Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West Finals] Los Angeles Lakers (54-17) – Minnesota Timberwolves (53-18)


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69

Ty piszesz o Looneyu z tego sezonu? Miye Oni - kluczowy rezerwowy, serio? 

Ogólnie nawet podoba mi się ten zespół. Lillard-Booker-Tatum to ogromna siła w ataku, trzeba przyznać. Do tego, DFS za taką kasę to złoto. Z ławki G. Hill i Wood to też mocne punkty tego zespołu. Wooda można fajnie wykorzystać w tej serii. Na razie to przedstawiłeś z grubsza swój team. Czekam na bardziej szczegółowy gameplan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

"Wood jako finisher w PO"

No rzeczywiście kwiatek, w sumie też na to zwróciłem ze zdziwieniem uwagę, ale za chwilę poczytałem, pooglądałem Looneya (a jeszcze z tyłu głowy kluczowy rezerwowy - miye oni) i mi z głowy wypadło :)

e:

Twojego opisu całego nie przeczytałem, bo jednym okiem tv oglądam, ale kluczowe zdania widzę, kurde śmiesznie wyszło 😂😂😂

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej powinno stawiać pytanie- czy opis Januarego jest o jego zespole czy jest zwykłym szablonem gdzie można podłożyć randomowe nazwiska i tekst mimo wszystko będzie spójny :) 

January, masz zajebiste nazwiska i zero- dokładnie zero- chemii— masz 4 graczy którzy są dodatni tylko i wyłącznie gdy maja piłkę w ręku i to jest dramat jeśli Ty to wygrasz :) bo będzie świadczyło tylko o tym, ze nie wygrywa lepszy zespół tylko głośniejsze nazwiska, choć pisanie o głośnych nazwiskach w kontekście Ingrama j Russella to jest grubszy lol i polityka która od dawien dawna uprawiasz- dziwne ze ludzie to jeszcze łykają, liczę ze się w końcu obudza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę ukrywał, że mi się jakoś nie podoba budowa teamu Januarego, ale tego, że ma LBJ i Butlera (finalistów rl NBA) nie możesz lekceważyć. Twoje bajki o Looneyu z tego sezonu czy Miye Oni też nie wyglądają najlepiej. Na pewno masz swoje atuty. Zobaczymy. Czekam na gameplany, ale dla mnie otwarty pojedynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie chromol farmazonów pajacu, bo ja tam jednocześnie przedstawiałem twarde dane, których już nie mogłeś przekleić. Ty sobie wybiórczo i nieudolnie tylko kopiowałeś fragmenty popełniając plagiat.

Ja oczywiście wiem czemu to robisz - po pierwsze wiesz doskonale, że jesteś w czarnej dupie w tej serii, więc próbujesz ją wywrócić na zero merytoryki i radosne pierdololo, by odwrócić uwagę od clue tak jak to robisz w swych postach zawsze.

Po drugie - już przy poprzedniej serii wyszło, że się gówno znasz na czymkolwiek jak wymyślałeś bzdury o unikalnym box-and-one na Tatumie, więc próbujesz uniknąć kompromitacji, która zawsze Ci grozi, kiedy tylko masz napisać więcej niż 5 linijek i to jeszcze na temat,

 

Stary, nic wybiórczo nie wybierałem :D poleciałem Ci linijkę po linijce :D takie właśnie były Twoje niepodważalne atuty, nazywasz swoje banały merytoryka :D to jest Twój problem, jesteś tak bardzo zapatrzony w Ingrama i Russella i świat który próbujesz tu przemycić jako rzeczywistość ze nie widzisz ze ten Russell przez cała swoją karierę zagrał 3 dobre miesiąca, został wyjaśniony w GSW aż miło, Kerr wypial jego zupełny brak przydatności jako gracza offballowego, a Ingram jak przyszło mu do grania o coś więcej niż wysoki pick to się tradycyjnie obsral i grał w bance na poziomie wyśmiewanego przez Ciebie Franka Jacksona :) 

To co nazywasz merytoryka to jest zwykle bajkopisarstwo, pod własna tezę:) 

Twój obwód by stał i płakał na to co robią Lillard i Booker z tym Twoim c***oskladem :) 
Wyplakales Lebrona i brawo, wyplakales Butlera i brawo, ale jak nie widzisz ze stworzyłeś prawdopodobnie najgorszy fit ever mając 4- jak to nazywasz- allstarow+ (xDDDDDD) to No cóż, strzelaj dalej Jasiek, ja się tych Lakers ani trochę nie boje, bo to jest kolos na glinianych nogach ;) 

tutaj proszę dla reszty-> 

Lillard vs allstar DANgelo Russell

https://stathead.com/tiny/l35sP

Booker vs Butler

https://stathead.com/tiny/QQoHe

Tatum vs Lebron

https://stathead.com/tiny/bQYzl

To czym Ty mnie chcesz straszysz? Ingramem? Posiedzi sobie na nim DFS i w zupełności wystarczy.

Smiejesz się z mojej ławki? Hehe No śmiechy chichy, a potem sobie porównujemy G.Hill vs Huerter który pewnie jest połamany 

Czy może kolejny elitę rols z wysokich, kogo tam masz Dedmona czy Meyersa Leonarda wyciągniesz tym razem? A może po całości wyskoczysz z tym Typem z rl Nets co to mil być gamę changerem? 
Nie mas nic January, stad nie napiszesz opisu, bo jesteś zupełnie goły :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Przecież Ty łżesz w żywe oczy. Po co ja mam z Tobą wymieniać posty w takiej sytuacji?

Ja Ci napisałem - unikasz jak zwykle opisów jak ognia, bo wychodzi Twój brak wiedzy. Ale nie będę marnował czasu na domyślanie się jak grasz. jakie masz minuty w rotacji, jakim grasz s5, jaki masz system w obronie picków i wiele innych. 

Piłeczka po Twojej stronie. Mam lepszego lidera, lepszego sidekicka, lepszych graczy 3+ w rosterze, lepszą defensywę pod koszem, lepszą defensywę na obwodzie. Twoi liderzy dostali w PO w pizdę od moich.

Chcesz to spróbuj powalczyć o uniknięcie sweepa. Nie to nie, ale dopóki nie podasz normalnego opisu, czego nie zrobiłeś jeszcze ani razu w tym sezonie dopóty nie będę tu nic pisał.

 

Ale bzdury piszesz :) Brak Ci argumentów Misiu, słabiutko, liczyłem ze coś powalczysz :) 

to ja nie wiem nic jak Ty grasz- kto tam u Ciebie rozgrywa? Bo chyba nie Russell? 
Kto tam u Ciebje rzuca? Masz lepsza obronę pod koszem? Bo co? Bo masz systemowego Theisa?:D co Ty w ogóle za głupotki tu wypisujesz :) 

Moi liderzy zostali rozjechani przez Twoich? Koedy? Nie przypominam sobie żebyś miał Dragicia lub Bama Adebayo- bo chyba nie napiszesz ze Butler był najlepszym graczem serii z Celtics,co? 
Lebron kozaczek w PO wiadomo, szkoda tylko ze Twój zespół w niczym nie przypomina rl Lakers żeby to przełożyć 1:1 :( No chyba ze Ingram Brdzie pełnił role Davisa a Theis Howarda to spoko! 
Jestes goły January, ja swój opis dałem, wedle najlepszego propagandowego wzorca, dostałeś wszystko co chciales, ba, nawet Ci dodałem pare słów o tym offballu- Lebron James spotup shooter xD Jimmy Butler spotup shooter xD Ingram i Russell spotup shooter xD 

Beka z Ciebie January, nie masz nic, poza koszmarnym dla siebie matchupem i fatalnym fitem gdzie Masz z grubsza 3 graczy operujących w tych samych strefach boiska a Twoim najlepszym strzelcem jest Kto? Ingram? 
a może nie napiszesz opisu bo trochę głupio będzie wmawiać ludziom ze 36letni Korver czy najgorszy w tegorocznych Bux Pat dają Ci dobre minuty z ławki :D 

January, dla mnie ta seria to beka, bo już Nuggets mieli na mnie więcej niż te Twoje c***ogwiazdy które nawet się w Bance nie pojawiły :) masz super zestaw na garbage, tam faktycznie możesz powalczyć z Miye Oni, ale w tej serii nie masz czym mnie bronić, nie masz zupełnie nic w obronie poza Butlerem wszystko inne to jest szajs, a ja mam 3 najlepszych strzelców w tej serii, wiec cytując Twoje słowa 

„ofensywa bije defensywę” 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze Miye Oni jest kluczowym rezerwowym bo spodziewam się jednak trochę garbage time przeciwko tym wszystkim Brownom j Meyersom Leonardom czy kogo tam ci wszechstronni Lakers maja na ławce.

Juz Ci poprawiłem Jasiu Olynyka z ławki, pamiętasz Kellyego? Dzieli temu elite rolsowi mamy sporo waszych zagrań na papierze, wątpię byście coś nowego wymyślili, wiec mój trener wie co Ty będziesz grał, a Twój nie wie co ja :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Jeszcze minuty rotacji Wolves i defensywne matchupy poza tym DFSem na Ingramie poproszę 😉 

Strefa 3-2, a minuty zależne od potrzeb- jedziesz Misiu

jesli byłoby krycie 1-1 to 

Tatum i DFS-Butler i Lebron 

Booker-Ingram

Lillard-Russell 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

ale Ty wiesz jak wygląda zone 3-2? By potem nie było nagle że chciałeś zone 2-3 grać :D, tak się upewniam tylko :) 

O to jednak nie DFS na Ingramie? Btw to na LeBronie czy Butlerze? (jeden kij trochę, bo jeden i drugi Finney-Smitha akurat straszliwie w RS rżnęli), ale daj jednak znać :) 

Ja wiem, że próbujesz chować w taki sposób swoje braki, ale to jednak jest słabe, że od początku sezonu ani razu nie raczyłeś podać minut. Co tu wyjdzie - 40 min George'a Hilla z ławki na 4 pozycje? Czy Wood próbujący biegać za LeBronem?

Pisz swój opis zamiast próbować smieszkowac, bo ani to, ani flirt nie są Twoja mocna strona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

W serii którą gramy (finały konfy) to był tak słaby, że Spoelstra wolał wystawiać Iguodalę na centrze :D 

Aha, No tak, typowo :) Pewnie Królik Bugs odwiedził Kellyego przed seria z Lakers i upoił go w przerwie magicznym napojem ze nagle się nauczył grać :) 

Typowe dla Ciebie, tylko boxscore, olać skillset :) 

Tylko nazwiska, olać fit :) 

Ta seria to będzie prawdziwy test dla społeczności, czy dadzą się uwieść Twoim słodkim pierdom o Ingramie i Russellu czy dostrzega Twój brak opisu jako jedyna odpowiedz i unik :) 

Szkoda, ze będę AFK gdzieś do ~14 chyba ze mi wakacje rząd Grecji zmieni, bo będziesz mógł swoje szambo wylewać bez możliwości odpowiedzi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój opis przepisałem, Ty nie zrobiłeś  nic :) do dzisiaj nie znalazłeś mi tez zdani (nie literówki) która w moim opisie nie jest prawdziwa :) 

Jestes goły, ludzie mam nadzieje to docenia :) 

a to, ze unikasz odpowiedzi Jam chcesz bronić Lillard-Booker-Tatum tym swoim paeudodefensywnym ustawieniem jest najzabawniejsze :) A tak mi zależało żeby poczytać o dpoty Russellu i Ingramie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, karpik napisał:

Wspólnymi siłami robicie chyba najgorszą serię w historii. Otagujcie mnie jak napiszecie coś normalnego, przestanę tracić czas, żeby tu wchodzić.

Ja na miejscu Januarego tez bym się trochę wkurwil wiec go rozumiem. Jak czytałem opis qcina to coś mi śmierdziało w tym tekście, np. ten kwiatek typu wood jako finisher w PO. Ale nie pamiętałem oczywiście opisu Januarego i myślałem ze dla beki Qcin przekleił tylko ten ostatni akapit pogrubiony, który rozpoznalem. 

Natomiast przeklejenie całego opisu i wstawienie swoich nazwisk to mega słaba zagrywka. Ja tu widzę strach żeby  podjąć fair walkę na argumenty.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Natomiast przeklejenie opisu i wstawienie swoich nazwisk to mega słaba zagrywka. Ja tu widzę strach żeby  podjąć fair walkę na argumenty.  

Myślę, że ideą qcina było pokazanie właśnie hipokryzji tych opisów. Dopóki nie trafił się ten kwiatek z Woodem, czy tez January nie napisał o tym, że to skopiowany opis, nikt nic do tego opisu nie miał ( alonzo np na poczatku polajkował, po czym usunał lajka i dał lajka januaremu :D ).

W prawdziwym NBA mamy trenerów typu Igor Kokoškov, David Blatt itp, którzy mają ogromną ilość doświadczenia i sukcesów w profesjonalej trenerce, a mają problem z różnymi zagrywkami na poziomie NBA.

Natomiast tu na forum, ktoś użyje trudnych słówek opisujących dany set z randomowymi nazwiskami w danej roli i to ma być argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

 

Natomiast tu na forum, ktoś użyje trudnych słówek opisujących dany set z randomowymi nazwiskami w danej roli i to ma być argument.

Dla mnie właśnie nie, dla mnie np opisy Teca np so o wiele lepsze, najlepsze. przejrzyste, generalne, wychywcenie swoich zalet i wypomnienie wad przeciwnika, wymienienie ciekawych statystk potwierdzających tezy, i ja na tym się skupiam, a nie jakie sety kto gra. Sam nie ogladam na tyle dużo NBA żeby się na tym super znać. 

 

Tutaj wystarczyłaby rotacja i właśnie wady, zalety i bym nic nikomu nie gadał, a jak widzę taki plagiat to uważam ze to po prostu słabej klasy prowokacja.

 

Jasne, January mógłby tu zachować sie inaczej i napisać:  Qcin umie tylko skopiować czyiś opis wiec ja pokaże ze jestem lepszy i napisze coś ciekawego, ale rozumiem w pełni jego postawę w tej chwili. Jak Qcina nie stać na chociaż dwadzieścia zdań o swoim zespole, to january tez nic nie musi.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

Dawaj tą rotację, konkretne lineupy, swoje mocne strony, słabe strony przeciwnika i jak to wykorzystasz w tym pojedynku. January ma w składzie finalistów rl NBA i jest tu faworytem, ale imho nie stoisz od razu na straconej pozycji i dobrym opisem możesz tu spokojnie zamieszać. Pamiętaj... to, że Twój team bardziej mi się podoba, niż team Januarego to nie znaczy, że masz mój głos, bo sympatie nie są tu najważniejsze, więc działaj i mnie przekonuj. Czekam, bo na razie nuda... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.