Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ignazz napisał:

POPRAWIENIE OFERTY

1. B. Dele MLE

2. E. Campbell *MLE

3. I. Austin * LLE

4. E. Boykins * LLE

L. Deng min

 D. Diop min

R.Lewis min

 C. Leatner min 

 

 

7 godzin temu, julekstep napisał:

UWAGA!
Edytowany post w całości nie będzie brany pod uwagę! W takim wypadku komisarz weźmie pod uwagę wcześniejszy post, a w przypadku jego braku dana drużyna nie weźmie udziału w poszczególnym etapie Free Agency.

 

dodatkowo dla MLE* i LLE* trzeba podawać wartość umowy (kwota, lata, procenty)

zgodnie z tym co jest napisane w temacie:

  • MLE*/LLE* - Mid/Low Level Exception*. Podpisane rok wcześniej MLE (LLE) pozwala zaproponować zawodnikowi kontrakt do 5-ciu lat, o wysokości do (czyli może być mniej, ale nie może być więcej) 5.4mln za pierwszy rok (lub 1.44mln w przypadku LLE) i 10% rocznej podwyżce. Niezależnie od stanu finansów zespołu o ile nie zostanie przekroczona granica Luxury.
Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Ta cisza to dobry powód do tego by skrócić FA. Ten dzisiejszy dzień jest zupełnie zbędny. 

Dokładnie to samo chciałem napisać. Wszyscy czekają i tak na ostatnią godzinę.

@julekstep @Krzemo @SlaKB

Czy moge wycofać złożoną ofertę (np. Kiedy ktos mnie wyraźnie przebije i wiem, że nie mam szans)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Ta cisza to dobry powód do tego by skrócić FA. Ten dzisiejszy dzień jest zupełnie zbędny. 

ciagle uwazam ze lepsze jest niezadowolenie z za dlugiego etapu niz z tego ze nie mozna bylo w etapie wziac udzialu bo danego dnia nie mozna bylo wejsc na forum

Teraz, Pablo81 napisał:

Dokładnie to samo chciałem napisać. Wszyscy czekają i tak na ostatnią godzinę.

@julekstep @Krzemo @SlaKB

Czy moge wycofać złożoną ofertę (np. Kiedy ktos mnie wyraźnie przebije i wiem, że nie mam szans)?

po przebiciu mozna - w temacie sa dokladnie opisane zasady wycofywania ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Ta cisza to dobry powód do tego by skrócić FA. Ten dzisiejszy dzień jest zupełnie zbędny. 

Nie no, pomalutku ale idzie 

2 godziny temu, julekstep napisał:

ciagle uwazam ze lepsze jest niezadowolenie z za dlugiego etapu niz z tego ze nie mozna bylo w etapie wziac udzialu bo danego dnia nie mozna bylo wejsc na forum

Zgadzam się, jest też trochę czasu na zanalizowanie rynku i opracowanie strategii na bidy 😉

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma kolejność składania ofert? 

Jeżeli mam 10 mln cap space. 

1. X 3 mln

2. Y 5 mln

3. Z 2 mln

To jakie znaczenie ma kolejność? 

Czy mogę jednak złożyć w sumie na więcej niż 10 mln a kolejność ma znaczenie do sumy 10? 

1. X 3 mln

2. Y 5 mln

3. Z 2 mln

4. G 3 mln

W tym przypadku, jeżeli oczywiście tak mogę, i wszyscy zdecydują się na podpisanie że mną to podpisuję tylko tylu ile mam kasy a do tego ma znaczenie kolejność, czyli podpisuję X, Y, Z a G nie, bo wykorzystałem kasę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

Jakie znaczenie ma kolejność składania ofert? 

Jeżeli mam 10 mln cap space. 

1. X 3 mln

2. Y 5 mln

3. Z 2 mln

To jakie znaczenie ma kolejność? 

Czy mogę jednak złożyć w sumie na więcej niż 10 mln a kolejność ma znaczenie do sumy 10? 

1. X 3 mln

2. Y 5 mln

3. Z 2 mln

4. G 3 mln

W tym przypadku, jeżeli oczywiście tak mogę, i wszyscy zdecydują się na podpisanie że mną to podpisuję tylko tylu ile mam kasy a do tego ma znaczenie kolejność, czyli podpisuję X, Y, Z a G nie, bo wykorzystałem kasę? 

 

to ma glownie znaczenie kiedy masz miejsce w salary i dodatkowo birdy do jakichs grajkow

przykladowo po doliczeniu birdow masz 10 baniek ponizej capa i birdy do dwoch grajkow -> wtedy chcesz w pierwszej kolejnosci uderzac po normalnych FA zeby wykorzystac salary space i dopiero potem grajkow birdowych ktorych mozesz podpisac ponad cap

a przykladu z 'G' nie mozesz zrobic bo FA 'zwyklym' (nie bird, nie minimuk, nie wyjatek) mozesz zaproponowac lacznie tylko tyle ile masz wolnej kasy

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.