Skocz do zawartości
Kubbas

NBA Finals: Lakers - Heat

Kto wygra?  

77 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Kto wygra?

2. 2. MVP?

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi jak dobra lokata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Fudzi napisał:

Piękne kursy jak na finał NBA. Najbliższy mecz Lakers 1.01, Heat 20 :)

image.png.7a7d90c1240b9ed20f009e892230ccab.png

A to nie kursy na mistrzostwo?

Znalazłem 1.22 na Lakers w najbliższym meczu ;)

35 minut temu, Fudzi napisał:

Edytowane przez bielakx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zwycięzcę serii jest kurs 1,01 - 20

Na dzisiaj jest 1,22-4,95 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się LBJ połamał (czego mu oczywiście nikt nie życzy) to moze by sie dało szybko postawić sporą kasę przy tym kursie 20

19 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Jeśli AD dalej utrzyma 30+ zdobycz, a nie zanosi się, by było inaczej. Jak fani LBJ i Lakers będą odbierać jego MVP nawet jak James będzie kręcił się wogol TD (np 27-9-9) bez MVP?

W rozważaniu tym kto powinien być MVP najlepiej założyć buty Spoelstry i teraz pomyśleć, czy lepiej by było gdyby zachorowal LBJ czy AD?

Odpowiedź na to pytanie jest również odpowiedzią komu sie bardziej należy MVP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 godziny temu, bielakx napisał:

A to nie kursy na mistrzostwo?

Znalazłem 1.22 na Lakers w najbliższym meczu ;)

Na Fortunie. Nie na mistrzostwo.

image.png

Edytowane przez Fudzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Fudzi napisał:

Na Fortunie  

image.png

Czyli te 20 to na jeden mecz? Ile tam teraz potrącają?

Coś to wyglada ze jak postawie 1000 zeta u LVbet, na lakers + 70 zeta na Heat na Fortunie to jestem jakby do przodu w kazdej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie fortuny jest "normalny" kurs, natomiast ten pomylony (z tym na zwycięstwo w serii) ciągle wisi na stronach livescorowych (na pewno na flashcore).

Zwykły błąd ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, sHHeba napisał:

Na stronie fortuny jest "normalny" kurs, natomiast ten pomylony (z tym na zwycięstwo w serii) ciągle wisi na stronach livescorowych (na pewno na flashcore).

Zwykły błąd ....

Widzę w Avatarze S i myślę, kurde to Sancho albo on jako jego siostra. 

Zawaliłeś mi nocke. 

A co do kursów. 

Ktoś grał na Miami przed seria? Tak powaznie pytam. Bo od 2005 nie było większego nobrainera w finale niż obecny skład. 

A na poważnie już. Jak bardzo lubię Miami bo zanim kibicowałem Jamesowi gdzieś od 2008, to zaczynając na poważnie się interesować NBA w 2005 roku, pierwszym klubem któremu kibicowałem było Miami Heat Wade'a, to obecnie to nie jest ani fair ani satysfakcjonujące jako fan LBJ. Szkoda tych kontuzji, bo zawsze będzie się je mu wypominać. 

Jak oglądam Butlera w koszulce Miami mam jego wywiad, który nieraz wkleja no na forum. 

"Nigdy nie zagram w koszulce Heat".

Szkoda i Dragica, szkoda barku Bama (chociaż na UJ się silowac chciał z DH to będzie zagadka na wiele latajac uraz) oraz szkoda samego Pata. Heat już raczej w erze Brooklynu, bo tylko nie fart i wewnętrzne tarcia mogą ich powstrzymać od serii trupów do finałów nie będą znaczyć tyle co dzisiaj, jako pogromcy najbardziej oveehyped teamu jakim są Bucks (Giannis to bestia, ale najbardziej ułomny z elitę players na przestrzeni lat). 

A co do MVP. Jeśli w g3 Davis jebnie z 40 to ciężko będzie bronić LBJ, skoro gr oooo punktów robi już będąc +10-15. 

Pisaliście kogo by Spo chciał kontuzje? A właśnie Davisa. Bo to on im robi w 1half jesień dupy, a James jedynie dokończą dziela. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, the_secret napisał:

Ostro. Liczysz na lajki? Smith już nikogo tu nie jara. Raczej minusy. Jak kto woli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bam znowu out? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davis trochę na własne życzenie, trochę za sprawą chyba jednak.świadomego atakowania go przez graczy Heat siedzi z faulami. Swoją drogą JB szaleje a Vogel jakby na razie nie reagował na to rozluźnienie w szykach Lakers. Ciekawe czy do końca uda się Żarom utrzymać na powierzchni... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogladam NBA juz kupe lat

lepszego meczu w takim momencie, w finalach, indywidualnego

w zyciu nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny był dzisiaj Butler, ale Lakers są frajerami, że w takich okolicznościach jak dzisiaj, nie potrafili dobić Heat i rozstrzygnąć kwestii mistrzostwa. Davis tragedia, LeBron długimi momentami niewidoczny albo zagubiony i tak naprawdę na mecz stawili się tylko Kuzma z Morrisem, którzy trójkami trzymali wynik. Ogólnie nie wiem czy Lakers są w stanie zagrać gorszy mecz niż dzisiaj, bo to co zrobili na początku spotkania wołało o pomstę do nieba. Chyba 8 strat w samej pierwszej kwarcie, Davis z 2 faulami i trzecim na początku drugiej kwarty. Kryminał to mało powiedziane, a i tak Miami jakoś za bardzo to im w tym czasie nie odjeżdżało.

Dobrze się stało, że Heat urwali w tej serii przynajmniej jeden mecz, bo sweep byłby bardzo niesprawiedliwym wynikiem przy kontuzjach, z którymi borykają się Dragic i Adebayo. Mam nadzieję, że na następne spotkanie wykuruje się przynajmniej Bam, bo tak fajne Playoffs zasługują na emocjonujący finał, a nie samotną walkę Butlera, która skazana jest na niepowodzenie przy braku wsparcia kolegów. Dzisiaj się udało, ale tak jak pisałem - no Lakers zrobili naprawdę dużo, żeby tego meczu nie wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Kubbas napisał:

Ogladam NBA juz kupe lat

w zyciu nie widzialem

To jest właśnie to ! Butler wziął piłkę pod pachę i zrobił mecz na 40 oka a nie płakanie bo support sraport , przy 3-0 zamknięta byłaby seria a tak to są w grze . 

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kubbas napisał:

Ogladam NBA juz kupe lat

w zyciu nie widzialem

To jest all-time great, absolutna topka indywidualnego meczu finałowego. Przecież on jeszcze zajebiście (wymusił ileś strat) krył LeBrona jednocześnie.

Powiedzmy sobie szczerze - nawet fani Lakers dziś trochę kibicowali Butlerowi :D 

Lol, Heat byli jeszcze dodatkowo -9 w 3 minuty bez niego. Definicja wygrania meczu w pojedynkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Płaczka Lebronica zawsze tak płakała że chce faul/albo nie było jej faulu, czy dopiero teraz jak gra w Lakers zaczęło mnie to tak bardzo irytować? 

Można jeszcze zmienić w ankiecie z MVP dla Bama na Jimmiego? :) 

Heat mają charakter. Heat od roku to Jimmie. Nie będę ukrywał, że szykujący się po 2 meczach sweep wyglądał przygnębiająco i niesprawiedliwie, a teraz pojawił się promyk nadziei że uda się jeszcze powalczyć. Davis dziś w I połowie grał mało ze względu na szybko łapane faule, co bardzo pomogło Heat. Jego punkty przejęli dziś Kuzma i Morris. W sumie już jakoś w połowie 3qw. wg mnie był jego  faul nr5 ofense na Duncanie (którego mu nie odgwizdali), ale Lakersi dziś liczyli na to, że mecz wygra się sam i na szczęście Davis w 2 połowie wcale nie był dużo lepszy. 

Cieszy ten łin niesamowicie! Jest nadzieja na powrót Bama w g4, a później są 3 dni przerwy. 

Go HEAT!

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi