ... a najlepszym w historii to chyba różne stwierdzenia. 

Obecnie ja uwazam, ze najlepszym w historii jest ..

Np w sondzie rok twmu uwazalem MJa.. (ale to tez nie do konca, tak se oddalem glos bo widzialem ich mega rowno).

Jasniej juz?

Co do Spo na szczescie juz od dawna wiedzialem ze to goat and it aint close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Żelek Waiters zagrał 3 mecze w tym sezonie w barwach Heat, zanim został przehandlowany za Iggiego i Crowdera. Czyli jak grał w obu teamach które są w Finale to i tak dostanie pierścień? 🤔

Zgodnie z tym co napisało w tym artykule SBNation to tak i jeszcze może dostać podwójną kasę za udział w playoffach. Się gra się ma jak mawiał klasyk 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

10 dni temu jak pisałem tak o nich:

to ogólnie komentatorzy jeszcze ostrożnie się wypowiadali, jakby się bali, że mogą przegrać z Celtami, a dziś proszę - kolejka sie ustawia ;)

 

nom

tak się wszyscy bali że Heat mogą przegrać z Celtami, że aż w wynikach ankiety była zdecydowana większość głosów za Heat :) -> nawet odliczając osoby które głosowały pod koniec albo i po (lol!) serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo widzę Heat w tym starciu. Zobaczyłem sobie meczy z sezonu regularnego i Bam niestety nie miał odpowiedzi na AD żadnej. Jak dodamy LeBrona będącego na misji, to jakieś porónywanie rolesów nie ma znaczenia. Miami ma fajny zespół i mogą być groźni w kolejnych latach, są też świetnym miejscem dla najlepszych FA za rok. Ale teraz daję na Lakers, 4-1 lub 4-0. Chociaż wolałbym, żeby wygrało Miami. Tak po prostu, to dla mnie fajniejszy team, zbudowany w ciekawszy sposób niż skumanie się dwóch gwiazd już :)  Dodatkowo Lakers zaczynają mnie drażnić tą pompatycznością, nieustanną gadką o Kobem (szanuję, ale już za dużo tego). Także uważam, że wygra LAL, ale trzymam kciuki za Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.