Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West Finals] Los Angeles Lakers (54-17) – Minnesota Timberwolves (53-18)


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

Ale ten temat to rak xD Niech ktoś to skasuje i wstawi nowy bo i tak nie było tu nic merytorycznego to już lepiej pusty temat niż odstraszać "nowych" :D

Ja chyba wylosuje wynik w tej serii żeby potraktować gm-ow walczących w tej serii adekwatnym szacunkiem do tego jakim oni obdarzyli nas, głosujących:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, cvbe napisał:

Ale ten temat to rak xD Niech ktoś to skasuje i wstawi nowy bo i tak nie było tu nic merytorycznego to już lepiej pusty temat niż odstraszać "nowych" :D

Niech ktoś to przerzuci do polskiej sceny politycznej. To jest piękna metafora "debaty politycznej" w ostatnich wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny opis January, nie dość ze w 90% skopiowany z poprzedniego (czyli ~tyle co mój) to jeszcze podajesz statsy z regularnie dla graczy którzy byli w PO, ale byli tak c***owi ze się tam nie łapali do rotacji :) 
 

Wstawki personalne tez spoko- pisałem już dawno żebyś się pospieszył bo jadę na wakacje i mam z grubsza w dupie te serie, wiec jak się pospieszysz to możemy coś podziałać a jak nie to trudno. 
 

No ale skoro wyrzuciłeś te szambo z siebie to luzik, może nawet poświęcę te 30 minut ze snu i odpowiem na te Twoje pierdololo.

Na początku jednak przeproszę wszystkich co czytali te szamboposty, wiem ze dyskusja została sprowadzona do ..jej braku, niemniej nie wynikało to z mojej obawy przed Lakers tylko z gownopostow Januarego który od początku starał się unikać dyskusji, a w zasadzie rozpocząć ja w momencie gdy wiedział ze już nie będę w stanie odpowiedzieć :) No ale Januarego nie znamy od dzisiaj, prawda? 
Do sedna, trodxhe jestem ograniczony technicznie i czasowo stad będę odpowiadał na każdy z podpunktow tego opisu GMa Lakers 

1.

Macie bbrf wiec sobie możecie sprawdzić statsy bez problemu- ale nie dziwie się, ze January wrzucał swoje statsy (co zabawne, z regulara a nie z PO) skoro w zasadzie poza Lebronowi Butlerem i Theisem nikt z członków kluczowej rotacji w PO nie grał- dlaczego? 
2- 

Kalka z poprzedniego postu, podstawione pod ten szablon swoje nazwiska i z tego oryginalnego wpisu okazało się, ze biedny January znalazł 1 nazwisko które nie pasowało :( Serio, czytacie prawdy objawione w tym? Proszę jednocześnie o sprawdzenie autorytetow na które powołuje się GM Lakers w punkcie 2.34 dziwne, ze GM Lakers cytuje jako autorytet samego siebie, a pomija słowa anonimowego mistrza NBA Steve Kerra mówiącego o tym, ze Russell jest c***owym offballowym graczem, który nie pasuje do GSW. 
Zreszta, GAW oddali Russella za maxa Wigginsa, serio, jest to allstar wg was? 

 

Na resztę szkoda odpowiadać, zwykle farmazony i banały, które można podpiąć pod wszystko i wszędzie. 
 

3. 
Playable obwodowi 
Minnesoty- Lillard,Booker,Hill 

niezle braki, porównajmy do tego co maja Lakers- Russell(mam przypominać zeszłoroczna serie w PO tego jegomościa, w tym roku nawet w bance nie wystąpił), Butler(?- bo zdaje się ze miał grać jako 4ka), Huerter(połowa sezon kontuzja, brak występu w bance) 

Kiepski w PO Hill vs Russell 19’- chcecie porównać? 
 

Ogolnie Russell jest bardzo zabawny, sprawdźmy może jak wyglądał ten allstar(wg słów Januarego) vs defensywny kasztan (wg Januarego) Lillard 

11 spotkań, wiec próbka chyba ok? 
Russell- bilans 1-10, 33minuty, FG-40%, 3P 27%(przy 8 próbach na mecz), 5,8 asysty i niemal 3 straty na mecz 

Nom, a słyszałem/czytałem ze Lillard jest c***owym obrońca na te ofensywna bestie Russella 

3.1 Rotaxja

Nom przezabawny jesteś January czepiając się podwojenia Looneya a samemu wpisując na PF Lebrona minuty j ... nikogo więcej, rozumiem ze przez 10 minut w meczhbgramy 5 na 4? 
 

Moje minuty, skoro Ci tak bardzo zależy, choć od zawsze uważałem ze to jest najbardziej z dupy rubryczka jaka może być- minuty są uzależnione od matchupow plus od formy danego dnia- w przeciwieństwie do Ciebie, mogę tutaj rotować, Ty musisz mieć stałe minuty bo masz najgorsza ławkę jaka kiedykolwiek znalazła się w finale konferencji 

PG- Lillard 34 Hill 12 Booker 2 

SG- Booker 32 Tatum 10 Hill 6 

SF- DFS 30 Tatum 12 Niang 6 

PF- Tatum- 20 , Wood 12, DFS 6, Olynyk 6 Boucher 4

C-Looney- 20, Wood 16, Olynyk 12 

Oho, już czekam na odpowiedz odnośnie Hilla itd. Po prawdzie mam kilku ballhandlerow na top poziomie i każdy z nich może odpowiadać za rozegranie- czy to Lillard czy Booker czy w dalszej kolejności Hill i Tatum- pozycje są wypisane orientacyjne, to ze Hill jest wpisany jako SG na kilka minut nie oznacza nic, poza tym ze przebywa w danym ustawieniu na boisku.

3.2 Ofensywny gameplan w skrócie (mój defensywny) 

Nie jestem w stanie zupełnie wyeliminować Lebrona- typ jest zwyczajnie zbyt dobry i tu nawet bdb Tatum nie będzie w stanie go wyłączyć z gry- mogę jednak go ograniczyć - przede wszystkim odciągam grę od kosza i staram się jak najwiecej grać na obwodzie- rzucam co najlepsze na Lebrona żeby to Butler odpowiadał za ofensywę- Ingram i Russell niech sobie rzucają przez łapy, im więcej oni maja piłki tym lepiej dla mnie- a jeśli maja pełnić tylko tole spotupshooterow to już w ogóle woda na młyn dla Minnesoty - January próbuje przekonywać statsami z regulara drużyn które nawet nie otarły się o PO jako niezwykły rozwój swoich graczy, niemniej Ingram to dalej Ingram, Russell cały czas pokazuje ze nie potrafi wygrywać i robi suche liczby w słabych zespołach a Butler i Lebron mimo swojej zajebistoscj są niemal identycznymi graczami jeśli chodzi o strefy gry i jeden z drugim fituje jak skarpetka z sandałem. 
To nie roto.

3.3

Looney- No fajnie January ze podajesz statsy Looneya gdy był kontuzjowany i każdy o tym wiedział ze się boi grać, czemu akceptujesz ze Klay w naszych PO gra normalnie na podstawie tego ze powiedział ze jest zdrowy, a olewasz ze Looney sam się wypowiedział, ze po zabiegach jest w pełni zdrowy j nie czuł się tak dobrze jako koszykarz od 2 lat? Zalety(i role) Ksvona wypisywałem serie temu, tu się nic nie zmieniło poza pisownia flare screenow (wink wink)

Faktem jest, ze ciężko byłoby mi bronić kosz skoro masz Lebrona, niemniej jak Th zamierzas bronić na obwodzie skoro w tej serii ja mam 3 z 3 najlepszych strzelców? 
Mam 3 armaty, na które nie masz żadnej odpowiedzi na obwodzie bo Twoimi starterami tutaj są Russell i Ingram i jedynie Butler jest w stanie zająć się 1 z głów mojej trójgłowe hydry 

A minuty w których (z braku laku jak rozumiem) gra Kyle Korver- No k****, szanujmy się, Lillard/Booker/Tatum vs 36letni Kyle Korver- serio? Nie masz wstydu? 
Mam 3 graczy których TRZEBA podwajać, a jak tego nie robisz to każdy z nich jest w stanie rzucić 35+ punktów na mecz i to przy top defensywnych- czy obrona Lakers jest choćby w top10 naszych beGM? To pytanie do głosujących 

Reszta- jak zdążę, jutro przed wylotem, jak nie, to trudno, ale schowaj sobie w archiwum przeglądarki te swoje 4:0 January, bo jesteś żenujący 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Russellem jako elitarnym off ball playerem to już rok temu wyjaśniałem manipulacje Jaśka, bo John Wall idąc tą metodologią też byłby bardzo dobrym off ball playerem. No niestety Jasiek specjalizuje się w tego typu gierkach, potem szedł dalej jak próbował udowadniać, że Ingram jest lepszym strzelcem niż Tatum czy Lillard, co pewnie wpisze się już na stałe w annały tej gry.

Szczerze to nawet nie chce mi się tego grzać, chyba każdy kto ogląda NBA widzi, że ten fit w BeGM Lakers jest wątpliwy, przychodzą nowi GMowie mówią to samo, a Jasiek dalej powtarza te swoje meandry na podstawie odpowiedniej wycinki statystyk.

Ale niestety co by nie mówić o ficie, to BeGM Lakers mają LeBron i Butlera i o ile Jimmy robiący za przydupasa LeBrona jest absolutną hańbą dla tej gry, to ten duet dobrze się uzupełnia. Do tego January długo wychwalający Dedmonów, Robinów Lopezów czy innych Meyersów Leonardów był jeszcze do klepnięcia, to po ściągnięciu Theisa reszta została z tyłu. Za dużo tu talentu, by ktoś chociaż mógł rzucić rękawice Lakers, a już napewno nie Wolves, którzy właściwie wiedząc, że powinni ustawiać matchupy pod Lakers, zupełnie olali temat.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem, że LeBron w tym roku grający na DFS miał 11/23 z gry. 14as/3to tu wygląda super, do tego 4 wymuszone faule, ale dostał 2 czapy. Butler lepiej % wyglądał, bo 7/13 z gry, ale już tylko 2as/1to i 3 wymuszone faule. 

Czy rzeczywiście można powiedzieć, że "był jechany jak dziwka"? 

Dla mnie to jest bdb obrońca na nich, wiadomo nie zawsze da się ograniczyć takich graczy, ale akurat DFS jest do tego zdolny. 

Nawet świetny w 1 rundzie Kawhi zrobił na nim... 9/23 i 4as/3to!!!

 

Butler na Tatumie w PO 6/16 z gry i 6as/3to, tylko 2 faule wymusił w tym czasie i dostał 3 czapy. 

Generalnie te pary wyglądają dla Qcina nieźle. Gorzej z tymi nieszczęsnymi switchami i obroną pod koszem, bo Looney z tego sezonu to niewiadoma, a i z pomocy nikogo nie będzie jak Tatum będzie musiał wyjść wyżej. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Yup, dzięki temu wychodziło 125+ ortg (nie chce mi się liczyć) teamu, a jeszcze lepiej jak liczy się tylko akcje, w których dochodziło do takiego pojedynku.

 

Ale to w takim razie Dallas jako zespół było jechane a niekoniecznie sam DFS :)

21 minut temu, january napisał:

Kawhi i Lebron/Butler w 1 linijce po tegorocznych PO to obraza majestatu :D 

Ograniczył Kawhiego, ale nie Brona/Butlera.

Nie stawiam ich równo za PO, ale fakty są takie, że w 1 rundzie był bardzo dobry, a mimo to DFS potrafił sobie z nim radzić. 

23 minuty temu, january napisał:

Nigdy nie negowałem bdb obrony indywidualnej Tatuma. Zespołowej też nie - aż do finałów konferencji, gdzie strasznie zawalił Celtom mecz przez swoją koszmarną D z weakside jako help-D na pickach Bama. 

Co do ECF zgoda, ale generalnie dla mnie przy ocenie PO to ewentualnie bonus, a patrzę na postawę z całego rs, gdzie Tatum był bdb. 

25 minut temu, january napisał:

Niemniej podajesz matchup, którego nie ma, bo przecież masz Tatuma na Bronie. 

A nie pisał Qcin coś w stylu DFS/Tatum vs Bron/Butler? :)

26 minut temu, january napisał:

Ja też tych 8/23 Tatuma w ataku na Butlerze nie podałem :)

Nie ma znaczenia, bo w tym momencie skupiłem się , tylko i wyłącznie na obronie Tatuma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin ma zajebisty firepower w ataku, cały czas to powtarzam. Jednak para Booker-Lillard na obwodzie w obronie to również zaproszenie pod kosz, a tam nie ma zadnego rim protektora. Wiec stawiam ze tu wysokie wyniki będą w meczach. Qcin mógłby tu powalczyć o zwycięstwo gdyby nie fakt, iż january ma w składzie dwóch najlepszych graczy w play offs. Dodam jedynie ze dla mnie Wolves są o jednego dobrego centra, by stać się team to beat w przyszłym sezonie, a ich trzon jest na tyle młody, że mogą być tym contenderem przez najbliższe 3-4 lata spokojnie. Gratulacje dla obu panów za ten sezon.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.