Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mcreativo napisał:

Bieg na 800 metrów.

I jak ktoś był z tyłu na 600 metrze ale miał mocny finisz i wygrał na 800 metrze nie oznacza, że ten ktoś by nie wygrał gdyby biegali na 600 metrów.

Przy biegu na 800 metrów nie ma znaczenia miejsce na 600 metrze.

Analogia byłaby dobra gdyby to było "kto wygra kilka razy bieg na 800 metrów"

1 minutę temu, Koelner napisał:

Nope. Denver w dwóch seriach wyszło z 3-1 więc ich sztab szkoleniowy oraz zawodnicy potrafią z nożem na gardle zrobić taki gameplan i ich realizację , że drużyna przeciwna w trzech kolejnych meczach nie potrafi zareagować . Denver może rozjechać Lakers jak to zrobiło Dallas w 11’ ( też niby underdog) 

Pewnie ze może, ale wycierajac sobie dalej twarz kibicami lakers to oni uważali ze Clippers jeszcze bardziej mogło rozjechać Lakers i pewnie dalej uwazaja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ttr napisał:

  

Przypomnijmy, że kolega nie jest hejterem i dał zespół z AD i LBJ na 9 miejscu w konferencji zachodu. Jakie typy na WCF ? Pozdrawiam.

Jaki hejt? Napisałem coś obraźliwego, jakieś durne odcinki? Nuggets dałem na drugim, a wiedziałem, że są z Denver i gra tam Jokić. A tacy sympatyczni się wydawali to im dałem 2 na zachętę. No to jak tak ich wysoko ocenilem to muszą wygrać😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozum podpowiada 4:1 dla Lakers bo zespół z Kalifornii ma w tej serii praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie. Pierwszą piątkę można zestawić zarówno z nominalnym centrem jak i z Morrisem, który do smallballu nadaje się idealnie i daje jakość po obu stronach parkietu. Wydaje się, że Vogel zacząć powinien jednak z McGee/Howardem, bo tak jak pisali tu już niektórzy - Denver ma ogromne problemy z bronieniem picków, a męczenie w ten sposób Jokica i nabijanie łatwych punktów, powinno być w ofensywie priorytetem Jeziorowców.

W zasadzie jedyna rzecz, która niepokoi mnie jako sympatyka LAL przed nadchodzącą serią, to słaba forma KCP i Greena, czyli gości, którzy prawdopodobnie będą odpowiedzialni za krycie będącego w gazie Murraya. Niby w obu tegorocznych seriach Vogel pokazał, że ma sposób na wyłączanie z gry liderów przeciwnej drużyny, ale Nuggets nie są w ataku aż tak przewidywalni i łącząc skille Jokica z ruchem rolsów bez piłki, potrafią znaleźć okazję do łatwych punktów albo chociaż złamania dobrze ustawionej obrony.

Nie chce mi się wierzyć w to, że Denver znowu będzie w stanie wywinąć podobny numer jak w półfinałach konferencji, ale po takiej serii głupio byłoby ich na wstępie skreślać. Tak czy siak LeBron na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że właśnie otworzyła mu się może nie autostrada, ale o wiele mniej wyboista droga do mistrzostwa niż można było zakładać jeszcze kilka tygodni temu, więc na pewno będzie cisnął, żeby ten kolejny pierścień na rękę założyć. Lepszej okazji na tryumf w barwach Lakers już chyba nie będzie, więc swojego typu z pierwszego zdania nie zmieniam, choć 4:2 to równie prawdopodobne rozstrzygnięcie. Wszystko inne (w obie strony) będzie dla mnie zaskoczeniem i utwierdzi mnie w przekonaniu, że typowanie w NBA lepiej zostawić innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ttr napisał:

  

Przypomnijmy, że kolega nie jest hejterem i dał zespół z AD i LBJ na 9 miejscu w konferencji zachodu. Jakie typy na WCF ? Pozdrawiam.

może "gość" nie lubi Lakers i jego typ był życzeniowy? 🙄

co do typów na WCF - 4:0 dla Nuggets, niech tam piecze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hoolifan napisał:

 Tak czy siak LeBron na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że właśnie otworzyła mu się może nie autostrada, ale o wiele mniej wyboista droga do mistrzostwa niż można było zakładać jeszcze kilka tygodni temu,

Ten post okraszony 4 serduszkami jest małym dowodem na to ze Denver mimo wygranej jest wciąz uważane za wyrażnie słabsze od Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, darkonza napisał:

Ten post okraszony 4 serduszkami jest małym dowodem na to ze Denver mimo wygranej jest wciąz uważane za wyrażnie słabsze od Clippers

Raczej nie. Napisal tam duzo wiecej, przedstawil w sposob rzetelny i kulturalny swoje mysli. Taki post to rzadkosc. Moze ktos za to dac serduszko.

A nie za jakis jeden wybrany fragment..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

Raczej nie. Napisal tam duzo wiecej, przedstawil w sposob rzetelny i kulturalny swoje mysli. Taki post to rzadkosc. Moze ktos za to dac serduszko.

A nie za jakis jeden wybrany fragment..

ale przecież pozostaje jeszcze kilka innych zdań:

"Rozum podpowiada 4:1 dla Lakers bo zespół z Kalifornii ma w tej serii praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie"

"Nie chce mi się wierzyć w to, że Denver znowu będzie w stanie wywinąć podobny numer jak w półfinałach konferencji"

"Lepszej okazji na tryumf w barwach Lakers już chyba nie będzie"

Wszystko to sugeruje ze baryłki są słabym przeciwnikiem i ze to idealna okazja skoro sie na nich trafiło

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się, ze seria będzie słaba. Wszyscy napalamy się na dobrą serię po tym co Denver pokazało ale grają wąską rotacją. To musi wyjść. Każdy mecz na pełnej intensywności, wszystkie wymęczone. Myślę, że LAL łatwo przejdzie Denver, choć nawet jako ich fan chciałbym trudnej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, darkonza napisał:

ale przecież pozostaje jeszcze kilka innych zdań:

"Rozum podpowiada 4:1 dla Lakers bo zespół z Kalifornii ma w tej serii praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie"

"Nie chce mi się wierzyć w to, że Denver znowu będzie w stanie wywinąć podobny numer jak w półfinałach konferencji"

"Lepszej okazji na tryumf w barwach Lakers już chyba nie będzie"

Wszystko to sugeruje ze baryłki są słabym przeciwnikiem i ze to idealna okazja skoro sie na nich trafiło

 

Szanuję to, co osiągnęli Nuggets, ale chyba warto w tym miejscu przypomnieć, że w każdym z ostatnich trzech meczów, Denver było na deskach i dostawało drugie życie w dużej mierze przez nieudolność sztabu trenerskiego Clippers oraz głupotę samych zawodników, którzy nie potrafili utrzymać wypracowanej przez siebie przewagi. Wiem, że Lakers też nie są w tym elemencie święci, ale jednak nie chce mi się wierzyć, że są oni w stanie zrobić coś równie głupiego co ich koledzy zza miedzy.

Nie chcę dyskredytować Nuggets, ale oni po prostu nie wyglądają mi na drużynę, która w serii do 4 zwycięstw jest w stanie Lakersom zagrozić. Jeśli tak się stanie, to oczywiście uderzę się w pierś i przyznam, że źle ich oceniłem, ale jako sympatyk Lakers nie wyobrażam sobie, że zespół któremu kibicuję miał nie skorzystać z tego, że właśnie poległ ich główny rywal w walce o mistrzowski pierścień (a tak przynajmniej typowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mich@lik napisał:

Wszyscy napalamy się na dobrą serię po tym co Denver pokazało ale grają wąską rotacją. To musi wyjść.

co musi wyjść? Nuggets grają zwykle 9osobową rotacją, Lakers głównie grali w 8mke, teraz będzie więcej Howarda i JaVale but still, skąd Ci się to wzięło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, memento1984 napisał:

A Ty co, odwaznie dales zespol z Jamesem w finale? Niesamowita przebieglosc

@MEMento kolego sympatyczny w czym masz problem ? Noo rozbawiło mnie to, że @ptak dał Lakers z LBJ i AD, którzy zrobili first all nba i są w finale konfy po za PO. Jako jedyny z resztą z tych osób bawiących się w typowanie. Zabawne wtedy, a jeszcze bardziej po czasie. Tyle.

W takim razie za rok Cavs TOP4 wschodu, a Durant i Irving po za PO. Odważne i przebiegłe typy over rzeczywistość i ocena potencjału, a co !

I jeszcze będzie taki post pisał do mnie typ, który wyśmiewał Ingrama, Kuzme i fanów Lakers bo mieli czelność wierzyć w rozwój młodych. Co support Lakers już nie jest z gleague tak jak prawiłeś parę miesięcy temu ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co musi wyjść? Nuggets grają zwykle 9osobową rotacją, Lakers głównie grali w 8mke, teraz będzie więcej Howarda i JaVale but still, skąd Ci się to wzięło?

Murray 546min, Jokic 532 przy 340 LBJ i 350 AD. Oni zagrali prawie jedna serię więcej... Murray jeszcze w 1 meczu odpoczął, tak by podszedł pod 555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mich@lik napisał:

Murray 546min, Jokic 532 przy 340 LBJ i 350 AD. Oni zagrali prawie jedna serię więcej... Murray jeszcze w 1 meczu odpoczął, tak by podszedł pod 555.

LOL

Nuggets zagrali 14 spotkań, a Lekers 10 z kilkoma blowoutami

to dalej nie jest wąska rotacja, gwiazdy zagrały swoje i tyle

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po normalnym 82-meczowym sezonie można byłoby jeszcze zmęczenie rozważyć jako factor - ale IMHO ldzie okrutnie takie niemierzalne rzeczy przeceniają - ale jak ktoś tam będzie zmęczony po 4 miesiącach przerwy i 20 meczach, to sorry not sorry. 

Ale nie sądzę, żeby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ttr napisał:

@MEMento kolego sympatyczny w czym masz problem ? Noo rozbawiło mnie to, że @ptak dał Lakers z LBJ i AD, którzy zrobili first all nba i są w finale konfy po za PO. Jako jedyny z resztą z tych osób bawiących się w typowanie. Zabawne wtedy, a jeszcze bardziej po czasie. Tyle.

W takim razie za rok Cavs TOP4 wschodu, a Durant i Irving po za PO. Odważne i przebiegłe typy over rzeczywistość i ocena potencjału, a co !

I jeszcze będzie taki post pisał do mnie typ, który wyśmiewał Ingrama, Kuzme i fanów Lakers bo mieli czelność wierzyć w rozwój młodych. Co support Lakers już nie jest z gleague tak jak prawiłeś parę miesięcy temu ?

Ale o tym supporcie z g league to kto pisal? Ingram to byl jedyny zawodnik ktory jeszcze mial wartosc. Kuzma to wali 26 rok zycia, jaki on mlody? Razem z Nancem Jr to sa tacy bracia Brozkowie, wiecznie mlodzi z potencjalem :)
Przejrzyj ten roster jeszcze raz - Lebron ma to cos, co nadal pozwala mu wycisnac ponad 100% z takich mierniakow.

Trafil mu sie jeszcze od czasu do czasu ogarniajacy PO, niechciany weteran za grosik, ulubieniec forum Rondo. To jest meme team 2.0 + Davis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, memento1984 napisał:

Ale o tym supporcie z g league to kto pisal? Ingram to byl jedyny zawodnik ktory jeszcze mial wartosc. Kuzma to wali 26 rok zycia, jaki on mlody? Razem z Nancem Jr to sa tacy bracia Brozkowie, wiecznie mlodzi z potencjalem :)
Przejrzyj ten roster jeszcze raz - Lebron ma to cos, co nadal pozwala mu wycisnac ponad 100% z takich mierniakow.

Trafil mu sie jeszcze od czasu do czasu ogarniajacy PO, niechciany weteran za grosik, ulubieniec forum Rondo. To jest meme team 2.0 + Davis

> Kto pisał o supporcie z gleague ?

> meme team 2.0 + Davis, 100% z takich mierniaków.

Ajj no mógłbym powklejać cytaty twoich hejtowych wypocin  z ostatnich 2 lat z tematów Lakers, ale szkoda robić offtop i tracić energię na nic. Leciałeś tam grubo i lubisz sobie powyzywać na lewo i prawo. IGNORED bo jedyne jakieś twoje argumenty to było coś o podpisaniu 38 letniego Korvera czy 36 Igoudali jako to lepsze wsparcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.