Skocz do zawartości

NBA Finals: Lakers - Heat


Kubbas

Kto wygra?  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

  2. 2. MVP?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, mac napisał:

Według mnie lewa noga Olynyka zmieniła kierunek po zmianie kierunku przez ADavisa.

To nie jest sytuacja block/charge pod koszem, gdzie secondary defender musi zająć pozycję. Olynyk może się przesuwać (nawet musi, inaczej nie dałoby się bronić) i jest pierwszy na miejscu, a AD wpada w niego barem. Jak dla mnie good call, a nawet gdyby był bardziej 50/50, to sędziowie muszą być w stanie jednoznacznie stwierdzić że było inaczej żeby zmienić oryginalną decyzję, więc pewnie i tak by nie zmienili.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chytruz napisał:

To nie jest sytuacja block/charge pod koszem, gdzie secondary defender musi zająć pozycję. Olynyk może się przesuwać (nawet musi, inaczej nie dałoby się bronić) i jest pierwszy na miejscu, a AD wpada w niego barem. Jak dla mnie good call, a nawet gdyby był bardziej 50/50, to sędziowie muszą być w stanie jednoznacznie stwierdzić że było inaczej żeby zmienić oryginalną decyzję, więc pewnie i tak by nie zmienili.

Ja też bym nie brał challengował, co do jednak ruchu, to Olynyk może się chyba zdaje poruszać tylko w kierunku własnego kosza, tutaj zaś imo ruszył do boku i lekko do przodu w miejsce w które poruszał się Anthony Davis.

Tak czy siak, Twoja wersja powoduje, że call mógły być.

Podczas meczu miałem wrażenie ( podobnie jak komentatorzy ), że to jakiś lol.

Całkiem możliwe, że był tam jakiś ruch barkiem czy łokciem, a to chyba też ma pierwszeństwo (prawie zawsze, np Lebron nawet krzyczał pod koniec, 'he elbowed me' mega głośno :D, ale nic nie wskurał ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu we wcześniejszych akcjach każdy Laker coś głośno do sędziów wykrzykiwał. Co gwizdek to na zbliżeniu i powtórkach widać to wyraźnie. Może to wkurzać gościa z gwizdkiem bo mało kto to lubi być pouczanym lub poprawiamy. To przy 50/50 może przynieść odwrotny skutek. Tym bardziej ze lakers nie grali porywająco aby mieć taki flow na dobre gwizdki. Przy takim szarpaniu te 50/50 mogą się zamienić na 49/51. Poprzez ten krzyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z gwiazdkami. 

Lakers sfrajerzyli od początku. A AD wypisał się z wyścigu po MVP. Dla fanów LBJ to lepiej, że tak się skończyło bo kolejne 30+ Davisa byłoby trudne dla LBJ. 

Nie ma szans na kolejny taki mecz LA. A, raczek, w g4 James pójdzie na całość i 30-7-5 to będzie niż, bliżej 40 pkt spodziewam, sie. Sam to pewnie ma, w głowie już. 

Jednak brawa, dalej, dla, Heat. 

Jebane przecinki w mi10 ultra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Podczas meczu miałem wrażenie ( podobnie jak komentatorzy ), że to jakiś lol.

JVG wg. mnie chciał przekazać, że 3 faul AD to poważna sprawa, więc to jest coś na co można użyć challenge. Po powtórce już nic nie powiedział, a historycznie zrobiłby 2-minutowy rant po gwizdku z dupy.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 09:58, Me Myself and I napisał:

jak nie zagrają w G3 to trzeciego meczu prawie nikt nie będzie oglądał pewnie już

 

2020-10-04 09_53_28-Window.png

Ciekawe, jak g3, ale czwarty mecz może skoczyć po dzisiejszym wyniku. 

Ogólnie weszli w politykę i promowanie syfu, to nie ma co się dziwić, że ludzie się odwrócili. Bardzo dobra nauka na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chytruz napisał:

JVG wg. mnie chciał przekazać, że 3 faul AD to poważna sprawa, więc to jest coś na co można użyć challenge. Po powtórce już nic nie powiedział, a historycznie zrobiłby 2-minutowy rant po gwizdku z dupy.

Juz nie pamietam, moze to ten Mark Jackson jeszcze potem cos wspomnial, jalby zdziwienie ze nie wzieto chalangu.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matek napisał:

Ogólnie weszli w politykę i promowanie syfu, to nie ma co się dziwić, że ludzie się odwrócili. Bardzo dobra nauka na przyszłość.

Czy aby na pewno to z tego wynika? Bardzo duze grono osob, zwlaszcza w usa bardzo lubi polityke i idee.

Moze ratingi wynikaja, ze na niespotykana skale rywalizuja wszystkie duze.sporty ze soba jednoczesnie + ofc ogolny wzrost internetu kosztem telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystko po trochu. Cios za polityczne wystąpienie ligi dopiero nastąpi bo obecne promowane poglądy to rasizm względem rasy białej. A ta dalej dużo lepiej wyglada i przoduje w zakupie karnetów loz premium i mocniej zaangażowana jest po stronie przychodu. Różnice finansowo rasowe i wpływ wprost w oglądalności TV są mniejsze i nie z tej strony przyjdzie cios. Dodatkowo przecież ten bąbel był nieudany bo wiele ekip olało gry i tu pokłosie słabej jakości sportowej jest. 
sierpien wrzesień to nie jest czas NBA i jestem w stanie sobie wyobrazić Amerykanina na wakacjach camperem u misia Yogi jak co roku. Spadek zatrudnienia tez nie napawa optymizmem i jakis procent ludzi ma inny problem gdy ma kredyt niż ile kroków robi lbj.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matek napisał:

Ciekawe, jak g3, ale czwarty mecz może skoczyć po dzisiejszym wyniku. 

Ogólnie weszli w politykę i promowanie syfu, to nie ma co się dziwić, że ludzie się odwrócili. Bardzo dobra nauka na przyszłość.

a to nie jest tak, że oglądalność TV w USA ogólnie spada? poza tym w przypadku NBA ważniejsze niż przy innych ligach są wyniki z całego świata.

----

ciekawa uwaga:

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, yup. Do tego te teorie, że ludzie nie oglądają, bo im się nie podoba obecna koszykówka/finały są jednostronne też są trochę z dupy, skoro dwa lata temu finały Warriors-Cavs (symbol współczesnego kosza v. grubi underdogowie) miały świetną oglądalność od g1 do g4, gdy nawet ja (czyt. osoba oglądająca 80% meczów LeBrona) ze dwa razy poszedłem w ich trakcie na miasto. ;] 

[jak to się już pojawiło, to sorry]

W ogóle, teoria, że obecny kosz traci na oglądalności przez współczesny styl gry to trochę bieda, skoro z perspektywy janusza (który przede wszystkim konstytuuje oglądalność NBA) wyniki 120-112 są dużo atrakcyjniejsze niż 98-91, a i łatwiej się jarać atakiem niż defensywą. To tak jakby pisać, że przeciętni kibice futbolu wolą oglądać catenaccio z lat 80. a nie ekipy Guardioli - jakby to powiedzieć: no, k****, nie wolą, takie dywagacje to są możliwe tylko ze strony jakichś geeków. Co było widać po fakcie, że zapasy w błocie Pistons/Cavs/Spurs/Nets miały swego czasu historycznie niską oglądalność, bo to były teamy z nie-big marketów bez fajnych gwiazd (no, młody LeBron) z takim sobie stylem gry, czyli w sumie miały wszystko, żeby ich nie oglądać.

Ja się kompletnie nie znam, ale tak na logikę, ta konkurencja futbolu amerykańskiego/pora są pewnie decydujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koelner napisał:

true, tak naprawdę marketingowo mamy:

- LeBrona

- Lakers

- upamiętnienie Kobe'iego

nie wiem jak można było to spi*****ić

Może faktem ,że koszykówka w dużej mierze jest oglądana w połnocno -wschodnich stanach. Nie pamiętam już dokładnie ale pas od Illinois do Nowego Jorku to 60-70% rynku telewizyjnego a w finale nie ma żadnej ekipy z tamtego rejonu. Do tego masz własnie playoffy MLB z szalejącymi Jankesami. I zaczęła się liga NFL i NCAAF. Konkurencja spora - nigdy nie było tak ,ze główne 4 ligi USA nałożyły się na siebie.

JAk ktoś piszę ,że to wina BLM to chyba nie wie gdzie jest koszykówka oglądana. Zazwyczaj w stanach ultraliberalnych z bardzo wysokim popraciem dla BLM> Ba nawet bojkot ligi miał poparcie ponad 65% fanów NBA w USA 

Masz dwie ekipy z Flory w playoffach bejsbola... Masz Dodgersów z Padresami...Elementów wpływających na to ,że siada oglądalność jest sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.